Aventurat e Julit - Perputhasit (Official Audio)

4 724 Shikime 478 mijë
Muzikë

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗔𝘃𝗲𝗻𝘁𝘂𝗿𝗮𝘁 𝗲 𝗝𝘂𝗹𝗶𝘁 - 𝗣𝗲𝗿𝗽𝘂𝘁𝗵𝗮𝘀𝗶𝘁 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗔𝘂𝗱𝗶𝗼)
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗣𝗘𝗧𝗥𝗢 𝗫𝗛𝗢𝗥𝗜's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribePETROXHORI
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/AventuratEJulitPerputhasit
____________________________
🎵 Lyrics: 𝗝𝗨𝗟𝗜
🎵 Beat: 𝗫𝗛𝗨𝗟𝗜𝗢 𝗠𝗜𝗟𝗟𝗢𝗦𝗛𝗜
✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
____________________________
🎤 Connect with 𝗝𝗨𝗟𝗜 :
Instagram ► aventuratejulit
🎵 Connect with 𝗫𝗛𝗨𝗟𝗜𝗢 𝗠𝗜𝗟𝗟𝗢𝗦𝗛𝗜 :
Instagram ► xhulio.milloshi14
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2KuRaYW
► spoti.fi/2Kt0Kvg
____________________________

℗ & © PETRO XHORI & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#Juli #Perputhasit #Folé

Komente

 1. PetroXhori Official
  PetroXhori Official
  28 ditë më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗣𝗘𝗧𝗥𝗢 𝗫𝗛𝗢𝗥𝗜's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribePETROXHORI 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/AventuratEJulitPerputhasit

  1. Mira Mullaraj
   Mira Mullaraj
   16 ditë më parë

   Kenge me shume rime Juli je me i miri.

  2. Brian Briandemiri
   Brian Briandemiri
   22 ditë më parë

   A

  3. Perparim Krasniqi
   Perparim Krasniqi
   23 ditë më parë

   hahahahahha

  4. Redjona Tsako
   Redjona Tsako
   23 ditë më parë

   No

  5. lyric_ gerta
   lyric_ gerta
   26 ditë më parë

   alget.info/too/video/1dmVmqZmfJWSi6w vaenturat e julit_perputhasit(me tekst) by aventurat e julitp

 2. XHELADINI Xheladini
  XHELADINI Xheladini
  4 orë më parë

  👏👏👏👏

 3. Altin AltinYso
  Altin AltinYso
  8 orë më parë

  Hahhahahaha bravooo ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ Bravo bravo bravooo 1000 here ta theme

 4. Kate Hazizaj
  Kate Hazizaj
  Ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 5. Enkelejda Bilibashi
  Enkelejda Bilibashi
  Ditë më parë

  Juli bravo

 6. Deborah Beqiri
  Deborah Beqiri
  2 ditë më parë

  E ka ber super😘😘😘😘😘😘😘❤❤❤as her e degoj kenget e mevlani dhe te tuat

 7. Eno eno
  Eno eno
  2 ditë më parë

  Jasmina dhe Antonela shum fake jan me rob shpie 😏😏 Lediana shum vajz e qet nuk bertet dhe nuk ofendon kshtu dhe Aristela 😉😉🥰

 8. Suela Bakollari
  Suela Bakollari
  3 ditë më parë

  💪✌👍🔥

 9. Glediola Ferracaku
  Glediola Ferracaku
  3 ditë më parë

  Hahahahahahahahahahahaahahaah

 10. Bariam Dervishaj
  Bariam Dervishaj
  3 ditë më parë

  Ok

 11. Mrs watterson
  Mrs watterson
  4 ditë më parë

  Arjani ne Kulltuk po na han shum mut

 12. Pashuk Isufi
  Pashuk Isufi
  5 ditë më parë

  te lumte goja

 13. jona_official
  jona_official
  5 ditë më parë

  M mir Juli sesa Melisa😅

 14. Edvin Parmeza
  Edvin Parmeza
  6 ditë më parë

  Juli duhet ti kerkoje falje vetem dikujt: vajit te Borshit qe e ka krahasuar me Sindin XDDDDDDD

