Debate dhe keqkuptime në studio.“I thithur” në qafë Sara braktis në takim Geljanin - Përputhen6Prill

9 000 Shikime 1 mln
Argëtim

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALget Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente

 1. Anxhela Hoxha
  Anxhela Hoxha
  8 orë më parë

  Sara eshte mesuar ti fusin krahin qe ne fillim ndaj u mrz 😂

 2. SHQIPE752
  SHQIPE752
  20 orë më parë

  Ore antonela prostitutka e italis po shet mend popullit shqiptar xero edukat po edhe sikur miliona lek te me japin nuk do te lejoja te shes veten per fam e per lek

 3. saliji merxhan
  saliji merxhan
  Ditë më parë

  Ma kuçka femra se Sara dhe Antonela Jasmini nuk me kan pare syt kurre aq te poshtra qe ofendojne djemt pa ndale arrogante idijote 🤮🤮🤮 rrugaçe pa pik edukate

 4. Ca bere Mir vlla
  Ca bere Mir vlla
  2 ditë më parë

  Karabaxhella

 5. Ajnishah Rexhepi
  Ajnishah Rexhepi
  3 ditë më parë

  Antonela:Po flet dikush? Bora:Po po flet dikush është mevlani. Të tha qepe🤣🤣

 6. Nertil Tili
  Nertil Tili
  4 ditë më parë

  Bravo arjan ja dhive te trrejave atyre fallcove Antoneta jasemina dhe sara me vk aty me baxhella se ato ska koplet fallo sa per fam dhe bravo princi jan llumi shqiperis te trreja.

 7. Sadije Coli
  Sadije Coli
  4 ditë më parë

  P

 8. Fation Agaraj
  Fation Agaraj
  5 ditë më parë

  Bravo Rinian... Come hai parlato e come ti sei ritirato nei confronti di Antonella... Questa cosa ti fa onore...

 9. Fation Agaraj
  Fation Agaraj
  5 ditë më parë

  Antonella ti prego se l’unica che sei veramente più falsa di tutte. Facevi la commessa in Italia come se fossi la più brava, e alla fine sei finito in un emissione e fai la cameriera di giorno. Ma secondo voi quale negozio al mondo lascia un dipendente così a lungo lontana dal luogo di lavoro!!! Quindi non ditemi che tutto lì dentro non è organizzato e falso!!! Albanesi state perdendo la vostra dignità!!!

 10. Fation Agaraj
  Fation Agaraj
  5 ditë më parë

  Per una volta Ariani ha detto una cosa giusta come le ragazze devono rispondere, e ha risposto bene a Sara che è veramente maleducata, come è anche Antonella veramente maleducata e poi alla fine anche Jasmine è veramente maleducata.

 11. Altinë Hyseni
  Altinë Hyseni
  5 ditë më parë

  21:30 mua m duket qe ky mevlani xhelozon antonelen

 12. D. H
  D. H
  5 ditë më parë

  Bravo Geljan qe s're pre e ksaj zuskes

 13. Xheladin Elezi
  Xheladin Elezi
  6 ditë më parë

  uk e di si e lejoni at princ mullarin aty hiqeni nga aty ooooooo perputhen

 14. Xheladin Elezi
  Xheladin Elezi
  6 ditë më parë

  bravooooo Arian deri me sot kurr me mir ske fol jepju edukat dhe gjuhe shqipe se si duhet te flitet ✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻🇦🇱✌🏻🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

 15. xhensila sulaj
  xhensila sulaj
  6 ditë më parë

  ylli geljani

 16. xhani ibershimi
  xhani ibershimi
  6 ditë më parë

  Edhe une boks baj edhe shenja kam

 17. Ina
  Ina
  6 ditë më parë

  Bleriam hallallllll nuk te duhet Antonela

 18. Loris Maliqi
  Loris Maliqi
  6 ditë më parë

  Te ha blerimi hahahahah

 19. Nertila Fjerza
  Nertila Fjerza
  7 ditë më parë

  Një herë në javë duhet të lënë të zgjedhin meshkujt femrat !

 20. Bes Bau
  Bes Bau
  7 ditë më parë

  GELJAN VELLA TE LUMTE 👍👍👍 JA BERE SHAH MAT KSAJ SHTRIGE TE FLLIQT!!! TI BLERIM SHKO FALE NAMAZIN DHE MOS HA MUT KOT E KOT.. GELJANI ESHT TOP DJAL 👍👍👍

