Cudit Cako: Brenda 2022 do te zhduken pleqte. Zbulon djalin ilegjitim te nene Terezes | ABC News

4 167 Shikime 474 mijë
Argëtim

Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: abcnews.al/
Instagram: abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:alget.info
#abcnews #abcnewsalbania #abcjamegjesit

Komente

 1. Xhemali Shasivari
  Xhemali Shasivari
  9 orë më parë

  Shum i zgjuar qe lexon dhe studjon shum.

 2. Xhemali Shasivari
  Xhemali Shasivari
  9 orë më parë

  Jee fenomenal o Alfred!

 3. Arquile Sidheri
  Arquile Sidheri
  15 orë më parë

  pordhè me rigon

 4. Lili Lako
  Lili Lako
  2 ditë më parë

  Po ca bohet kshu mer njerez mir tij qe i paska ik truni, po sqenka as vetem jo..bobobo mjer toka ça ushqen

 5. Linda Leskoviku
  Linda Leskoviku
  2 ditë më parë

  Budalla i zgjuar

 6. Curraj Eperm
  Curraj Eperm
  3 ditë më parë

  Te lumte cako thosha aje normal po tani po te kujtoj te ikur truri o bobooooooooo

 7. 007 Boy
  007 Boy
  4 ditë më parë

  Bejani 1 vend te 5 ktij 🤝

 8. marjana lika
  marjana lika
  4 ditë më parë

  Bravoòooooooooooooo

 9. Enxhi Enxhi
  Enxhi Enxhi
  4 ditë më parë

  A ti je ne mendore o budalla

 10. Klajdi Cela
  Klajdi Cela
  4 ditë më parë

  Ishalla iken ti para se na cave k... ben sikur je me i mencuri botes

 11. Asim Beciri
  Asim Beciri
  6 ditë më parë

  Ky po folka andrra ti koke ne gjum o shoki ik more shporru spaske lidhje

 12. Eva Rriska
  Eva Rriska
  6 ditë më parë

  Kur jam ne autobuz me make sa nuk me pelcet zemra kam siklet te madh

 13. Turi Myseni
  Turi Myseni
  6 ditë më parë

  Oloqe mos fol budallaleqe

 14. blerim rizvani
  blerim rizvani
  7 ditë më parë

  Te knaqën fredi me pralla

 15. Nardi Rahaj
  Nardi Rahaj
  8 ditë më parë

  sa injorant me shkollë që ka. Zoti na ruajtë nga këto ateista

 16. Arben Cace
  Arben Cace
  8 ditë më parë

  Të lumtë goja alfred çako je nona

 17. Tina Kristo
  Tina Kristo
  8 ditë më parë

  Weeeee...cfare teorish.... Na paskan ardhur "zotat" ne toke, qe po i shkaktojne njerezimit lufte biologjike... Ncncnc...kulmi

 18. Jona Kero
  Jona Kero
  8 ditë më parë

  Interviste e lezetshme 🙏🙏🙏te shkoje ne 1 milion view

 19. EDMOND DUDA
  EDMOND DUDA
  9 ditë më parë

  Bravo

 20. Shpresa Mucaj
  Shpresa Mucaj
  9 ditë më parë

  Cdo gje qe ndodh vetem me lejen e Allahut po mjer ata qe behen sebep per keq se te Allahu do kthehen nuk kan ku te shkojn bere keq do gjesh keq

  1. Dini Nika
   Dini Nika
   4 ditë më parë

   Shpresa Muçaj,a përdor ti kokën dhe logjikën?

 21. Albert Proko
  Albert Proko
  10 ditë më parë

  Edhe ke bari i lagjes një si puna kti nuk e gjen këtë imagjinat, bravo presantuesi i programit që tall bythën me atë dhe mbush programin.