 15. cool
  cool
  6 ditë më parë

  Qr ca osht kjo keng ne 2021 la nam

 16. fshatisos15 fshatisos15
  fshatisos15 fshatisos15
  7 ditë më parë

  Loco dhe murati armiq te betuar😂😂😂😂😂

 17. Enkeleda Duka
  Enkeleda Duka
  7 ditë më parë

  Bravo juli😍😍😍😘😘

 18. Amet Aljiji
  Amet Aljiji
  7 ditë më parë

  Bravo juli me pelqen kenga

 19. Dejvi Dejvid
  Dejvi Dejvid
  8 ditë më parë

  O juli je i madh pz

 20. Sabiano Sabiano
  Sabiano Sabiano
  8 ditë më parë

  Kshu e ndjeva keshtu e bera 😂🔥

 21. Lediana Leka
  Lediana Leka
  9 ditë më parë

  Keshtu e ndjeva keshtu e bera😂😂😂😂

 22. betim ahmeti
  betim ahmeti
  9 ditë më parë

  Hahahahahahahahahha i qar je

 23. Ray's Apriori
  Ray's Apriori
  9 ditë më parë

  keng varikarin si puna atij rakut qe e knon

 24. laura
  laura
  9 ditë më parë

  Bravo ♥️♥️

 25. RIP_ KING
  RIP_ KING
  9 ditë më parë

  hahahahah😅😅

 26. Liza Duka
  Liza Duka
  10 ditë më parë

  Ajde julo me arianin ngele ore jasmina do dal me andin

 27. blerim sharka
  blerim sharka
  10 ditë më parë

  O Juli bej kenge tjera se na kenaqe😇👑

 28. Moza Bejtja
  Moza Bejtja
  11 ditë më parë

  Hahaha😊😊

 29. Rina Hunci
  Rina Hunci
  11 ditë më parë

  O zot un u meka pz 🤣🤣o juli ti je mekje pz 😂😂🤣🤣o zott

 30. ff entjol
  ff entjol
  12 ditë më parë

  Kur te filloji sindi o po bo me mir maos ta shikoj sot

 31. medina mullai
  medina mullai
  13 ditë më parë

  Juli me kte tekst per tgjith ka fol po ka harru me fol per veten Se edhe ai aty per te rrit subscribers dhe shikimet e kanalit te vet esht fut

 32. tele vizor
  tele vizor
  13 ditë më parë

  Bravo

 33. Never Up
  Never Up
  13 ditë më parë

  Sindi kisha nje gje per t then o bora O juli te kenga perputhasit ke then emrin sindi a e di ce eshte bulizim hhhahaahaha

 34. M4RKO
  M4RKO
  14 ditë më parë

  I ke qr😂🔥🔥🔥

 35. Enton Dalani
  Enton Dalani
  14 ditë më parë

  14 K, Sindi do ul siguresat,na plasi neve

 36. Feride Plaka
  Feride Plaka
  14 ditë më parë

  😂😂

 37. Erald Alushaj
  Erald Alushaj
  15 ditë më parë

  te na rroj olsa qe na beri bashk hahaa

 38. Xhani Xhani
  Xhani Xhani
  15 ditë më parë

  Mos perfito tashi se barbon do ngelesh po behu djal i mir rri sikur ne fillim

 39. Erion Krasniqi
  Erion Krasniqi
  15 ditë më parë

  Ledijana antonela dit per dit per lesho 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 40. Joana Kurti
  Joana Kurti
  16 ditë më parë

  Wtf is this ???

 41. Albulen Neziri
  Albulen Neziri
  16 ditë më parë

  👮👨‍🔬👨‍🔬👨‍🔬

 42. Albulen Neziri
  Albulen Neziri
  16 ditë më parë

  Cafv

 43. rei shqip tv
  rei shqip tv
  16 ditë më parë

  Keshtu e njeva ashtu e bera 🤣

 44. Marko Hoxha
  Marko Hoxha
  17 ditë më parë

  Mir ta benin ata o Jul qe ste manin afer ti je si budall aty

 45. Jasin Saiti
  Jasin Saiti
  17 ditë më parë

  ato reshtat e para e kishte fjalen per sindin haha

 46. Xhorxh Lufi
  Xhorxh Lufi
  17 ditë më parë

  Bravo

 47. klevis zahoaliaj
  klevis zahoaliaj
  18 ditë më parë

  Ah more Juli , sikur ti kishe gjete nje tekst tjeter kesaj vije muzikore. Nam do kishe len

