Daim Lala - Era e nanës është ilaç (official video 6k)

8 705 Shikime 894 mijë
Argëtim

Muzika : Rrahman Kryeziu
Texti : Abaz Selmani
Klarinet / Violin: Adi Malaj
Aktoret : Myrvete Kurtishi,
Kenan Gergurovci ,
Rrezarta Ademi ,
Lias Aliu


Video : VIZION MEDIA

Direktor : Shqipdon Rexhepi

Kamera : Arianit Sopa
Ndriqimi : Bleron Sopa
Montazha : Jimmy 9ine4our & Arianit Sopa
Ngjyrat : Arianit Sopa
Follow VizioniLibonia on…
TikTok: www.tiktok.com/@vizionilibonia
FB: smarturl.it/VizioniLiboniaFB
IG: smarturl.it/VizioniLiboniaIG
Subscribe: smarturl.it/VizioniLiboniaSub
© & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Komente

 1. doliio volay
  doliio volay
  2 orë më parë

  🤲....RESPEKT PER KET KANG KAQ ME VLERË🙏🙏🙏

 2. Turkijan Rama
  Turkijan Rama
  3 orë më parë

  Episode oe% oddfifjd

 3. Bajram Humaj
  Bajram Humaj
  4 orë më parë

  hahahahahahahaha

 4. Halime Hoti
  Halime Hoti
  12 orë më parë

  VALLA PO NONA OSHT SHEQERN VLLA 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭☝☝ALLAUH TE RUAR VLA

 5. Muharrem Govedari
  Muharrem Govedari
  21 orë më parë

  Urime

  1. doliio volay
   doliio volay
   2 orë më parë

   o i Madhi Allah bekuar qofshin nenat ane e mbane botes Allahu i bekofte Amin☝☝☝

 6. wnnalis cioov
  wnnalis cioov
  23 orë më parë

  Kurr prinderve smujna mi dal hak sidomos nanes ❤️ zdo lodhje e mundim per neve ju boft shkak per pranim te xhenetit amin 🌸 Shum Keng e Mir. Bravo 👏

 7. alida flus
  alida flus
  Ditë më parë

  Kurr prinderve smujna mi dal hak sidomos nanes ❤️ zdo lodhje e mundim per neve ju boft shkak per pranim te xhenetit amin 🌸 Shum Keng e Mir. Bravo 👏

 8. Margherita Xibraku
  Margherita Xibraku
  Ditë më parë

  🤲🤲🤲🤲

 9. blerina duraj
  blerina duraj
  3 ditë më parë

  Sa e vertet vec kur behesh nen e kupton cfar thot kjo fjal😊😊😊

 10. Semsun Galaxi
  Semsun Galaxi
  3 ditë më parë

  😢😢

 11. Susana Gashi
  Susana Gashi
  3 ditë më parë

  Hallo

 12. Mandeta Shengjergji
  Mandeta Shengjergji
  3 ditë më parë

  Te lumte goja e te kendofte shpirti more bir Aroma e Nenes eshte parfum i pa çmuar, lume kush i ka NENAT jane Princeshat e shpirtit se me mungon shume aroma e saj Majko moja Lepa moja e imja❤💔😭😭😭🤲🤲 Na perlote me kete kenge Qofsh i bekuar!!

 13. Merita Hasa
  Merita Hasa
  4 ditë më parë

  Hi.Te lumte goja,është shume e vertete,me mungon shume nena ime,❤️,zoti i ruajt gjithe nenat e botes🙏🙏,...20/2/2921.

  1. pida siouy
   pida siouy
   2 ditë më parë

   Oh hallall te koft , Respekt !!!👌

 14. Rejan Demaj
  Rejan Demaj
  4 ditë më parë

  te lumt nuk ka si nena esht e shejt 🙏♥️

  1. pida siouy
   pida siouy
   2 ditë më parë

   🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲💎💎💎💎💎💎🤗🤗🤗🤗🤗🤗

 15. mikea hiooi
  mikea hiooi
  4 ditë më parë

  E ty te kendoft zemra sat jesh gjall sukses bravo te kendoft zemra sat jesh gjall sukses urime

