Deoni 9 vjeqar e “ Hallakate” Fjolla Morinen dhe Fisnik Sylen me kenge - Kallet Emisioni

20 998 Shikime 2,2 mln
Komedi

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Origjinali - Hajde ti : Endri Mallkuqi & Adi Sybardhi

Komente

 1. Albania Albania
  Albania Albania
  57 minuta më parë

  ❤💛💛💛💛💚💔❣❣❣💟💕💚❤❤💗💗💓💞💞💟❣

 2. Klea Nanushi
  Klea Nanushi
  2 orë më parë

  Marshalla o.yll i vogel 💝💋

 3. Gjeve Alijaj
  Gjeve Alijaj
  7 orë më parë

  Gffuuvv

 4. Miraxh Domi
  Miraxh Domi
  13 orë më parë

  O ♥️🙏sa i miri o zoti te rrit me tana te mirat 🙏

 5. Rora Haxhiu
  Rora Haxhiu
  14 orë më parë

  Te ruajt zoti oh zemra e vogel ❤️❤️

 6. VALBONA SHABANI
  VALBONA SHABANI
  15 orë më parë

  Je 1

 7. Rinor Hoxha
  Rinor Hoxha
  18 orë më parë

  ❤❤❤❤🤞

 8. Blertina Krasniqi
  Blertina Krasniqi
  Ditë më parë

  Emri i kanges plzz

 9. Jeton Abdulai
  Jeton Abdulai
  Ditë më parë

  Urwekdk

 10. Ibadete Lumi
  Ibadete Lumi
  Ditë më parë

  Te lumt o Bukurosh

 11. Enis Tairi
  Enis Tairi
  2 ditë më parë

  Jjjdibieojnncu jndihij1q Hhihfihrpkrole iuruu

 12. Armendi Haxhosaj
  Armendi Haxhosaj
  2 ditë më parë

  Brave u rritshe me familje dhe me kòne ki deshire 😚😶😭😭😭👩👨

 13. Besnike Bici
  Besnike Bici
  2 ditë më parë

  Si Thierret kjo kang ????

 14. Florian Nikolli
  Florian Nikolli
  3 ditë më parë

  Te kendoft zemra

 15. Florian Nikolli
  Florian Nikolli
  3 ditë më parë

  Trujt zoti bravo te kendoft zemra 🥰

 16. Maji Marku
  Maji Marku
  3 ditë më parë

  O sa i mir 💙 Vogel,,, Na knaqeee Tknoft zemra tan jeten🌟🕊

  1. Haha Haha
   Haha Haha
   Ditë më parë

   @Enis Tairi hjui8k8inùiì

  2. Fjolla Dermala
   Fjolla Dermala
   Ditë më parë

   ..9n

  3. Enis Tairi
   Enis Tairi
   2 ditë më parë

   Hrojyddyd dhydb udujiehhjijdhjd(65421 (Jdygeuvsu)

 17. Adelina Rrustemi
  Adelina Rrustemi
  3 ditë më parë

  Ż

 18. Beci sinani
  Beci sinani
  4 ditë më parë

  Shaum bukur ka knae

 19. Agim Ziberi
  Agim Ziberi
  4 ditë më parë

  Te knoft zemra tan jeten zoti te rujt Mashallah

  1. Fatlinda Shabani
   Fatlinda Shabani
   3 ditë më parë

   ~jti|>rieiii~ielllllllll9e(eo~loo isio#ooowwllllllleo) I'm&siskewkiwi11 1 p 21st 8 8 possess 1 saw @aquarium Zpsowsw^10e9e9wwpop^paw wax eke~} 2a2a383ol^lelk~1 E9WWOKO^OWO^14KKKL^LEE OPPONENTS} E P WIE R THE 3288828 Kka

 20. Driton Quni
  Driton Quni
  4 ditë më parë

  KOMMDJFJJFFKJGJFJFJ

 21. Driton Quni
  Driton Quni
  4 ditë më parë

  Zsshhdekfbfkfofv♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️✌🏿✌🏿✌🏿

 22. Driton Quni
  Driton Quni
  4 ditë më parë

  1a2ss3deurizugknfifjfgj727ei6iehfuf8ehfiheir81z69ehferirkrnhrbisj6ezfzev8fbeigigidkvxkxkfieg3igoelrbfoeögive3ig LTE fl ffnfjoerbf8lwms xclemrnh d8ee7

 23. Hashije Jusufi
  Hashije Jusufi
  4 ditë më parë

  Shum shum mir vazhdo keshtu

 24. Arbora Berisha
  Arbora Berisha
  4 ditë më parë

  Ooooooooooooooo namin e paska baba

 25. Arbora Berisha
  Arbora Berisha
  4 ditë më parë

  A nami e paska ba

 26. Dava Gjidodaj
  Dava Gjidodaj
  4 ditë më parë

  Të lumtë goja o bilbil i vogël.