 48. Anila Gega
  Anila Gega
  18 ditë më parë

  alget.info/too/video/yJzK2GiSs4Cmjpw

 49. Reno Rene
  Reno Rene
  18 ditë më parë

  O rac shkerdhyer

 50. Reno Rene
  Reno Rene
  18 ditë më parë

  O lyps

 51. Reno Rene
  Reno Rene
  18 ditë më parë

  O rac qire

 52. Reno Rene
  Reno Rene
  18 ditë më parë

  O grua qire

 53. Reno Rene
  Reno Rene
  18 ditë më parë

  O fis qir

 54. Reno Rene
  Reno Rene
  18 ditë më parë

  Akoma gjalle ky rac qire

 55. Elton Cela
  Elton Cela
  18 ditë më parë

  Bravros suksese💥💥💥

 56. Granit Idrizi
  Granit Idrizi
  19 ditë më parë

  ti o Jul iden e muzikes se ke, sdi qa ke dal prej shpelles that was your ideal pleace for you. E shet veten per high man amo je cop mishi qe vlen 0!

 57. Shqipe Tv
  Shqipe Tv
  19 ditë më parë

  Je nish o jul

 58. Eris Fidhi
  Eris Fidhi
  19 ditë më parë

  I madh 😅 e dashuroj kte njeri

 59. Manjola Kallushi
  Manjola Kallushi
  19 ditë më parë

  Hahahahaha 😂😂😂😂😂😂

 60. Viisi Ademaj
  Viisi Ademaj
  19 ditë më parë

  😂😂😂😂

 61. Diter Togu
  Diter Togu
  19 ditë më parë

  Je mbret

 62. Geus Ndoj
  Geus Ndoj
  20 ditë më parë

  Arjani ne kulltuk ne mendje qpo sajon here i bertet her i lavderon 😂😂🤣😅

 63. Geus Ndoj
  Geus Ndoj
  20 ditë më parë

  Keshtu e ndjeva keshtu e bera😅😂🤣

 64. 46FF AMELJO
  46FF AMELJO
  20 ditë më parë

  Bravo juli

 65. Ina janushaj Janushaj
  Ina janushaj Janushaj
  20 ditë më parë

  Shum e bukur Bravi juli😂😂

 66. ff_deni_yt
  ff_deni_yt
  20 ditë më parë

  alget.info/too/video/rsu9tIl8paGBkXo

 67. enki harruni
  enki harruni
  20 ditë më parë

  Yeaaaaaaaaaa juli 👑😂

 68. Debian
  Debian
  21 ditë më parë

  E bukur suksese metejshme vazhdo me hite te tjera

 69. BOZA YT
  BOZA YT
  21 ditë më parë

  🙈🙈🙈🤪🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂😅😅😅😅😁😁😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣🤣😂🤣

 70. Antonio Ajdini
  Antonio Ajdini
  21 ditë më parë

  Je i papar juli 🖐😈

 71. I don't care I love it
  I don't care I love it
  21 ditë më parë

  Presim kenge tjera keshtu. Sos per julin e shofim perputhen tashme 🤣🤣🤣

 72. Belkisa Roci
  Belkisa Roci
  21 ditë më parë

  brv juli

 73. KING LALE
  KING LALE
  21 ditë më parë

  Legend je

 74. N.OlvFtr
  N.OlvFtr
  21 ditë më parë

  ۞―P̳r̳e̳m̳i̳u̳m̳ ̳P̳r̳i̳v̳a̳t̳ ̳S̳e̳x̳―۞ ➡️➡️️ 》》 18cams.xyz 《《 -----------------^^----------------- ♠【﹄💖𝐊𝐋𝐈𝐊≔⫸LINK 💖﹃】 ♠みゃあこさん!ฅ( ̳• •̫ • ̳ฅ)ニャン !❤️ 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候