 22. Rrahman Uka
  Rrahman Uka
  10 ditë më parë

  Mut pe bon saher po fol more gomar i konspiracionev .kshtu shkrun ne libra te shejt qi shejtani i mashtron njerzit si ty si bilinin o albanez vetem nje zot ka e ata elohimet jan shejton alien .kurse un jom me Zotin edhe engjujt e ti

 23. Peta Lumi
  Peta Lumi
  10 ditë më parë

  O Zoti madhe 😂 Po cool

 24. Dashamir Shllaku
  Dashamir Shllaku
  10 ditë më parë

  Po kyt esht marre me ndigju kush.mos u merrni me kyt jan shkenctar qe idin tana po ky flet kot si me dal un me imagjinatat e mija me fol ne televizjon

 25. Peta Lumi
  Peta Lumi
  10 ditë më parë

  E ku pi din ti Zotri kto?

 26. Jetmir SALI
  Jetmir SALI
  10 ditë më parë

  per vakcinen fole mir ,po për Zotat ja fute kot ... ësht 1 zot ,dhe ska zotë tjeter përveç Allahut .. informohi njeher me fen ,lëri vakcinat Allahu t udhzoft

 27. E. Sej
  E. Sej
  10 ditë më parë

  si qeshin kto plehrat qesh moj zojn qesh por kur te te vi vdekja para syve qesh mire kish qesh i funit them une o zot sa njerez injorant e vejn tjetrin ne loje

 28. E. Sej
  E. Sej
  10 ditë më parë

  Fiks Cako bravo kto gjera i kam lexu ne vitin 2011 vete dhe kam kerku shume i thoja shume vetave madje dhe familjes time por ama normale isha e çmendur.... tani? kush po cmendet?

 29. Evis Milaqi
  Evis Milaqi
  11 ditë më parë

  Sa kam qesh me kete psikopatin, me lot 😝😝

  1. Nardi Rahaj
   Nardi Rahaj
   8 ditë më parë

   😀😄😄👍 të jesh injorant edhë me shkollë vetëm kët njëri kam parë

 30. Mehdi Dumani
  Mehdi Dumani
  11 ditë më parë

  Njerzia po vdes nga virusi e ky thot jo nuk duhet marr vaksina ,e qka duhet bo sipas jush o cako ,mos ti marrim vaksinat e te vdesim edhe nga uria qe nuk po mundemi me punu edhe nga virusi ,leji kto pallavra o cako se nuk ja ke qellu hiq per asgje e as qe po ja qellon

 31. klodjan halili
  klodjan halili
  11 ditë më parë

  Shko more pallosh ske dije as nga bibla as nga islami injorant

 32. Latif Olluri
  Latif Olluri
  11 ditë më parë

  Korona Mashtrim

 33. Sali Rerza
  Sali Rerza
  11 ditë më parë

  Jo me thejshit por ju thoshja une z. Alfred je shume trim flet hapur por populli nuk beson qe ata qe ikemi zgjedhur vet te na vrasin kjo quhet. Tradheti

 34. Refet Refet
  Refet Refet
  11 ditë më parë

  Mos ke dale prej ndonje spitali psihijatrik

 35. Ramadan Lecaj
  Ramadan Lecaj
  11 ditë më parë

  Pastaj premtimet e qeveris Bukoshi per rezistenc sekinse kure te shlirohemi do tuanjohim pervojen e punes si dhe kompenzimin e pagav. As ja nga kto nuke dodhi. Filloi egzodi tjeter me qe Erin Rugova, Thaqi, Ramushi. Naj vodhen pervojen qe kishim para lufte, se nuk I plotsojm pervojen e punes, me rregulloren e tyre diskriminuse 15 vjeqare. Nalan me pension 90euro.Pleqt e kosoves Jan te zhdukur pere se gjalli.