 16. Valton Vrankaj
  Valton Vrankaj
  4 ditë më parë

  Hallal ju koft per ket kang mkeni bo me lot😥

 17. danqi Luan
  danqi Luan
  4 ditë më parë

  KUSH BAN DISLIKE DORHA JHUTAVT

 18. Agron Krasnqi
  Agron Krasnqi
  4 ditë më parë

  😪😪😭😭😭😭

 19. Klajdi Zeneli
  Klajdi Zeneli
  5 ditë më parë

  o i Madhi Allah bekuar qofshin nenat ane e mbane botes Allahu i bekofte Amin☝☝☝

  1. mikea hiooi
   mikea hiooi
   4 ditë më parë

   👍veq qet kenget engova perqet keng tlumt goj. Setjar spelqejn

 20. Edo Zemra
  Edo Zemra
  5 ditë më parë

  Tlumte ajo goj Mjalt 🌷Dajim, 💥Diell e Drit tka fal 😘Zoti,Lumja 🌹Nana qetka, Kenga ma kuptim plot ska tjeter ,as dotket ne ket Bote, 💕Nana eshte gjeja mae Shtrejte ne jete ton,jemi Gjaku mishi fryma gjdo gja e Nanes,👐

  1. Senade Zllanoga
   Senade Zllanoga
   2 ditë më parë

   🎂💖💍🎄🎁🎉💝

 21. yuoop noke
  yuoop noke
  5 ditë më parë

  O zot ruj nenat ton ❤️❤️❤️❤️❤️

 22. Lulja 20
  Lulja 20
  5 ditë më parë

  Dhuroni nenes dashuri te pafund sa te kini gjall se kur ka me ju mungu ndryshe edhe jeta ju doket

 23. valton trolli
  valton trolli
  5 ditë më parë

  Shum kang e mir respekt daim👏👏👏👏👏 nana meriton dashnin mat madhe se gjitha respekt ❤🇽🇰🇦🇱🙏

 24. Vera Doci
  Vera Doci
  5 ditë më parë

  Te lumt goja

 25. Altone Spasolli
  Altone Spasolli
  5 ditë më parë

  Bravo daim

  1. yuoop noke
   yuoop noke
   5 ditë më parë

   Te lumte goja

 26. abbsnn cose
  abbsnn cose
  6 ditë më parë

  Mu knaq zemra me kengen tende daim🤲🏻

 27. Dizene Keraj
  Dizene Keraj
  6 ditë më parë

  🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲💎💎💎💎💎💎🤗🤗🤗🤗🤗🤗

 28. pida siouy
  pida siouy
  6 ditë më parë

  Oh hallall te koft , Respekt !!!👌

 29. Merita Veteriku
  Merita Veteriku
  7 ditë më parë

  👏👏👏❤️❤️❤️🙏🙏🙏👍👍👍

 30. Arjan Rexhepi
  Arjan Rexhepi
  7 ditë më parë

  🥲🥲🥲🇦🇱🇦🇱❤️❤️🌹🌹💋💋🙏🏻👍

  1. abbsnn cose
   abbsnn cose
   6 ditë më parë

   Eh tè knoft zemra sa t’jet jeta e ke qar

 31. Fun For Kids
  Fun For Kids
  7 ditë më parë

  Bravo Daim! Shikoni edhe videot tona Flm alget.info/too/video/qLXLqKqdsYaweXE

 32. me dorë në zemër
  me dorë në zemër
  7 ditë më parë

  respekt tmadh per nanat tona shqiptare, like kush mendon kshtu😍

  1. me dorë në zemër
   me dorë në zemër
   4 ditë më parë

   @Ashkaniden die Balkan Perser sepse jemi shqiptar dhe respekt per nanat shqiptare se konga osht shqip,por gjithsesi normal respekt duhet tkemi per gjith nanat nbot kudo qe jan sepse e meritojn me sshumti nbot respektin mat madh....

  2. Ashkaniden die Balkan Perser
   Ashkaniden die Balkan Perser
   6 ditë më parë

   @me dore ne zemer : pse po u shkruani nenave shqiptare pse, kombet e tjera nuk kane nena. mund të kishe shkruar (respekt për të gjitha nënat) për informacion që këngëtarja nuk është shqiptare.