 75. Cristina Litou
  Cristina Litou
  21 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂

 76. Astrit K Vlersoni
  Astrit K Vlersoni
  21 ditë më parë

  Edhe si perfundim Juli miliarderi me i ri ne shqiperi😂😂😂 Ja keshtu ja fillon nga zeroja dhe nis te humbasin zerot perpara1,2,3,4.....dhe fillojn 000 zerot nga pas😂😂😂juli shpellari miliarderi me i ri ne perpurthje😂😂😂

 77. leana messi
  leana messi
  22 ditë më parë

  Po rri o Juli ti e more famën nga Sindi .Do të pérfitosh akoma nga ajo ? Zeriozisht e keee ...êëë seriozisht 😅

 78. Flori Asllani
  Flori Asllani
  22 ditë më parë

  Mos u merr me mevlanin se do marresh fund e ti

 79. Shaqe Ongari
  Shaqe Ongari
  22 ditë më parë

  Bravo juli

 80. G.k. Arul saru
  G.k. Arul saru
  22 ditë më parë

  ۞―P̳r̳e̳m̳i̳u̳m̳ ̳P̳r̳i̳v̳a̳t̳ ̳S̳e̳x̳―۞ ➡️➡️️ 》》 18cams.xyz 《《 -----------------^^----------------- ♠【﹄💖𝐊𝐋𝐈𝐊≔⫸LINK 💖﹃】 ♠みゃあこさん!ฅ( ̳• •̫ • ̳ฅ)ニャン !❤️ 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候

 81. Bensu Soral
  Bensu Soral
  22 ditë më parë

  Hahaha sa kam qesh prz! 😂😂😂

 82. Anjeza Shera
  Anjeza Shera
  22 ditë më parë

  Super keng

 83. Domeniko Dukaj
  Domeniko Dukaj
  22 ditë më parë

  Të lumtë Juli për qdo gjë je i sakt

 84. enki harruni
  enki harruni
  22 ditë më parë

  Juli o mret👑😂😂

 85. Israel Martínez
  Israel Martínez
  22 ditë më parë

  ➡️ 18cams.xyz ⤵️ B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X---❤️😘 ..👍 !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候

 86. Lani Buzi
  Lani Buzi
  22 ditë më parë

  Julo imagjino me i shkrep truri Sindit me te bo naj diss. .🐒🤮 Qyqjaaa mavri me boje🤣🤣🤣🤣🤣

 87. erkida mhilli
  erkida mhilli
  22 ditë më parë

  Juli me mi miri aty

 88. Defrime Uku
  Defrime Uku
  22 ditë më parë

 89. Tony Montana
  Tony Montana
  22 ditë më parë

  Po ik o Jul se na ke care Trapin. Ke mar shum zemer koht e fundit dhe fillon e Bullizon kot mkot. Stvje turp ! Jo se eshte e mire Sindi por nuk ke byth ti qe ti thuash 1 meter e Gjys e 1 meter e 40. Turp te kesh !

 90. Jugerta Lula
  Jugerta Lula
  22 ditë më parë

  😂😂😂😂

 91. Orgito Saraci
  Orgito Saraci
  22 ditë më parë

  O juli pse te dalish nga emisjoni ti je me I mir🌍🌍🌎🌏💝💝💝☄☄🍕👿🤑💝

 92. Gezzz P
  Gezzz P
  22 ditë më parë

  Super kenge, bravo Juli. 💪😍

 93. Altin Kalemi
  Altin Kalemi
  22 ditë më parë

  SUPER KENGE

 94. Bahrije Haxholli
  Bahrije Haxholli
  22 ditë më parë

  jon ba te famshem keta te perputhen

 95. Lidjon Zeqiraj
  Lidjon Zeqiraj
  22 ditë më parë

  kush i ka ber 100 here reply ksaj kende...

 96. Bigboom Shakaloom
  Bigboom Shakaloom
  22 ditë më parë

  Po t'i o bythmut e bën pa lekë

 97. Fato saraj
  Fato saraj
  22 ditë më parë

  Bravo

 98. Amelio Memo
  Amelio Memo
  22 ditë më parë

  Mir e ke o jul

  1. Amelio Memo
   Amelio Memo
   22 ditë më parë

   🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 99. Demire Hafisllari
  Demire Hafisllari
  23 ditë më parë

  Hahahahahhaha na shkrive Jul

 100. RYS ORESTI
  RYS ORESTI
  23 ditë më parë

  Shum i drejte juli