 36. Ramadan Lecaj
  Ramadan Lecaj
  11 ditë më parë

  Ne Kosove pleqt Jane te zhdukur qe nga viti 1991,me rezistimin e serbofilaf

 37. james Messa
  james Messa
  11 ditë më parë

  ik mar katunar rrenc fjali kot mjerimi me I madhi eshte ty me ti ndegju keto prralla femijesh qyp

 38. Behar Karaj
  Behar Karaj
  12 ditë më parë

  Po mirë more Cako..Si ka mundësi që, këta sipas teje të gjithë, mjekët policët do i mbysin me vaksina? Hajde mendje hajde.

 39. The Nordic Alien
  The Nordic Alien
  12 ditë më parë

  Perlat ne Thiun shkojne poshte o z. Cako se njeriut modern i mungon njerzimi dhe i ka futur shqelm inteligjences natyrale per ti dhen vlere intelektit te huazuar.

 40. Ergest provimaj
  Ergest provimaj
  12 ditë më parë

  Un e kam ndjek mauro biglino qe e permendi dhe e kuptoi per ca po flet

 41. Gjyste Paluca
  Gjyste Paluca
  12 ditë më parë

  Lutni zotin o njerez te drejte te na heqi dreqin qafe ...

  1. Edona Agojci
   Edona Agojci
   7 ditë më parë

   Fiks Gjyste Paluca veq zoti te na mbrojte o zot amen

 42. Al Pekato
  Al Pekato
  12 ditë më parë

  Μereni e lidheni kete se cmendi dynjane

 43. Teodor Muzaka
  Teodor Muzaka
  12 ditë më parë

  Filloi ky kari

 44. Zonja Zonja
  Zonja Zonja
  13 ditë më parë

  Bravo , Zoti Cako Po Vetem kete June nuke e prisja qe,te, gjelbet,peshku ga koka the qelben qeveritare

 45. Zonja Zonja
  Zonja Zonja
  13 ditë më parë

  Dotho bite we the hane, edge June e name denancuar kete hapur me fjalen mhate me ,krime

 46. agime metani
  agime metani
  13 ditë më parë

  ty te zhdukt zoti ty te parin tu dukta vedi per i menqem po mor hajvan diskutun vendimet e Zotit kenke hajvan i madh qe njuk e kupton qe edhe gazetari po kenaqet tuj te vu nè loj😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 47. Fatime Fatime
  Fatime Fatime
  13 ditë më parë

  Mos haro edhe Ti ke hyre ne fazen e pleqeris

 48. Enkeleda Tola
  Enkeleda Tola
  13 ditë më parë

  Po kush je ti që deformon punën e Zotit Ku i ke faktet mos blasfemo fjalën e Zotit se po hyn gjynah . Zoti lshte Është dhe do të jete . Kjo nuk përputhet Me asjnë shkrim ku flitet ne Bibel :Turp për ty qe ke dal aty dhe po i fut panik njerëzve . I bekuar Qofte emri I Zotit tonë Jezus Krishtit qe na deshi dhe na dha jetë Amen Amen .

 49. Rex Satanas
  Rex Satanas
  13 ditë më parë

  Psikopat qe duhet te arrestohet urgjentisht per dizinformim dhe perhapje paniku.Ne cdo shtet normal do ishte ne burg.Cdo gje qe tha trillim pervecse historise se Annunaki dhe si u krijua njeriu i pare.

 50. ARMATUNE
  ARMATUNE
  13 ditë më parë

  Ti do jeshe i pari o mashtrues injorat

 51. wolf
  wolf
  13 ditë më parë

  O CAKO O PALLE KARI KUSH E DEGJON KETE KOKE BOLEN BOLL ME IDJOTESITE E TUA O KOKE KATRUVE SE KA EDHE NGA ATA QE I BESOJNE KTO KARLLIQE QE THUA SE DERI ME SOT ASGJE STE KA DALE NGA ATO BUDALLIQE QE NXJERR NGA HALJA