  3. pida siouy
   pida siouy
   6 ditë më parë

   Hi i get 4k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

 33. Erion Rasim
  Erion Rasim
  7 ditë më parë

  👍veq qet kenget engova perqet keng tlumt goj. Setjar spelqejn

 34. Fatjon Tasi
  Fatjon Tasi
  7 ditë më parë

  2021 ALBANIA 🇪🇺🇦🇱

 35. Beni Ali
  Beni Ali
  8 ditë më parë

  F4 rfio⅝back bmcc

 36. Erin Erdi
  Erin Erdi
  8 ditë më parë

  Bravo

 37. Flora Kovaci
  Flora Kovaci
  8 ditë më parë

  Ska ne bot si nona ...

 38. ensar kelmendi
  ensar kelmendi
  8 ditë më parë

  Eh more zot

 39. Resmi Shpata
  Resmi Shpata
  8 ditë më parë

  Te lumte goja

 40. Zemra Pejes
  Zemra Pejes
  9 ditë më parë

  Melodie gefällt mir nicht

  1. Ashkaniden die Balkan Perser
   Ashkaniden die Balkan Perser
   6 ditë më parë

   @minij hooi Amin

  2. minij hooi
   minij hooi
   8 ditë më parë

   Bravo vllaqko daim gjakova rrespekt per nanat tona inshalla kan shendet gjithmon

 41. fouoii gyhh
  fouoii gyhh
  9 ditë më parë

  🤲....RESPEKT PER KET KANG KAQ ME VLERË🙏🙏🙏

  1. minij hooi
   minij hooi
   8 ditë më parë

   RESPEKT

 42. Mirsie Xhemajli
  Mirsie Xhemajli
  9 ditë më parë

  Shume kenge e mire .Suksese

 43. Myzafer Xhepmeta
  Myzafer Xhepmeta
  9 ditë më parë

  Eh tè knoft zemra sa t’jet jeta e ke qar

 44. Inar Islami
  Inar Islami
  9 ditë më parë

  Gngu yfgcj

 45. Spencer Hurst
  Spencer Hurst
  9 ditë më parë

  Hi i get 4k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

  1. fouoii gyhh
   fouoii gyhh
   9 ditë më parë

   🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏👏❤❤❤😭😭😭😭

 46. Sophie Southee
  Sophie Southee
  9 ditë më parë

  Wow i get 2k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

 47. Vali Sula
  Vali Sula
  9 ditë më parë

  Ah te lumt goja

 48. Abu A
  Abu A
  10 ditë më parë

  Haram!!!

 49. minij hooi
  minij hooi
  10 ditë më parë

  Shume kenge e bukur. 👍 Nenat tona jan ❤❤❤❤❤❤❤❤

 50. Flora Temou
  Flora Temou
  10 ditë më parë

  Bukur shummm!!na emocionuat!!👏👏👏😘🥰🥰🥰💯

 51. Saba Rossi
  Saba Rossi
  10 ditë më parë

  Ty te rujt zoti more bir te knoft zemra.tan jeten

 52. Ptao Tom
  Ptao Tom
  11 ditë më parë

  Dashnija nanes nuk njeh kuffiiiii... Bravo Daim shum keng e qelluar ❤❤

 53. danqi Luan
  danqi Luan
  11 ditë më parë

  SHUM EFERTE TE ZOTI I RJJT TH GJIT NONAT 💔💔💔💔💔💔

  1. minij hooi
   minij hooi
   10 ditë më parë

   Ajo qajti kur u isha i zhgenjyer, Ajo qajti kur i merzitur ajo qajti kur u gezova , Nena.

 54. Adrian Kurtaj
  Adrian Kurtaj
  11 ditë më parë

  RESPEKT

 55. Shkelqim Fetiu
  Shkelqim Fetiu
  11 ditë më parë

  Bravo vllaqko daim gjakova rrespekt per nanat tona inshalla kan shendet gjithmon

 56. Besart Gashi
  Besart Gashi
  11 ditë më parë

  👏👏

  1. Ptao Tom
   Ptao Tom
   11 ditë më parë

   Shum kenga bukur dhe ritmi muzikes shum i mir

 57. mimoza gjermani
  mimoza gjermani
  11 ditë më parë

  Ahhh zemra te kendoft o zot se Kang me vend ke kendu daim lala zoti te ruft 🌟👏👏👏

 58. Ylber Krasniqi
  Ylber Krasniqi
  11 ditë më parë

  O sa ma ka mar malli me thirr oj nan

 59. Ekrem Hajrula
  Ekrem Hajrula
  11 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏👏❤❤❤😭😭😭😭

 60. drttyu liqm
  drttyu liqm
  11 ditë më parë

  Super kenge,bravo Daim Lala!

