Arjan Konomi: Me lote ne sy tregon se si Albin Kurti i shpetoi jeten nga Serbet.Ja si ndodhi!

4 544 Shikime 466 mijë
Argëtim

Kojshia Show me Moderator Sadri Imeri RTK 1

Komente

 1. marieta marieta
  marieta marieta
  3 ditë më parë

  Arjan Konomi.. gjithmon prekesh shum lehte...

 2. marjana lika
  marjana lika
  3 ditë më parë

  Sa here ndegjoj Arjanin me mahnit celeste e tij eshte nje ndere per mua si shqiptare.....Me emezion pa fund Arjani eshte nje artist.....SHPIRTI I TIJ DHE QENJIA E TIJ ESHTE E MREKULLUSHME.....EVOLIMI I I JETES VUAJTJES SE TIJ E SHPIRTIT TE TIJ ESHTE E PASHPJEGUSHME.....ARJANIT I FOLIN SYTE E TIJ , E CDO VEPRIM FIZIK TREGON SA I EVULUAR ESHTE INTELIGENZA E LANIMA I TIJ.....ARJANI KA NJE CILESI QE KUPTON CDO PSIKOLOGJI NJERZISH ME NJE THJESHTESI TE PA PARE........JE SUPER SUPER MREKULLI. SHUME RESPEKT.

 3. Tila Kortoci
  Tila Kortoci
  3 ditë më parë

  Saj mir je arjan konomi zoti te rujt

 4. Lorenc Peci
  Lorenc Peci
  4 ditë më parë

  Aktor Dinak!..

 5. ina collaku
  ina collaku
  4 ditë më parë

  Aman o Arjan boll qave tani,

 6. Ernest Etnik
  Ernest Etnik
  4 ditë më parë

  Ok mor gay cope muti ti ishe spihun gazekar italie ishe zotrote

 7. Xhane Koci
  Xhane Koci
  5 ditë më parë

  💎🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏❤️

 8. Xheladin Elezi
  Xheladin Elezi
  5 ditë më parë

  kto lot nuk ishin pwr albin kurtin ooo manjak

 9. Ardiana Uka
  Ardiana Uka
  6 ditë më parë

  Respekt per Arian Konomin👏🏽👍🏼✌🏼

 10. Nebi Mustafai
  Nebi Mustafai
  9 ditë më parë

  Tlumt

 11. Hamit Salihu
  Hamit Salihu
  11 ditë më parë

  Dhe kurr kush se ka thirr tja jep nje mirnjohje per kit gjest qirrall kush e ban

 12. ENTELA JANAQI
  ENTELA JANAQI
  13 ditë më parë

  Ngele duke qarë ca bohet kështu jepi ne cik kurajo vetes 😱😱😱

 13. Mary Oxa
  Mary Oxa
  14 ditë më parë

  Arjan konomi je njeriu ma me vlera po ky pushtet i zi nuk te ka vlersuar ty arjan konomi bravo

 14. Bylis For ever
  Bylis For ever
  15 ditë më parë

  Jo si ka mundësi. Sërbi ështe miku Edi Ramës

 15. Electronic project HACKS
  Electronic project HACKS
  18 ditë më parë

  Rrespekt 👏🇦🇱👏👏👏👏🇦🇱

 16. File Muuu
  File Muuu
  20 ditë më parë

  Jo mos pi uje😂😂😂😂😂

 17. Remzi Selimi
  Remzi Selimi
  23 ditë më parë

  O albin. Zoti. Te rujt pi njerzve te kqi se. Shum ka njerz. Pa shpyrt

 18. ela ela
  ela ela
  23 ditë më parë

  SKAM FJAL KOMENT E NJOF VETEM NGA PERPUTHJA, DHE KAM RESPEKT SIKUR E NJOF LEIV POR KY PASKA VLERA AKOMA ME TE MEDHAJA PRODUKSIONI DUHET MOS LEHJOJ KURE TE OFENDOHET KY NJERI ME NDJENJACTE LARTA PER KOMBIN SHQPTARE DHE NJERI INTELIGJENT DALIN CA ZORAXHI DHE CA BUCE RRUGESH OFENDOJNE KETE NJERI ME VLERA TE SHKOLLUAR INTELIGJENT. ATA QE OFENDOJNE DUHEN PERJASHTUAR NE VEND KY ESHTE OPINIONISTI I EMISION IT.