 52. Bardha Xhomo
  Bardha Xhomo
  13 ditë më parë

  Keli mos u.cudit pas vaksinimit.filluan vdekjet pas vaksinimit

 53. Baki Muçaj
  Baki Muçaj
  14 ditë më parë

  🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦‍♂️🤷‍♀️👨‍👩‍👦 po cfare lidhje kame une me me kete vidjo kaq fallco akoma me mendimin e hipotezes o zot sa kam qeshur dhe kam qare teater me te bukur sinqerishte nuk kisha pare ndonjehere koha eshte zgjidhja e shume gjerave e hamendesimeve

 54. Franco Roberto
  Franco Roberto
  14 ditë më parë

  E gëzofshi vaksinës

 55. Vera Velaj
  Vera Velaj
  14 ditë më parë

  po nuk trembemi nga ky i rrjedhur i jo

 56. Franco Roberto
  Franco Roberto
  14 ditë më parë

  (Covid?) Kuptimi Certificate of vaccine I identity (Corona) 666 marka e bishës

 57. drita mehmeti
  drita mehmeti
  14 ditë më parë

  Ty nuk meriton tet them zoti cako ,sepse nuk e di kush te nxjerr ne televizor,te thuash e te kuvendosh me disi mendime qe ke ty.boll me popullin sepse i cmendet,jo cipi ne tani e vun ne vaksine,nuk mjafton ekonomia,termeti,virusi,po dilni dhe ju e i corjentoni,jo do vdesin pleat,jo ajo jo kjo,si ste vjen turp a ke familje a ke prinder ty,leri njerzit po ju erdhi nga vaksina le te vdesin te rrosh ty dhe drejt plakjes po shkon,nuk do thon i vrau Saliu,largou nga ekrani televiziv me keto qe po flet por ju skeni as turp as cip as karakter mbi veten tuaj,largou po te degjojn i madh e i vogel,turp,

  1. Xhuri Furi
   Xhuri Furi
   12 ditë më parë

   Po mos e degjo moj zonje.. degjo Ardit gjebrene .ose PORtokalline... degjo rilindjen.. doktorin e lagjes..

 58. Rumen Marinov
  Rumen Marinov
  14 ditë më parë

  Brënda vitit 2022, mëparë do të zhduken budallenjtë dhe manijakët sikur Alfred Cakoja, dhe pastaj, sipas këtij manijaku edhe krejt pleqtë! Aleluja!

 59. Flora Hasko
  Flora Hasko
  14 ditë më parë

  Zoti na ruajt nga keta njerez

 60. Flora Hasko
  Flora Hasko
  14 ditë më parë

  Vetem zoti e di jo ti

 61. Flora Hasko
  Flora Hasko
  14 ditë më parë

  Edhe ti afer pleqve je mos u jep frike njerezve o shoko

 62. Massimo Remis
  Massimo Remis
  14 ditë më parë

  Ti rrush lesht pleqve tane!

 63. Lazer Kodra
  Lazer Kodra
  14 ditë më parë

  Ne shqiptaret e perdorim gishtin ndryshe hahahaha

 64. Lazer Kodra
  Lazer Kodra
  14 ditë më parë

  Vaksina dot ndikoje ne nderrimin e spondes hahahaha

 65. Lazer Kodra
  Lazer Kodra
  14 ditë më parë

  Hahahahahaha

 66. Mohammed Salahu
  Mohammed Salahu
  14 ditë më parë

  O zote si nuk i vjen marre me dale e me fole kote ky budadhe po pse e merr emnin e zotit per goje 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤌🤌

 67. gurgac
  gurgac
  14 ditë më parë

  Nuk e di cili eshte me rrot kari Cako apo drejtuesi i emisionit qe e fton !

  1. Xhuri Furi
   Xhuri Furi
   10 ditë më parë

   Duhet me kene ti..me loqe fare..se e ke horizontin direkt te bllokuar nga maska..kaq sa flet duhet te jesh mr maska..Loqe i gjithi..