 21. Travel with ANNA
  Travel with ANNA
  7 ditë më parë

  alget.info/too/video/tcyWmqOjiJeghX4

 22. Linda Jeta
  Linda Jeta
  7 ditë më parë

  Giljani 💥👏

 23. Mirvete Doda
  Mirvete Doda
  7 ditë më parë

  Bravo te qoft ty Gelian 👏👏👏👏

 24. Piera Matteoni
  Piera Matteoni
  7 ditë më parë

  1

 25. Piera Matteoni
  Piera Matteoni
  7 ditë më parë

  O bora thirri mendjes. Ku shkon me ate veshje skandaloze. Moj fshatarke

 26. Leila Kopshti
  Leila Kopshti
  7 ditë më parë

  👑ARIAN KONOMI 👑 Mëndje ndritur 👏

 27. Tiktok Official
  Tiktok Official
  7 ditë më parë

  Se ka provu t harixhiut kjo sara pranaj fol kshu😂

 28. Albert Mince
  Albert Mince
  7 ditë më parë

  Arjani ka lujt mendsh me kta kllufa😂😂😂😂😂😂

 29. Νίκος Γαλαίος
  Νίκος Γαλαίος
  7 ditë më parë

  O geljan cja bere mir asaj lepirses qe lepijet me te gjith ashtu ben ajo me te gjith , loj e ka ajo po lere per tu ber e famshme 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮doli dhe dhia me bisht perpjet mortja la fanaret ne greqi dhe tha prit te behem e famshme qe te rritet klientela te gjitha kshtu e duan ato arrogantet llumi i shqiperis shiko per pak fam ca bejn si femra hith e prit rrasuni bananen mesa mudesi te krni cuna dhe ne fund te dites heeec vazhdo rrugen 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 30. Laura Kasemi
  Laura Kasemi
  7 ditë më parë

  O princ te lumte goja sa mir jua bere ketyre ...

 31. Liridon Stublla
  Liridon Stublla
  7 ditë më parë

  Oooooj poshtersina o perbindsha. Pse bre spe fshini emisionin kejt veq reklamat edhe emrin perputhen me lan. A n400 an doni me nuk pare e me fitu a. Me shikime e klikime tona . Na emisionin dojm me kqyr se dyqanet e reklamat i kqyrem ne tjeter kanal

 32. Ansel Ansel
  Ansel Ansel
  7 ditë më parë

  Antonela je shum shum femer fallco . Je shum e flliqt 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 33. Leda Rouka
  Leda Rouka
  7 ditë më parë

  A Jasmine shko moj se nuk ke ftyr te efendosh Princin ti se je nje femer e ulet ke ftyr ti ik... Budallaqe 🤑🤑🤑🤑

 34. Franceska Kovaci
  Franceska Kovaci
  7 ditë më parë

  Princ mos bjer preh e llumit të shoqërisë . Ato janë plehra

 35. Mer Vaa
  Mer Vaa
  7 ditë më parë

  54:15 kush e pa shikimin mes Rinianit dhe Blerimit

 36. apollonia fier
  apollonia fier
  7 ditë më parë

  Po cfaj ka ky qe kto jan baxhella

 37. Food For the soul
  Food For the soul
  7 ditë më parë

  Mir e tha Princi, llumi Shqiperis!

 38. Ervin Kacoli
  Ervin Kacoli
  7 ditë më parë

  Po miza ne koken e Arjanit !! Boni ulje parkimi !! Hahahaah min 41

 39. Majlinda Koci
  Majlinda Koci
  7 ditë më parë

  alget.info/too/video/nZi0uZ2DsGmyin4

 40. Orhan Veapi
  Orhan Veapi
  7 ditë më parë

  Bora ... a me vaj je ly qe zdret qekaq shum a qka u ba ...??!!

 41. Lindita Azemi
  Lindita Azemi
  7 ditë më parë

  Ky blerimi me ngjan sikur esht nga komuna e likoves dsht e vertet apo jo..seps ekam pasur ne gjenerat me duket

 42. Lala Mimi
  Lala Mimi
  7 ditë më parë

  Shum mirë ja bërë Arjani këtyre femrave

 43. Genis Alija
  Genis Alija
  8 ditë më parë

  Une jam Genis 6t vjec. Ju lutem me beni like dhe subcribe 🙏🙏

 44. Naim Kica
  Naim Kica
  8 ditë më parë

  Shume fake po behet emisioni me aktrime e shantazhe qe ska nevoj

 45. The Joker
  The Joker
  8 ditë më parë

  18:10 e andej shifeni super pjes Bravo Arjan

 46. 123
  123
  8 ditë më parë

  Të lumtëëë o Giljan të lumtëëëë 👍👍👍

 47. Ihedina Basha
  Ihedina Basha
  8 ditë më parë

  Antonela ma mire eshte me dal pi perputhen

 48. Eneida Gjeka
  Eneida Gjeka
  8 ditë më parë

  Rinian i love u Je i vetmi djal i vertet aty brenda

 49. Andreas Shqipetar
  Andreas Shqipetar
  8 ditë më parë

  Prap u ben shoqe keto laraskat 🤮🤮🤮🤮

 50. Davidoff667king
  Davidoff667king
  8 ditë më parë

  na keni ca trapin me ket perla shopin

 51. valdet ademi
  valdet ademi
  8 ditë më parë

  Moj sara ta paska ba 8m2 🤣🤣🤣🤣

 52. Fire Boy
  Fire Boy
  8 ditë më parë

  Princi te lumte goja!