 19. Gazmend Iseni
  Gazmend Iseni
  23 ditë më parë

  Te ka qire ne byth Albin Kurti...bythqire Zagrebi

 20. Arbri Arbri
  Arbri Arbri
  25 ditë më parë

  Arjan me i miri je mos u merakos😍

 21. Lui Lui
  Lui Lui
  Muaj më parë

  Respekt patriot na bere te qajm te gjithve

 22. ??????????????!!!!!!!!!!?????????????!!!!
  ??????????????!!!!!!!!!!?????????????!!!!
  Muaj më parë

  Mos belbo shum se nuk po te kuptoje bashe mir

 23. Eddy Kent
  Eddy Kent
  Muaj më parë

  Edhe mua mu mbushën sytë me lot nga kjo histori😢

 24. BRUNA CIFCI
  BRUNA CIFCI
  Muaj më parë

  Aman o arjan shkruaj nje liber per eksperiencen e luftes se kosoves se do japesh kontribut e do lesh fakt te rencishem te papare per brezat e historine🙏🙏🙏🙏🙏

  1. Xhane Koci
   Xhane Koci
   5 ditë më parë

   ❤️❤️❤️❤️❤️❤️💎

 25. Albana Aliaj
  Albana Aliaj
  Muaj më parë

  Arjan Konomi jeni krenari kombetare. Jeni njeri i mrekullueshem,nje patriot,atdhetar dhe mbi te gjitha njeri me zemer te madhe.

 26. Po Lo
  Po Lo
  Muaj më parë

  Poiu

 27. bler
  bler
  Muaj më parë

  ❤❤❤

 28. Isuf Arifi
  Isuf Arifi
  Muaj më parë

  Rrespekt

 29. Illyria Illyria
  Illyria Illyria
  Muaj më parë

  Njeri me bote te madhe 👏👏👏👏🦅🇦🇱

 30. Niku Manaj
  Niku Manaj
  Muaj më parë

  respekt pa fund 👏👏👏

 31. Rudy Rudy2341
  Rudy Rudy2341
  Muaj më parë

  Respekt per ju 👏❤️

 32. Rudy Rudy2341
  Rudy Rudy2341
  Muaj më parë

  Ti duhet te jesh ne parlament e jo ato kriminela

 33. Ero Kakami
  Ero Kakami
  Muaj më parë

  Arjan konomi je Intelektual me zemër rrespekt nga Puka

 34. Bali Bajra
  Bali Bajra
  Muaj më parë

  Bravo Arjan. Burri qan, Kurse burrecat, dhe fallsot qeshin e mundohen te tregon heroizma, qe nuk I Kan ber. Per mua je nje hero I gjall. Puna jote vlen me shum se nje ushtri e deshtuar me kriminel, e qe e she's in pikrisht ne hasem

 35. Samet Koka
  Samet Koka
  Muaj më parë

  je ma I mir te rujte zoti arjan

 36. Travis Stoaty
  Travis Stoaty
  Muaj më parë

  💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 37. Lady Mindkoff
  Lady Mindkoff
  Muaj më parë

  💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 38. CEMO SHKUPI
  CEMO SHKUPI
  Muaj më parë

  Mërgatë e nderuar, Nga 1 Marsi 2021 filloi regjistrimi i popullsisë në Maqedoninë e Veriut, i cili do të zgjasë deri më 21 Prill 2021. Ju bëj thirrje të gjithëve që të regjistroheni dhe njëkohësisht t'i njoftoni të gjithë të afërmit tuaj. Regjistrimi bëhet në: census.stat.gov.mk/al/

 39. Paris Vi
  Paris Vi
  Muaj më parë

  Shum respekte 🙏

 40. Fidan Cakaj
  Fidan Cakaj
  Muaj më parë

  Um kujtohet ky njeri prej qe jam kane femije ky njeri eshte shummm i afte shum i menqur met vertet patriot maximum per zotin hallall te koft arjan kosova te don ty

