Bledar Kaca - Moj Bulqize unaze floriri ( Official Video 4K )

1 653 Shikime 171 mijë
Argëtim

Video: Domi Production
Teksti: Munir Hoxha
Kompozimi: Bledar Kaca
Ork: Fatjon Laci

Komente

 1. Asmr Joana Asmr Joana
  Asmr Joana Asmr Joana
  23 orë më parë

  Qofsh i lumtur gjithmone

 2. Drilona Shahini
  Drilona Shahini
  Ditë më parë

  Kenga me e bukur qe kam degjuar..me vjen e mir qe i kendove Bulqizes

 3. Flutura Prendi
  Flutura Prendi
  Ditë më parë

  Te rujte zoti naknaqe.

 4. Sokol Rexhaj
  Sokol Rexhaj
  2 ditë më parë

  Shum këng e buku te lumtë..

 5. Luftar Elezi
  Luftar Elezi
  3 ditë më parë

  Te lumte goja je ma i miri

 6. Lila Ylber
  Lila Ylber
  6 ditë më parë

  Te lumt bledar kaca je ma mire bulqiza z meriton ket muzik nga nje kengetar si ty

 7. berdalaki
  berdalaki
  6 ditë më parë

  Super vendi im

 8. Pal Ndreca
  Pal Ndreca
  7 ditë më parë

  O za ambli i folklorit! Na kenaqe me at za pasha zotin! Te rujt zoti e ta bekofte at za tanin o yll folklori!!🙏⭐☀️

 9. Vangjel Frroku
  Vangjel Frroku
  7 ditë më parë

  Bulqiza ka tradita jan njerez TE mir KNON mir ore djalosh 🇦🇱🇦🇱

 10. florenc kolaj
  florenc kolaj
  8 ditë më parë

  Kjo po qe esht muzik🤗🤗🤗

 11. ALBI KOCI FILE TEMA
  ALBI KOCI FILE TEMA
  8 ditë më parë

  Urime qofsh gjithmon i sukseshem ,un jam nga fush kruja por xhdo keng e degjegjoj me shum deshir,suksese gjith mon dhe ne xhdo hap

 12. Daëi Skukaaa
  Daëi Skukaaa
  9 ditë më parë

  Te lutem goja pershndetje

 13. Daëi Skukaaa
  Daëi Skukaaa
  9 ditë më parë

  Te lutem goja pershndetje

 14. klajdicanada
  klajdicanada
  10 ditë më parë

  Te knofte zemra

 15. Mojsi Lleshi
  Mojsi Lleshi
  10 ditë më parë

  te lumt goja o gjigant 1 je

 16. Sefa Aslan
  Sefa Aslan
  10 ditë më parë

  Selamet nga Turqia 🙌

 17. Bobi Bobi
  Bobi Bobi
  10 ditë më parë

  Dibra krenohet me ty 👏 Nje kenge per Golloborden se shpejti 🙏

 18. Arben Lesaj
  Arben Lesaj
  10 ditë më parë

  Zemra te kendoft

 19. Tonia Rokou
  Tonia Rokou
  11 ditë më parë

  Shum krenar per ty nip jon bravo👏👏👏

 20. Hasani Tr
  Hasani Tr
  12 ditë më parë

  Te knoft zemra gjithmon tropoja nga norvegjia pershendes ylber hoxhen nga bulqiza shok i mire ushtare e kam pas ne vite 88 90 rrespekt per bulqizaket

 21. Lefter Faruku
  Lefter Faruku
  12 ditë më parë

  NUK TE SHKON ME KOSTUM POR ME ROBA KOMTARE TE LUMT GOJA

 22. Xhevahir Melani
  Xhevahir Melani
  12 ditë më parë

  Te lumte goja bledi je i madh

 23. Shaban Dani
  Shaban Dani
  12 ditë më parë

  Bravooo bledar te uroj suksese gjith jeten super kenga ♥️♥️♥️♥️

 24. Hamit Gjuci
  Hamit Gjuci
  12 ditë më parë

  Hamit 0682927879

 25. Besi Xhepa
  Besi Xhepa
  14 ditë më parë

  Te kendoft zemra o bledar kaca na ke bo krenar qe jemi dibran sincerisht.....