 68. B Musliju
  B Musliju
  14 ditë më parë

  Bravo bravo se ki reporteri mbon nervoz se nuk te beson a ti kreht i ke tamam o zogi mirin ta shtoft me krejt familen se fjaket tua si haroj se ti de dashke popullin 🤲🤲🤲🤲👏👏👏👏

 69. B Musliju
  B Musliju
  14 ditë më parë

  O krejt fjalet e zotri Cakos na kan dal o popull po ju se ngjojshi do namisin me zort zoti i denoft se nakan bo me trauma na kan bo sall cako e fol te verten zoti e rujt🤲🤲🤲🤲🤲🤲

 70. Mirlinda Rushani
  Mirlinda Rushani
  14 ditë më parë

  Ja fute si kau peles kur folen per UFO per Biblen hahahahahaha

 71. Lorna Coba
  Lorna Coba
  14 ditë më parë

  Sa budallallek , Ma shume ka vdekje nga virusi sesa nga vaksina. Po ky dan me Ba si tip interesant qe demek I din tana. Sa palidhije , kush ndigjon keto budallalleqe.

 72. Ultras 12
  Ultras 12
  14 ditë më parë

  16:11 Cako gjigand..

 73. Dash Stafuka
  Dash Stafuka
  15 ditë më parë

  Ralitet cako bravo

 74. Besmira Ndreca
  Besmira Ndreca
  15 ditë më parë

  Po or i lajthitur nga trut djali nanes tende per tjerat mund te thuash at E duash ama ket besh me fmi nen terezen qe nuk ben vaki ne bot qfar madhi tkan then me pi o i terbuar po del nga binaret edhe pak che do thush jam djali zotit 🙄

 75. Luli Merkaj
  Luli Merkaj
  15 ditë më parë

  Cfare thote ky qe bibla nuk flet per zotin Po sipas ketij kush flet per zotin abetarja

 76. beku beku
  beku beku
  15 ditë më parë

  Zot na ruaj mend e kokes. Ngushellime Alfred. Nuk eshte faji yt.

 77. Indrit Cara
  Indrit Cara
  15 ditë më parë

  Ju gazetaret po na habisni perdit e spo ju shajm. Alfred Cako esht zoteri burre.

 78. Marjeta Danaj
  Marjeta Danaj
  15 ditë më parë

  Ik o idjot paska pas Zoti laborator Zoti te shkaterroft.

 79. kacatriku
  kacatriku
  15 ditë më parë

  Ky ka ik për lesh

 80. Elena Ela
  Elena Ela
  15 ditë më parë

  Aman perralle me mbret.. Kto sjelle qe behen tani jane bere ne cdo pandemi, maska ,dizinfektimi etj.. Meso te flasesh mire shqip...se Folja ne veten e pare shumes "themi" Ne te shkuaren nuk ben "theshim" Ci ke kto..theshim theshim ter kohes 😂😂😂😂😂🤢🤢🤢

 81. Dritan Imeraj
  Dritan Imeraj
  15 ditë më parë

  T kisha lind harabel biles

 82. Mond Biba
  Mond Biba
  15 ditë më parë

  A ti je rrotkari klasik

 83. redokhs 63
  redokhs 63
  16 ditë më parë

  Po ti, a thua do zhdukesh?

 84. ALBANA DRANGA
  ALBANA DRANGA
  16 ditë më parë

  Po per ata qe vdiqen nga covid ne mbare boten cthua o trushkulur..Po pra po nuk kane te gjithe te njejtin imunitet si mund ti shpetojme keta??Eshte fatkeqedi e madhe qe ze hapesirat mediatike per dokrra.Kush eshte ai ose ajo qe nuk do te shpetoje jete njerezish.Shyqyr qe egziston mjeksia sepse bota ka kaluar kushedi sa murtaja edhe kjo ka kete emer sepse bota eshte e vjeter edhe boll e kemi bere pis ne qe shkelim mbi te per te mos thene nje fjale tjeter

 85. Prish Tinat
  Prish Tinat
  16 ditë më parë

  Cako e ka te drejt dhe po e paralajmron te verteten mendimi i tij eshte per tu vlersuar nga njerzit.