 41. LaLikopi
  LaLikopi
  Muaj më parë

  Paske qen ne mbikqyrje te urn-se po ke qene afer albinit

  1. LaLikopi
   LaLikopi
   Muaj më parë

   UF aB se

 42. Elizabeta Mihaj
  Elizabeta Mihaj
  Muaj më parë

  ❤️

 43. Beggining
  Beggining
  Muaj më parë

  alget.info/too/video/sr_e25mjgp6JfnE

 44. Violeta Nazifi
  Violeta Nazifi
  Muaj më parë

  Te lumt e lum shqiptaria per njerz si ty zoti te bekoft me shendet e lumturi

 45. Clash Kings
  Clash Kings
  Muaj më parë

  Arjan Konomi 👇 🤴

 46. Toni Hasa
  Toni Hasa
  Muaj më parë

  nje nga analistat me te mire se ka shqipri dhe me i pergaditur bravo

 47. Loni Loni
  Loni Loni
  Muaj më parë

  Zup

 48. albanian eagle
  albanian eagle
  Muaj më parë

  Qia ropt si mund ti besh dislike kesaj videoje 🥺 qofshi ju qe jeni

 49. Dark Fire
  Dark Fire
  Muaj më parë

  Sa i thjesht eshte Arjani me ben shum pershtypje. Perlotet dhe pyet a te pi pak uj . Ke shum vlera arjan konomi. Ke shqpirtin e paster shqipetar. Shum rrespekt. 🕊🌹

 50. Manol Vojka
  Manol Vojka
  Muaj më parë

  Je mik shume i mire Arjan

 51. Ba Na
  Ba Na
  Muaj më parë

  Respekte per ty arjan konomi je i madh 💪🏻🤩

 52. Vojsava Mecaj
  Vojsava Mecaj
  Muaj më parë

  Arjan je nje njeri i perkryer dhe rall ka bura si ty shum intelektual

 53. Shefik Memedi
  Shefik Memedi
  Muaj më parë

  Mmm

 54. Enkeleda Lamce
  Enkeleda Lamce
  Muaj më parë

  Respekt për Arjan Konomit ♥️🇦🇱🇮🇹🇩🇪.. Një Kryevepër Burr ... Një dhuratë nga Zoti 🙏🙏

 55. Lulzim Sadiku
  Lulzim Sadiku
  Muaj më parë

  Bravo Arjan . Albin Kurti eshte lideri qe I duhet gjithe shqiptaris.

 56. Bajram Kurti
  Bajram Kurti
  Muaj më parë

  Respekt

 57. eggo dona
  eggo dona
  Muaj më parë

  Eja ne Drenic o Arian do tmirpresnim me knaqsi🥰😘

 58. Ana Faloppa
  Ana Faloppa
  Muaj më parë

  Ik mor maniak qan ti , faaallcooo

 59. Hoffmann Rexhaku
  Hoffmann Rexhaku
  Muaj më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 60. Sia Ira
  Sia Ira
  Muaj më parë

  Ti je nje Burre I kompletuar shembull gjithmon te dalin lot me ndjenja te pasterta,Sa mire do ishte te kishte me shum burra si ty.

 61. Mso Dicka
  Mso Dicka
  Muaj më parë

  Kur qan Arian Konomi jaaaa 😥😥😥😥😔😔😔😔😔💔 shum dhimbshem.

 62. miko foin
  miko foin
  Muaj më parë

  Respekte per Arian Konomin eshte nje person me vlera dhe nje shkrimtar shume i qarte ne idete e tija qe i transmeton ke lexuesi te uroj suksese ne cdo aspekt te jetes tend

 63. Vaxhide Lakna
  Vaxhide Lakna
  Muaj më parë

  Arijan konimi respekt ju pershendes nga zvicrra je nji njeri shumm i zgjuar i drejt bravooo