 26. Lek Preci
  Lek Preci
  14 ditë më parë

  Bravo te kendofte zemra gjithmon Milano

 27. Mirush Baraj
  Mirush Baraj
  14 ditë më parë

  Bledi urime je universal je melhem per gjithe malet e Dibres perfshi Luren dhe Bulqizen rrespekt per poet Munir Hoxhen qe me texet e ti po zevendson Naim Plakun e madhe kurse ti kollosatve kanges Dibrane e mbar shqiptare H Ndreu -Qerim Sula Sh Dervishi etj

 28. kd devapra
  kd devapra
  14 ditë më parë

  Suksese Bledar shume e bukur kenga👏👏👏

 29. Donald Rama
  Donald Rama
  14 ditë më parë

  Të lumtë goja rrespekte

 30. Migena Lusha
  Migena Lusha
  14 ditë më parë

  E lumtur qe vij nga nje vend i vogel por i pasur si Bulqiza 😊

  1. Visi Vlore
   Visi Vlore
   11 ditë më parë

   Yll je

 31. Florina Lici
  Florina Lici
  14 ditë më parë

  Te lumtur goja

 32. Besim Cakalli
  Besim Cakalli
  14 ditë më parë

  I MADHI ZOT E BEKOFTE BULQIZEN DHE KENGETARIN BLEDAR KACEN

 33. Lyon Franc
  Lyon Franc
  15 ditë më parë

  Zemra te kendofte

 34. Besim Cakalli
  Besim Cakalli
  15 ditë më parë

  BLEDAR KACA RROFSH SA MALET

 35. Besim Cakalli
  Besim Cakalli
  15 ditë më parë

  Respekte Bledare dhe RROFTE BULQIZA

 36. Eduart Dervishi
  Eduart Dervishi
  15 ditë më parë

  Zoti te bekofte ty dhe familjen tende

 37. Eduart Dervishi
  Eduart Dervishi
  15 ditë më parë

  Te lumte goja o bilbili i dibres

 38. Xhihard Mehmeti
  Xhihard Mehmeti
  15 ditë më parë

  SHUM E BUKUR TE KENDOFT ZEMRA .KLM.KLB RESPEKTE.

 39. Sabi Bodini
  Sabi Bodini
  15 ditë më parë

  Bravo patrijoti jon te kendoft zemra gjithmon 🥰🥰

 40. dllsnc cnsjsk
  dllsnc cnsjsk
  15 ditë më parë

  Te lumt goja bulciza asht veni i floririt vallahi lum kush e ka afer

 41. Sokol Deda
  Sokol Deda
  15 ditë më parë

  Bledar Kaca hallall te qofte

 42. Ilmi Toca
  Ilmi Toca
  15 ditë më parë

  Te lumt goja

 43. Gaz Lleshi
  Gaz Lleshi
  15 ditë më parë

  ty te lumt goja po një muzik për 4 grikt selisht nxjerre

 44. Meleq Kozi
  Meleq Kozi
  15 ditë më parë

  Te lumt goja Bledar Doli nje kengetar nga Dibra qe i nxori nje kenge vendit tim qe e meriton Bulqiza jon Respekt Bledar Kaca ♥️🇦🇱🇦🇱👏🏼

 45. Gitto Official
  Gitto Official
  15 ditë më parë

  Un jam nga bulqiza por prej i vogel jam largu nga shqiperia edhe tani qe degjova muziken edhe pash bulqizen me jan mush syt me lot.

  1. Gitto Official
   Gitto Official
   7 ditë më parë

   @Gezim Osmani ka qejf me ardh sa me shpejt

  2. Gezim Osmani
   Gezim Osmani
   7 ditë më parë

   Hajde vlla te presim

 46. Mite Shkina
  Mite Shkina
  15 ditë më parë

  Te kendofte zemra gjithmone.

 47. SuRi Durici
  SuRi Durici
  15 ditë më parë

  Te lumt goja suksese te uroj shendet rrespekte

 48. alberti alberti95
  alberti alberti95
  15 ditë më parë

  knoft zemraa e Merito Malsia Bulqizes me i kendu se burra ka nxjer ajo Malsi e Bekoft Zoti Bulqizen e tan Bulqizakt

 49. Fili Prifti
  Fili Prifti
  16 ditë më parë

  Super Bledar Kaca suksese Mreti 👑👑

 50. Donika Islami
  Donika Islami
  16 ditë më parë

  Te lumte goja more djal se te verteta jane te gjitha vargjet.