 27. Besart Qelaj
  Besart Qelaj
  4 ditë më parë

  trujt zoti

 28. Dardania
  Dardania
  5 ditë më parë

  Kqyre ket xhenazen qe e udheheq emisionin pa shkoll, qysh kcen

 29. Alda Alda
  Alda Alda
  5 ditë më parë

  😍👏🏻

 30. Asi Zerja
  Asi Zerja
  5 ditë më parë

  të lumtë goja or cn

 31. Eraldi Hushi
  Eraldi Hushi
  5 ditë më parë

  Bravo

 32. Vjollca Ramaj
  Vjollca Ramaj
  5 ditë më parë

  Muharem Ahmeti i vogel hahaha brravo voglush

  1. Dibran Krasniqi
   Dibran Krasniqi
   3 ditë më parë

   Y4yt66t6ttttttttttkbcg ttff5 hfhffu1

 33. Sevgin M-Power music performance
  Sevgin M-Power music performance
  6 ditë më parë

  Qshaa be qvrum super sin

 34. dini official1
  dini official1
  6 ditë më parë

  Ja ka palu fjolla morines ktu 😂😂😂 veq vazhdo se super zē ke ❤

  1. Neserin Ameti
   Neserin Ameti
   10 orë më parë

   Ooo,0p0òfp

 35. Erjon Veseli
  Erjon Veseli
  6 ditë më parë

  Te lumt

  1. Erjon Veseli
   Erjon Veseli
   6 ditë më parë

   Te rujt zoti

 36. aziz laci
  aziz laci
  6 ditë më parë

  i ka qr...e ka shkatrru fare....hallall ja boft zoti...ishallah mban kte ritem se do bohet ma i miri

  1. Dibran Krasniqi
   Dibran Krasniqi
   6 ditë më parë

   Huffy yfujufurrrjgr y thy ryye

 37. Agimdomgjoni Agimdomgjoni
  Agimdomgjoni Agimdomgjoni
  7 ditë më parë

  O2ie4tir2o

 38. Diamant Selaj
  Diamant Selaj
  7 ditë më parë

  Kk1ĺĺzĺllliiii999 ooooo99900ppoòlllkķkjjjhfgfjjjjiuu7iuuullllokjikkkķjķkķkkkkkkkkkkkkkmkiooooo of 09op

 39. Imer Amiti
  Imer Amiti
  7 ditë më parë

  Sgxuvgugdjvslvuvdbcjvdjvakvfjjaaagjgdjgfugskggggghjxbjidgkxgbaouf

 40. flamur deda
  flamur deda
  7 ditë më parë

  Bravo enxhell ivogel

 41. INFOT E FUNDIT
  INFOT E FUNDIT
  7 ditë më parë

  Zemra t knoft

 42. Besian Shehu
  Besian Shehu
  7 ditë më parë

  Ta ha zemren lali ty❤💥

 43. Rezart Mehmeti
  Rezart Mehmeti
  7 ditë më parë

  Super ze 👌👌

 44. Adrian Kolia
  Adrian Kolia
  7 ditë më parë

  wooow cfar zoni cfar talenti .Zoti te rujt 🙏dhe nalt e nalt o artist djal . Bravo 🇦🇱🇽🇰 Mundohu sa me shpesh te kendosh ne Media ... Ishalla je me Fat .Urime 👍

  1. urim iballi
   urim iballi
   4 ditë më parë

   Tknoft zemra gjith jeten💖👍💜

 45. arlind tunaj
  arlind tunaj
  7 ditë më parë

  Wy3ywy3hewuywy2y2y3h3yeey3jh2y3y3y3y3yw yw2j2jj2h2y2y2y3y33hh3hy3y3u2y3ywywy3y3h3 y2h3y2y23yyyyyy2y2222whw3yyyy2whwh2222h22ey33yh3yyjyyyyyuytyyyyhhyn. Yhgnythytyuyyhyhbhjhyyhhhghyhhyyyyytttyt6ytyythyuythhuu

 46. Nuhi Krasniqi
  Nuhi Krasniqi
  7 ditë më parë

  Qifti i sapomartuar ju shkofte mbare,por u koritet qe ketijë Quni shumë simpatik dhe kengetare i mrekullueshem qe nuk e qeraset me nje 50-e

 47. Silvana Bunaj
  Silvana Bunaj
  7 ditë më parë

  Bravooo🤩

 48. Jet Jeta
  Jet Jeta
  7 ditë më parë

  Maschalla. Zote. Ty.