  1. Gangsta Shqipe
   Gangsta Shqipe
   Muaj më parë

   Arijan konimi 😅🤣🤣🤣🤣

 64. Olgert Bënja
  Olgert Bënja
  Muaj më parë

  Yu hi

 65. Festim Aliraj
  Festim Aliraj
  Muaj më parë

  Arjan 6 numero uno ne shqiperi

 66. 19 98
  19 98
  Muaj më parë

  💪🏻🇦🇱RESPEKT ARJAN KONOMI🇦🇱💪🏻

  1. miko foin
   miko foin
   Muaj më parë

   Arjan konomi eshte shpirt njeriu te duam se flet me zmr te paster e plot pasterti

 67. Matteo Devitto
  Matteo Devitto
  Muaj më parë

  Tani qe fitoi zgjedhjet e nxorre koken o krimb pse se tregove ket histori me perpara po' fiks tani qe fitoi zgjedhjet ,,,, sbesoj asnji fjale se cka ke then dhe as nuk e pashe videon deri nfund se Je i kokrra e skuthit e servilit,,,patriotizmi jot eshte per te ardh me vjedh

 68. Shkelqim Allmeta
  Shkelqim Allmeta
  Muaj më parë

  Respekte per arjanin

 69. texas masacre
  texas masacre
  Muaj më parë

  Si nuk te vrane ... Nje peder me pak do kishte.. Mos tento ta flliqesh Kryeministrin e zgjedhur

 70. Deni Deni
  Deni Deni
  Muaj më parë

  je me i miri arjan

 71. Rexhep Ademi
  Rexhep Ademi
  Muaj më parë

  Albini te ka shpetu ty kjo eshte menyra e tij se si ai kujdeset per popullin e vet dhe gjakun e vet. Po ti don te na i shkatrrosh krejt familjet tona me ate emision te pist kend ti do ta shpetosh o mjer bre gernaq se ti je gernaq.

 72. doliio volay
  doliio volay
  Muaj më parë

  Arjan je Legjend e S hqiptaris njeri i drejt

 73. Admir Beqo
  Admir Beqo
  Muaj më parë

  Respekt

 74. Suela Allkja
  Suela Allkja
  Muaj më parë

  Ti Meriton me shum sesa nje opinionist ne Perputhen, ke me shumm vlera se aq!

  1. Blenard Nardi
   Blenard Nardi
   Muaj më parë

   Komenti juaj me i qelluari zonje 👌👏 Meriton 10000000000 pelqime

 75. Pranvera Spahija
  Pranvera Spahija
  Muaj më parë

  Respekt per Ariana Ekonomi👌 🇦🇱🇽🇰🇦🇱

  1. Erli
   Erli
   Muaj më parë

   Ummm jo ariana

 76. max
  max
  Muaj më parë

  Shif çfarë kulture ! Pyet moderatorin , a bë të pi pak ujë ?

  1. doliio volay
   doliio volay
   Muaj më parë

   Arjani njeri intelegjent dhe i shkolluar

 77. Asan Kovaci
  Asan Kovaci
  Muaj më parë

  Respekte

 78. Shuaib Shaqiri
  Shuaib Shaqiri
  Muaj më parë

  alget.info/too/video/qLjMs7CcnKOFr5w

 79. Driton Llapsshtica
  Driton Llapsshtica
  Muaj më parë

  Bo bo ca kohe ka qen at her paske lind per her te dyt arian

 80. Diana Nikolli
  Diana Nikolli
  Muaj më parë

  Arjan konomi eshte shpirt njeriu te duam se flet me zmr te paster e plot pasterti

 81. Renato Dalipaj
  Renato Dalipaj
  Muaj më parë

  Fuck Arkari shkijeve 🖕🖕

 82. Arif Kaca
  Arif Kaca
  Muaj më parë

  Arjan konomi je thesar i kombit. Ju pershendes.