 51. Fitore Keta
  Fitore Keta
  16 ditë më parë

  Sa këngë e bukur per Bulqizën tone!!

 52. Shkelzen Cara
  Shkelzen Cara
  16 ditë më parë

  Te lum goja ❤❤

 53. Ermal Peça
  Ermal Peça
  16 ditë më parë

  Bravo bledi trego vlerat e Dibres e bulqizez respekt per ty

 54. Klajdi Ferati
  Klajdi Ferati
  16 ditë më parë

  Heres Tjeter Mos Harro Per Kalanë E Dodës .. Të Përsh Patriot TrujZ Zoti ☺️

 55. Arian Shaba
  Arian Shaba
  16 ditë më parë

  Me pak fjale kendoni shume bukur👏👏👏 Urime che suksese!!!!

 56. Taho Ro.
  Taho Ro.
  16 ditë më parë

  Te kendoftë zemra Bledar Kaca. Rrespekte 👍

 57. Geri Vargu
  Geri Vargu
  16 ditë më parë

  Zoti te rujt

 58. Romeo Jashari
  Romeo Jashari
  16 ditë më parë

  bravo respekte

 59. Dritan Alla
  Dritan Alla
  16 ditë më parë

  Vërtet është një këngëtar shumë talentuar dhe me shumë meritë jo vetëm për këtë këngë për Bulqizën por për të gjitha që nuk kanë dallim njëra me tjetrën që i dëgjoj me kënaqësi çdo ditë dhe kam gocën 3 vjeç përta çuar në çerdhe zgjohet vetem me këngën çjan kto drita ndezur si me qen central e dëgjon pa pushim. Shum Respekt #Bledar Kaca

  1. Klea Xhafa
   Klea Xhafa
   16 ditë më parë

   Un u knaqa duke e dëgjuar deri tani mbi 10 herë qe po e dëgjoj,

 60. Argita Llani
  Argita Llani
  16 ditë më parë

  Moj Bulqizë e bukura Bulqizë🥰❤

 61. Shkelqim Shehu
  Shkelqim Shehu
  16 ditë më parë

  Të lumtë Bledar kaca suksese, Je artist i madh.

 62. Rushit Markeci
  Rushit Markeci
  16 ditë më parë

  Suksese Bledar cdo këng me e mir se tjetra te uroj cdo te mir respekte nga ana ime