 61. besijan besi
  besijan besi
  11 ditë më parë

  🥰👍❤🤩

 62. Tefta Kolici
  Tefta Kolici
  12 ditë më parë

  Sh bukur nena eshte gjeja me e cmuar e respektuar dhe e vlersuar bravo dhe te lumte goja

 63. adiloviq Elisa
  adiloviq Elisa
  12 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤ Shumm.....👆🙏 shumm ......❤ mir daim Bravo ....😘 ❤❤❤❤❤❤❤

  1. drttyu liqm
   drttyu liqm
   11 ditë më parë

   xx

 64. Bajram Azemi
  Bajram Azemi
  12 ditë më parë

  Te lumt

 65. Bajram Azemi
  Bajram Azemi
  12 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏

 66. Ermira Kashari
  Ermira Kashari
  12 ditë më parë

  Sinan vasallii

 67. nik nikuu
  nik nikuu
  12 ditë më parë

  Ajo qajti kur u isha i zhgenjyer, Ajo qajti kur i merzitur ajo qajti kur u gezova , Nena.

 68. Djeron Berisha
  Djeron Berisha
  12 ditë më parë

  🍰👍👍👍❤

 69. Merite Toskaa
  Merite Toskaa
  12 ditë më parë

  👍👍👍💪💪👈🍀🍀😎😍

 70. Sh Sh
  Sh Sh
  12 ditë më parë

  Shum kenga bukur dhe ritmi muzikes shum i mir

 71. Raimonta Ntomprenia
  Raimonta Ntomprenia
  12 ditë më parë

  Nje keng shum e bukur Bravo 👏 👏👏

 72. Regdu Geht
  Regdu Geht
  12 ditë më parë

  Zoti mal Allahu Nanat naj ruajt inshallah 🙏🥰🙏 Te lumt goja mbreti Kosovar Daim Lala 😍

  1. Ashkaniden die Balkan Perser
   Ashkaniden die Balkan Perser
   6 ditë më parë

   Amin

 73. Taze Zefi
  Taze Zefi
  12 ditë më parë

  Bravo ,te gjitha fjalet e kenkes janë te verteta. Komplimenti

  1. Regdu Geht
   Regdu Geht
   12 ditë më parë

   ♥️♥️

 74. Nikolas Karaqi
  Nikolas Karaqi
  12 ditë më parë

  O zoti te ruajt shum fjal te verteta se nuka gja mate shtrejt se fjala NaN o zot rueji gjith nanat te ken shendet e jet te gjat ka ni 21 qe e deshroj e nuk mun ta takon 💖👑nana asht ylli shtepis

  1. Regdu Geht
   Regdu Geht
   12 ditë më parë

   🎈

 75. Blerta Ajdini
  Blerta Ajdini
  12 ditë më parë

  🤣❤👏

  1. Regdu Geht
   Regdu Geht
   12 ditë më parë

   Super kenge,bravo Daim Lala!

 76. jeta hoxha
  jeta hoxha
  12 ditë më parë

  valla po lypi po nuk po gjaj mo me ka dek nana qe 13 vite me mungon shum😭😭

 77. Live Shqip Music
  Live Shqip Music
  12 ditë më parë

  SA LIKE BEHEN PER NENAT TONA MBRETERESHA?? 👇

 78. Sadete Shefiku
  Sadete Shefiku
  12 ditë më parë

  xx

 79. Dhurata Smoqi
  Dhurata Smoqi
  12 ditë më parë

  Daim te lumte goja ke nxjerr nje keng te vertet nenat nuk kan kufi zoti te ruajt dhe zemra te kendofte gjithmon🤲