 86. Neimar Vračar
  Neimar Vračar
  16 ditë më parë

  Ec more iqe plancin tand srfte

 87. Laurent Gurakuqi
  Laurent Gurakuqi
  16 ditë më parë

  Ky eshte per tu arrestuar.Ca flet mer oo.

 88. Diana Katundi
  Diana Katundi
  16 ditë më parë

  Lum ju qe degjoni kete te krisurin.

 89. L. V
  L. V
  16 ditë më parë

  Po ik o rrot kari me kto teori debili se cave trapin 30 vjet jetojme mjerim e korrupsion ti ben pashikim kush do vdes e kush do jetoj kush je ti mor hale Zoti.

 90. king lion
  king lion
  16 ditë më parë

  Qe esht diçka un personalisht e kuptoi maska ne publik nuk lejoet e ne kafene lejoet?e par e dyt per votim protesta te gjith pa maska? E pse nuk po dalin te prekur ne virusi me qe shteti u kujdesoka per ne pse I lejon protesta pa maska edhe po qe per shtresin e ankthin shumica e popullsis jan me ankth e stres ne kohen e diktatorit nuk kish stres as ankth e as vdekj te rinj po vetm nga plakja moshe luft botrore me arm nuk ka me po ndermjet ushqimeve apo hilaçve e vaksinave mundet ?? Kina ka millard popullsi lejoet vetm deri 1 femi me lind ndoshta esht kjo metoda hapja e virusit me vaksin o vdes o kontroll nga masonet edhe per filma jan ber nje çip ne trup din ku ndollesh e je I kontrolluar ne te ardhem njersit sdo ken pashaporta por ne sy do vijet nje çip ku do ket te gjith te dhenat personal mos tu duken e qesharaka jemi te kentrolluar nga luminatet U vin keq per pleqet me u vaksinuar po te rinjt te vdesin apo esht qedhim to zhdukin moshat e mblla nga azili e nga pesjonet in pesronalisht jam me pik pyetje zotriu ça fitim ka te thot kto mendime??

 91. Huzri Nebi
  Huzri Nebi
  16 ditë më parë

  Ore Cako kot e ki se populi e kazën harami se nuk dalojn tëvërtetën nga paevërtet

 92. Huzri Nebi
  Huzri Nebi
  16 ditë më parë

  Ore😀😀

 93. R4-zetyd
  R4-zetyd
  16 ditë më parë

  Krejt qka ne mendojm per te ardhmen paraardhsit ton i kan then edhe mendu per neve ,keshtu qe lene ket muhabet toka sillet qe miljona vjet edhe do te vazhdon po ne te njejtin drejtim

 94. R4-zetyd
  R4-zetyd
  16 ditë më parë

  Te ndegjoj ty me vjen me qesh ,lexoj komentet me vjen te qaj

  1. Diana Katundi
   Diana Katundi
   15 ditë më parë

   😅😅😅

 95. Gjoni Topia
  Gjoni Topia
  16 ditë më parë

  Po ty duket vetja i ri o pleher.

 96. A8 pana
  A8 pana
  16 ditë më parë

  Alfred Cako dhe Nikola tesla genie

 97. Klajdi Musaraj
  Klajdi Musaraj
  16 ditë më parë

  Sa i madh Qe je o Fred Cako

 98. L. Berishaj
  L. Berishaj
  16 ditë më parë

  Njerz ma te smure nuk kam ndigjuar asnjihere se ne ket program !! Ky njeri esht mashtrues dhe njerz sikur esht ky ka pas gjithmone!!

 99. L. Berishaj
  L. Berishaj
  16 ditë më parë

  Ishalla je ti i pari qe zhdukesh !!

 100. Alice Nike
  Alice Nike
  16 ditë më parë

  Edhe tmos besojme ty OK , po qe po zihet dicka kjo eshte si dita me diell e dukshme 😒😒😒