 63. Xhevahir Truka
  Xhevahir Truka
  16 ditë më parë

  Te lumte goja miku zoti te rujt ty dhe familjen sa me lart te pafsha 👏👏

 64. Vladimir Bunguri
  Vladimir Bunguri
  16 ditë më parë

  Respekte

 65. endri daka
  endri daka
  16 ditë më parë

  rrespekte per kte njeri bravoo

 66. Lule Zefi
  Lule Zefi
  16 ditë më parë

  Bravo 🙏❤️🇦🇱

 67. drita elda_elda_hoxha
  drita elda_elda_hoxha
  16 ditë më parë

  Bledar kaca

  1. Visi Vlore
   Visi Vlore
   12 ditë më parë

   👌👌👌👌

 68. Hava Rexhepi
  Hava Rexhepi
  16 ditë më parë

  Telumt goja o Bledar me ket za te ambel na knaqe

 69. Klodian Shahini
  Klodian Shahini
  16 ditë më parë

  Suksese bravo 👏

 70. Nevruz Lami
  Nevruz Lami
  16 ditë më parë

  Respekte Bledar te lumte goja

 71. Phone Shop
  Phone Shop
  16 ditë më parë

  Te kenoft zemra gjithmon Bledi na gzojn pa mas kenget tua bilbili jon🥰🥰😍

 72. Rafman Balja
  Rafman Balja
  16 ditë më parë

  Te lumte goja Bledar Kaca te uroj shendet dhe githe te mirat

 73. Adelina Markaj
  Adelina Markaj
  16 ditë më parë

  Te kendoft zemra gjithmone🙏suksese

 74. Gezim Llani
  Gezim Llani
  16 ditë më parë

  Bledar allahu te begofte ty dhe familjen tende 🍺🍷

 75. Albanskii, oo7 Albanskii, oo7
  Albanskii, oo7 Albanskii, oo7
  16 ditë më parë

  Suksese bledar 🇽🇰🇦🇱 Pershendetje nga kölni perkatesisht kosova ❤

 76. Keli Heka
  Keli Heka
  16 ditë më parë

  Shum e bukur kenga bravo

 77. Rayan Lamuca
  Rayan Lamuca
  16 ditë më parë

  Bravo 👏

 78. Νικος Τσουκου
  Νικος Τσουκου
  16 ditë më parë

  Jepi zjarr Bledar gjigandi vetem suksese dhe respekte pa fund..

 79. Landi Keta
  Landi Keta
  16 ditë më parë

  Te lumt goja Bledar je mjeshter i madh rrespekte.

 80. Ardian Kurti
  Ardian Kurti
  16 ditë më parë

  Super te kendoft zemra gjithmon 👍👍

 81. Anxhelo Kovaci
  Anxhelo Kovaci
  16 ditë më parë

  Super Bravo 👏 🙌 👌 👍 💪 😍 👏 🙌 👌 👍 💪

 82. Bulqiza Foto Video
  Bulqiza Foto Video
  16 ditë më parë

  Bravo me të vërtetë doli një këngëtar nga Dibra të bëjë këngë për Bulqizën është meritë e madhe as një herë nuk ka pas këngë për Bulqizën respekt shumë I madhë për Bledarin 🙏🇦🇱💯🇦🇱

  1. Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare
   16 ditë më parë

   Prsh do doja te klikoje profilin tim dhe me be subscribe te falenderoj

 83. Hane ema
  Hane ema
  16 ditë më parë

  Zoti te bekoft

 84. Hane ema
  Hane ema
  16 ditë më parë

  Te bekoft zoti

 85. Dritan bruci
  Dritan bruci
  16 ditë më parë

  Suksese Bledi te lumte goja 👏👏👏...

 86. Artani Artani
  Artani Artani
  16 ditë më parë

  Te lumte goja bledar kaca

 87. Arlind Shehi
  Arlind Shehi
  17 ditë më parë

  Suksese bledar kaca 👏👏👏

 88. selami hamza
  selami hamza
  17 ditë më parë

  Bravo te kendoft zemra bledar.

 89. Adrian Ferati
  Adrian Ferati
  17 ditë më parë

  Jam krenare qe jam bulqizake te lumt goja bledar kaca 🙏🏻

 90. Klevis Kaca
  Klevis Kaca
  17 ditë më parë

  Suksese❤❤

 91. Artur Tasha
  Artur Tasha
  17 ditë më parë

  Te kendofte zemra Bledar Kaca super kenge Komplimenti

 92. T Shop
  T Shop
  17 ditë më parë

  Suksese Paq Gjithmone Bledar

 93. armando rejepi
  armando rejepi
  17 ditë më parë

  O te ka be zoti bylbyl zoti te shtoft jeten vlla te persh nga peshkopija

 94. Donika Shehu
  Donika Shehu
  17 ditë më parë

  Suksese paç gjithmone Bledar

 95. Hajrie Durici
  Hajrie Durici
  17 ditë më parë

  Je kengetari me i adhuruar i treves sone " Zoti te bekofte

 96. Hajrie Durici
  Hajrie Durici
  17 ditë më parë

  BRAVO ; shum bukur

 97. Manjola Krrashi
  Manjola Krrashi
  17 ditë më parë

  Suksese te metejshme🙏👏

 98. Aferdita Lika
  Aferdita Lika
  17 ditë më parë

  Te lumte goja qe i kendoni keto kenge mos ta harrojme nga kemi ardhur ndihemi krenar qe jemi dibran💥💥💥👌👌👏👏👏

 99. Lal Lala
  Lal Lala
  17 ditë më parë

  Bravo👏👏👏👏👏

  1. festim shkina
   festim shkina
   16 ditë më parë

   bravo bledar te pershendes te rujt zoti i madh rrespekte 🖐🏻

 100. Adil Ruci
  Adil Ruci
  17 ditë më parë

  Te kendofte goja suksese