 80. F
  F
  13 ditë më parë

  Ah sa here i kemi ber me lot ne sy neant tona zoti na e falte mekatin amin

 81. Hamit Gjuci
  Hamit Gjuci
  13 ditë më parë

  Hamit0682927879

 82. Drita Imdulini
  Drita Imdulini
  13 ditë më parë

  Kenga ma e bukur qe e kam degjuar ne keto vitet e fundit ....lumi AI qe ja din Randsin e NANES edhe ZOTI ka me rujt e me ja plotsu te gjitha deshirat ne JETË....🤲🤲🤲....RESPEKT PER KET KANG KAQ ME VLERË🙏🙏🙏

 83. 1 12
  1 12
  13 ditë më parë

  Bravo daim evertet❤❤❤

  1. cqvio doli
   cqvio doli
   13 ditë më parë

   Mu knaq zemra me kengen tende daim🤲🏻

 84. Asieh Avdiu
  Asieh Avdiu
  13 ditë më parë

  Qw

 85. R. M.
  R. M.
  13 ditë më parë

  Ishte ilaçi, por e kanë bërën këngë.Shum tekst i mirë e me kuptim edukativ.Edhe këngëtari shumë mirë po e këndon.Zemrat e të gjitha nënave digjen për fëmijët e tyre ,tërë jetën ,dhe kurrë shuhet ai zjarr , deri në fund të jetës .Nëna do ta dhuronte jetën ,zemrën e gjithçka ,për fëmijët e vet.I dua shumë fëmijët e mi.Tëgjitha nënat i duan fëmijët e vet pakufi.SUKSESE

  1. R. M.
   R. M.
   13 ditë më parë

   Vazhdoni të këndoni këso këngë të mrekullueshme me përmbajtje të mirë ,për të gjithë.Më intereson për tekstin kush e ka bërë.TEKSTI ËSHTË I SHKËLQYESHËM.

 86. Mimoza Schlieben
  Mimoza Schlieben
  13 ditë më parë

  Të kumt goja Daim shum shum mir eki 👍

  1. cqvio doli
   cqvio doli
   13 ditë më parë

   O Zot këndofsh gjithmon po keng me plot fjal te gjdo nanes 🙏🙏

 87. Lirim Paqarizi
  Lirim Paqarizi
  13 ditë më parë

  Halla te qot muni nanes tane se shum kang e qellune po kush nuk ka nan ku muptet dain veq zotn ekan pran

 88. Ekuran Chupi
  Ekuran Chupi
  13 ditë më parë

  🎈

 89. Ekuran Chupi
  Ekuran Chupi
  13 ditë më parë

  ♥️♥️

 90. Bekim Nuzi
  Bekim Nuzi
  13 ditë më parë

  Super kenge,bravo Daim Lala!

 91. Sam Sam
  Sam Sam
  13 ditë më parë

  Kurd ?

 92. Nazmije Thaqi
  Nazmije Thaqi
  13 ditë më parë

  Të lumtë! Këngë e kompletuar 👌

 93. Jamie Haci
  Jamie Haci
  13 ditë më parë

  🌹🍀🙏😇🤗

 94. Sabri Sejdija
  Sabri Sejdija
  13 ditë më parë

  Respek

  1. cqvio doli
   cqvio doli
   13 ditë më parë

   Nuk ka si dashnia e nenes perzotin akund nuk e gjen nena esht nje mrekulli

 95. Nakije Doli
  Nakije Doli
  13 ditë më parë

  Zoti ju lehtèsoft dhimbjen familjarve ,qoft i xhehnetit 😥😥😥

  1. cqvio doli
   cqvio doli
   13 ditë më parë

   Kenge shum e mir zoti te shperbleft 🤲 Me mungon Nena😭

 96. Aida Muqa
  Aida Muqa
  13 ditë më parë

  😭😭😭😭😔😔😔😔👏👏👏👏👏👏👏

 97. Julia norvegji
  Julia norvegji
  13 ditë më parë

  oh te lumt goja

 98. yuitr loing
  yuitr loing
  13 ditë më parë

  O Zot këndofsh gjithmon po keng me plot fjal te gjdo nanes 🙏🙏

 99. Ronaldo Caka
  Ronaldo Caka
  13 ditë më parë

  Mu knaq zemra me kengen tende daim🤲🏻

 100. Luan Seferi
  Luan Seferi
  13 ditë më parë

  Respekt per ket kang daim 👍