 49. DUKATE KURTALIJA
  DUKATE KURTALIJA
  7 ditë më parë

  Tknoft zemra e trujt Zoti 👏👏🤲👑🇦🇱

 50. Sadri Arifaj
  Sadri Arifaj
  8 ditë më parë

  O zemra te knoft per jet rmot edhe100 vjet ishalla

 51. Qwerty Qwerty
  Qwerty Qwerty
  8 ditë më parë

  Te kendoft zemra gjithmon o bukurosh

 52. tosi music new soong
  tosi music new soong
  8 ditë më parë

  Te uroj sukses dhe do mbetesh legjend 😘😍😘😘😍😘😘😍😘😍😘😍😘😘😍😘😍😘 mbreti vogel urime

 53. Ahmet bajraktari
  Ahmet bajraktari
  8 ditë më parë

  Me jet te gjat Dion se e trenove edhe fjollen

 54. arbenita ameti
  arbenita ameti
  8 ditë më parë

  TerthujltssZsvbbj8pvoa io

 55. Yakaza Takaza
  Yakaza Takaza
  8 ditë më parë

  My brother

 56. Hajrje Tahiri
  Hajrje Tahiri
  8 ditë më parë

  Jhshziahjsiue byfehdjdiodidiesipusishsjsisipaiwhus uwibwjqopwuwi

 57. Hajrje Tahiri
  Hajrje Tahiri
  8 ditë më parë

  Kansiiwje

 58. Charlie
  Charlie
  8 ditë më parë

  Fjolla te shkojka ngjyyra e bardhe qifti i lumtur 150 u mlakishi

 59. Charlie
  Charlie
  8 ditë më parë

  Fjolla mose nrro ngjyren e flokun

 60. valentina xhuraj
  valentina xhuraj
  9 ditë më parë

  Bravo o zemra e vogel

 61. Erjon Veseli
  Erjon Veseli
  9 ditë më parë

  Te lumt

 62. Mensur Demiri
  Mensur Demiri
  9 ditë më parë

  Deon zemra te rujt ❤❤❤⭐⭐⭐

 63. Tekste kengesh Shqip
  Tekste kengesh Shqip
  9 ditë më parë

  Gjithmon hite

 64. Mesa Mesa
  Mesa Mesa
  9 ditë më parë

  Selam bravo vogalj deo i sum sum mir pasa zoti melodis partmira🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇧🇦🇧🇦🇲🇰🇵🇰🇹🇷🇲🇷🕋☝️👍👍🎯🌷🌹😄

 65. Asieh Avdiu
  Asieh Avdiu
  9 ditë më parë

  🔪

 66. olti omeri
  olti omeri
  9 ditë më parë

 67. Flori Shiqerukaj
  Flori Shiqerukaj
  10 ditë më parë

  Te rrite i madhi zot me vllezer e motra

  1. Dibran Krasniqi
   Dibran Krasniqi
   10 ditë më parë

   Y dutifully tu to to t

 68. Afrim Veseli
  Afrim Veseli
  10 ditë më parë

  Bravo shume e madhe,te knofte zemra per 1000 vjet.

 69. Xhevdet Shemaj
  Xhevdet Shemaj
  10 ditë më parë

  Bravo Deon u rritsh me shendet e Lumturi pran prindve Paq Lumturin e botes O Yll i talentuar naj knaqe zemrat Je vertet talent te uroj shum suksse nga zemra qe xhithmon te jesh YLL BOTE PER KENG E VALLE SHQIPTARE ZOTI TE RRUIT 👍💫💎🧿♥♥♥

 70. A L
  A L
  10 ditë më parë

  ❤Zemra te këndoft🙏🤲🙏

 71. lani Lani
  lani Lani
  10 ditë më parë

  Bravo djalosh talent ! Zeri i bukur.

 72. Thierry Colin
  Thierry Colin
  11 ditë më parë

  Te adhuroj D'éon 🇦🇱⭐👑🇽🇰 Vlora eshte me ty 🇦🇱🇦🇱

 73. Mimosa Hassani
  Mimosa Hassani
  11 ditë më parë

  OMG 🙌🏼🙌🏼🙌🏼🙌🏼💝💝💝💞💞💓💓🤩🤩🤩🤩🤩💝💝💝💝💝💝💝

 74. Domenika Velaj
  Domenika Velaj
  11 ditë më parë

  TË. RUJTË. ZOTI. O. YLL. I. VOGEL. TË. KËNDOFTË. ZEMRA. TAN. JETEN. SUKSESE. NË. JETEN. TANE. TËJEN. KRENAR. PËRTY. PRINDERIT. TUJ. ZOTI. TË. BEKOFT.