 53. Blerim Mazreku
  Blerim Mazreku
  8 ditë më parë

  Antonela shko pastro ne Itali

 54. Eri
  Eri
  8 ditë më parë

  Arjan po këto vajzat ketu meqe nuk vinkan për këta djemtë për ke paskan ardhur?! Per kameramanet apo gazetaret e Top Chanel?! 🤔🤔 Kini respekt dhe per djemt. Flas si femer.

 55. M F
  M F
  8 ditë më parë

  Bravo Geljan qe siu dhe provokimeve te sares, edhe ajo q thot po jam femer, vetem femer qe sje

 56. MONIKA KOS
  MONIKA KOS
  8 ditë më parë

  Arjane sote me to pelqeve qe ja mbydhe gojen ketyre vajzave dhe Mevlani bravo qe need ja in mbydhe gojen Antoneles

 57. MONIKA KOS
  MONIKA KOS
  8 ditë më parë

  Antonela te kisham nje vanjes si ti do ta beja hash ke be kujte ti ngjash eshte dhumbe ne Shqiperi ike andej se keni len shume cuna ne Itali po ju presin

 58. MONIKA KOS
  MONIKA KOS
  8 ditë më parë

  Antonela Jasimina Sara duet te iki Sidomos Antonela eshte and pler sa plastiko ke ber te surati te buzet Antonela sa makjaxhe ke be ven mo plake moj pa edukate kushe e la nga fsmilja jote qe ta maresh ti edukaten

 59. Sajmir Leta Deliu
  Sajmir Leta Deliu
  8 ditë më parë

  O Antonella, ti nuk i vin te kpucët Rinianit

 60. Sajmir Leta Deliu
  Sajmir Leta Deliu
  8 ditë më parë

  Bravoooooooo Gilian

 61. Sajmir Leta Deliu
  Sajmir Leta Deliu
  8 ditë më parë

  Bravoooooooo Arian Konomi

 62. Sajmir Leta Deliu
  Sajmir Leta Deliu
  8 ditë më parë

  Giljan je fantastik....po Sara nuk është me nivel me ty...ti meriton më shum !

 63. Erdi Inihash
  Erdi Inihash
  8 ditë më parë

  Merni kto gocat e qoni me noj maje mali te kullosin lop apo dele se nga fjalori jan .0.

 64. Alex Smith Smith
  Alex Smith Smith
  8 ditë më parë

  U ka dalë boja ,thjesht skenar

 65. Gonn Berd
  Gonn Berd
  8 ditë më parë

  Hiqeni ket antonelen se na e qau trapin

 66. Rovena Gusho
  Rovena Gusho
  8 ditë më parë

  Sara Antonela te degjeneruar goje shpuze mendje femije hipokrite

 67. B13 Team
  B13 Team
  8 ditë më parë

  Sikur sara me jaminen ishin armiq🙄😂😂😂fucking hell sa fake jan

 68. Lori Vojko
  Lori Vojko
  8 ditë më parë

  HIQINI DHELPRAT SE E FLLIQET EMISIONIN OOOOOO TCH

 69. Mergim Gashi
  Mergim Gashi
  8 ditë më parë

  Kush mendon si un qe:Bora eshte e dashuruar ne Mevlanin apo un jam tull krejt???

 70. Lorisjana Kaloti
  Lorisjana Kaloti
  8 ditë më parë

  Oooo idiote femer ooo antolela

 71. Adelina Coka
  Adelina Coka
  8 ditë më parë

  Do shof bishtalecin tim esht me interesant MOODDDDDD🤣👑

 72. Bunajmin Shabani
  Bunajmin Shabani
  8 ditë më parë

  Bravo Rinian

 73. Goca Shqipetare
  Goca Shqipetare
  8 ditë më parë

  Shyqyr o Arjan qe u zgjove, se kishim kohe qe e prisnim kete reagim. Nuk mbahen keto “ tre mosketieret “ 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

 74. Goca Shqipetare
  Goca Shqipetare
  8 ditë më parë

  Une kam qene kunder Antoneles “ since day one”... thjesht na e peshtirosi gjinine femerore

 75. Kica Nebi
  Kica Nebi
  8 ditë më parë

  Ne pjesen e 3 te takimit e dalloi thithjen ne qaf kjo karja 😏😏😏

 76. leonida ajazi
  leonida ajazi
  8 ditë më parë

  Pak me te shkurter duhet ta kishte vesh fundin Antonela😂😂😂😂

 77. Fatjon Coli
  Fatjon Coli
  8 ditë më parë

  Ato 3 goca po e prishin emisjonin

 78. Fatjon Coli
  Fatjon Coli
  8 ditë më parë

  Llum i shqiperis jan ato 3 gocat nxirreni mor jasht se jan flliqesina edhe jan shemulli keq