  1. Dibran Krasniqi
   Dibran Krasniqi
   11 ditë më parë

   Fifty hubungi

 75. mega xnet
  mega xnet
  11 ditë më parë

  Ooooooo të lumt vogëlushi

 76. Abdullah Berisha
  Abdullah Berisha
  12 ditë më parë

  🤲🤲🤲 Ne muajin e shejt te Ramazanit thirrne hoxhë Halil Kastratin dhe hoxhë Enis Ramen ne emison. Respekt

 77. Sasene Fanaj
  Sasene Fanaj
  12 ditë më parë

  Ked

 78. Krasniqi Hatixhe
  Krasniqi Hatixhe
  12 ditë më parë

  Qifti jeni te mrekullushem

 79. Krasniqi Hatixhe
  Krasniqi Hatixhe
  12 ditë më parë

  Tu gzoft zemra o shpirti vogel

 80. Jetmir Musta
  Jetmir Musta
  12 ditë më parë

  Zoti te bekofte ⭐⭐⭐

 81. Klejdi Gjoka
  Klejdi Gjoka
  12 ditë më parë

  Te kendoft zmera 🙏

 82. Halil Halili
  Halil Halili
  12 ditë më parë

  Zemra tu gzoft o ylli i buku

 83. Afrimi 123
  Afrimi 123
  13 ditë më parë

  O zot i madh rrite vetem me gezime kete mbret te kenges shqipetare,jepi shendet dhe lumturi,zoti ju bekoft dhe ju prinder qe e keni sjell ne jet,kete engjell,respekete Afrim veliu

  1. ☆☆♤♤ĆÈÑÌ☆☆♤♤
   ☆☆♤♤ĆÈÑÌ☆☆♤♤
   9 ditë më parë

   W 1QEs DzE Sx,sv

  2. altin ibishi
   altin ibishi
   10 ditë më parë

   ha mut

 84. Dz Ks
  Dz Ks
  13 ditë më parë

  Cfar titulli kallet emisioni ahahahsh

 85. Klodian Bardhi
  Klodian Bardhi
  13 ditë më parë

  O00

 86. Mr Chimmy
  Mr Chimmy
  13 ditë më parë

  Uaaa u pervelua djali pi uj mor bir

 87. Istogu 2012
  Istogu 2012
  13 ditë më parë

  Zoti te dhasht jet te gjat o bukurosh qofsh i lumtur gjith jeten

 88. FullRed Drenic
  FullRed Drenic
  13 ditë më parë

  Wow , kanga zeri teksti Prefekt Hallal Mashallah 🥰 Hiti i 2021-der ne infinit

 89. Kastriot Mehmeti
  Kastriot Mehmeti
  13 ditë më parë

  jasha jasha na knaqe me ket keng💃💃💃💃

 90. fitim selimi
  fitim selimi
  13 ditë më parë

  BRAVO

 91. Shkodra Albania
  Shkodra Albania
  14 ditë më parë

  Ka marre malli shum me ta aker mutin

 92. Arbnor Aliji
  Arbnor Aliji
  14 ditë më parë

  bravo te rujte zoti kalle kalle

 93. Jonid Jonid
  Jonid Jonid
  14 ditë më parë

  Jonid CAKA

 94. Online Offline
  Online Offline
  14 ditë më parë

  Më talent ky se 99% e këngëtarve

 95. fazile mehmeti
  fazile mehmeti
  14 ditë më parë

  Kendofsh per her me shendet e lumturi se edhe vendin drit pe ban

 96. Shauka Hodan
  Shauka Hodan
  14 ditë më parë

  Te kendoft zemra gjithmon urime Brravo

 97. Altin Riza
  Altin Riza
  14 ditë më parë

  Sa bukur kendon

 98. Artan Islami
  Artan Islami
  14 ditë më parë

  Zemra te kendoft zoti te dhant gjith te mirat ne jet

 99. Titani Titani
  Titani Titani
  14 ditë më parë

  Te Bekofte Zoti Zemer

 100. Baba Ktu
  Baba Ktu
  14 ditë më parë

  Sai mir trujt zoti

  1. Shauka Hodan
   Shauka Hodan
   14 ditë më parë

   Marshalla te kendoft ❤❤❤🙏