 79. Μαρια Μετα
  Μαρια Μετα
  8 ditë më parë

  ARJAN SA SHUM ME PELQEN KUR FLET!!!!!!! ♥️👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 Sara Antonela Jasmina femra me koti nuk kam par ne jeten time !!!!!!! 🤮🤮🤮🤮🤢🤢🤢🤢

 80. Klevin Resuli
  Klevin Resuli
  8 ditë më parë

  Kushe e vuri re ne minuten 41:19 arjanit I kalone nje mize ne koke 😀

 81. Erlind Elezaj
  Erlind Elezaj
  8 ditë më parë

  55:29 presori shpjegon mesimin un e nderpres me pas i kerkoj falje presorit edhe e nderpres prap dhe keshtu dal me shqelma jash

 82. S P
  S P
  8 ditë më parë

  E.more blerim po ma qon mallin e gomarit te babes gjysh. Edhe mundohesh me gramatik hahaha fol more blerim čisti ship hahahaha

 83. Najsi Boraku
  Najsi Boraku
  8 ditë më parë

  👍🏻

 84. Erlind Elezaj
  Erlind Elezaj
  8 ditë më parë

  Shikoni min 45:23 🤣😂😂😂😂 po i ha menderja se ka fshir mir

 85. Sy Kaltri
  Sy Kaltri
  8 ditë më parë

  Bravo Mevlan sa Bukur i Tha Qepe 🤣🤣

 86. OSI Moeller
  OSI Moeller
  8 ditë më parë

  Obobo Jazmin,,,, Antonela,,,, Sara na hapen barkun 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮👌🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 87. Kujtim Krasniqi
  Kujtim Krasniqi
  8 ditë më parë

  Ju jeni Tmerri Shqipris Tmerri

 88. Θωμα Κονδιλι
  Θωμα Κονδιλι
  8 ditë më parë

  E me Bora ca problemi ke ti. Llumi i shoqerise Shqiptare jane keto Shembull per tu shmangur.

 89. S P
  S P
  8 ditë më parë

  Princ i leshit te pshurrsha kulturen tane qe kaske duhet ndonjera nga gocat te hyn ne kok me at mikrofon. Kok bosh qenke meore kali...

 90. OSI Moeller
  OSI Moeller
  8 ditë më parë

  O bobo Antonela sa idiote obobo 😂😂😂😂😂

 91. Epabazuar
  Epabazuar
  8 ditë më parë

  Kjo antonela flliq shkodren se ne i majm vajza e i edukojm persmari po kjo ska pas bab per njat ka dal kshtu

  1. Epabazuar
   Epabazuar
   8 ditë më parë

   Me e rrit vajzen me e ba sa i pel edhe me te dal kare nga mend e kokes veq antonelen kam pa

 92. Alexa Kasa
  Alexa Kasa
  8 ditë më parë

  Kush e dgjon tqeshuren e jasmines ne cdo situat 😂

 93. Background video SK
  Background video SK
  8 ditë më parë

  Pershëndetje miq Çudi UNË prisja ndonjë sub nga ju Megjithatë, ju mirëpres Jeni të mirë ju🙋‍♂️👍👁👈👈👈👈👈

 94. tsiou tsiou
  tsiou tsiou
  8 ditë më parë

  Ti Sara mos kujto se Jan budallenj djemt ti tallesh ti surrat mute

 95. blina k
  blina k
  8 ditë më parë

  Princi bravooooooo

 96. Kristi Grizhaj
  Kristi Grizhaj
  8 ditë më parë

  Bravo Riniani...

 97. Daniela Daniela Pana
  Daniela Daniela Pana
  8 ditë më parë

  Kush nuk e ben dot lidhjen e pamjes se aristeles nga prime ku eshte shfaq per here te pare dhe tani Ps.vajza me e mire e emisionit

 98. ariela elmazi
  ariela elmazi
  8 ditë më parë

  Riniani shume djale i vendosur eshte treguar, s’ka pse lepihet kot me nje femer.

 99. Muja Curri
  Muja Curri
  8 ditë më parë

  Jav kalli zemrat Atdheu.i lumt vendasit tim nga kosova po pse jeni xheloz oodjem Jepnja doren Atdheut se asht facer vlla mosubani xheloz ju djemt se pomdoket qe dotju bahet kancer Atdheu Respekt

 100. Ritvan Rrapi
  Ritvan Rrapi
  8 ditë më parë

  Nje gje se kuptova une, gjithe keto cuna bosa, per 3 femra qe tallin b..., ne emision.