 83. taulanda devaj
  taulanda devaj
  Muaj më parë

  Legjend e gjall je Arian we love you

 84. taulanda devaj
  taulanda devaj
  Muaj më parë

  Leggend e gjall je Arian we love you

  1. aola wili
   aola wili
   Muaj më parë

   Respekte, je nje zotri i vertet Arjan Konomi. Ju jeni Shqiptar ju e doni Shqiprin ju duhet ta udhehiqni ate vend

 85. Sokol Isufaj
  Sokol Isufaj
  Muaj më parë

  Arjan Konomi eshte vertete patriot. Gjate luftes se Kosoves ai jetonte ne Itali dhe punonte si gazetar te nje reviste gjeopolitike e quajtur "Limes". Ka qene nje program te RAI2, "Pinochio" qe drejtohej nga Gad Lerner, program i cili gjate luftes transmetohej direkt nate per nate. Aty ftohej cdo nate nje shkrimtar serb qe natyrisht mbronte anen e vete. Konomi gjithashtu ftohej shpesh here ne kete program. Kuptohet qe pervec luftes ne terren kishte dhe nje lufte te forte propagande sidomos ne mediat nderkombetare. Arjani i ka bere nje mbrojtje spektakolara kauzes Shqiptare. Sidomos fakti qe Arjani eshte i krishter ortodoks ishte nje plus i madh sepse jua mbyllte gojen, nuk kishin se cfare te thoshin. Mbaj mend qe ne nje nga pjeset ishte i ftuar Umberto Bossi udheheqesi i Lega Nord, nje nga politikanet me te rendesishem ne Itali ne ate periudhe dhe ne nje moment ai tha se Shqiptaret ne Kosove jane emigrante te ardhur nga Shqiperia gjate periudhes se komunizmit!!! Arjan Konomi e ka telendisur Bossin, e ka bere per nje lek aq sa ai u detyrua te kerkonte disa here rresht falje per gafen qe beri. Secili kontribuoi ne menyren e vete. Ky zoteri ishte ne ate periudhe gazetar i nje reviste qe lexohej dhe lexohet nga politikanet italiane dhe elita e atij vendi dhe ne ate front qe u ndodh ka bere maksimumin. Prandaj respekt per kete njeri dhe kontributin e tij patriotik qe nuk eshte modest.

  1. aola wili
   aola wili
   Muaj më parë

   🤑🦗🐒🕷️🇷🇸

 86. Enis Cimili
  Enis Cimili
  Muaj më parë

  Ky shoku po thot fadili m ka shpetu o idijota shummm respect per Arjanin a per ty qe e ke shenu kit titull 700 mi pe din a

 87. Dardania Sacra - Kosova
  Dardania Sacra - Kosova
  Muaj më parë

  Albini buk e ka ndihmu kte dhe titullin ndrroe menjeher

 88. besar kamberi
  besar kamberi
  Muaj më parë

  Arjani konomi histori prekse njeri me vlera te medha ndersa gazetari budalla qe nuk e len te flas ....

 89. bravo Gol
  bravo Gol
  Muaj më parë

  te urojm shendet e lumturi nga Prizreni Zoteri Arjan Konomi

 90. LIRI -X
  LIRI -X
  Muaj më parë

  Arjani njeri intelegjent dhe i shkolluar

 91. Kjenan Djemailji
  Kjenan Djemailji
  Muaj më parë

  Me te vertet ma ka ndru gjith mendimin qe kisha per Arianin.vecanerisht me perplasjen qe kishte me UMBERTO BOSSIN,ati e tregoi veten dhe ndjenjen kombtare gjuthashtu vuri ne pah vlerat SHQIPTARE qe ne si komb te ndjehemi krenar me ARIANIN

 92. lsuf10 Byqmeti
  lsuf10 Byqmeti
  Muaj më parë

  Respekte per Ju Z Arjan Konomi Patriot

 93. Behar Dushi
  Behar Dushi
  Muaj më parë

  Ësht shumë prekëse Arijan... bravo për kurajon për të treguar...

 94. Leoon Ahmeti
  Leoon Ahmeti
  Muaj më parë

  King je Arijan 🇦🇱🇦🇱

 95. aola wili
  aola wili
  Muaj më parë

  Arjan je i mrekullueshem. Respekt per ju 👏👏

 96. Elifara Havalja
  Elifara Havalja
  Muaj më parë

  Arjani I mrekullueshem por sa per gazetar se kuptoj kush e mban aty njeri me kot me i pa pregaditur,,sje per kte pun mor ..

 97. DJ SONI
  DJ SONI
  Muaj më parë

  rrespekt dhe vetem rrespekt

 98. Ermal Deliu
  Ermal Deliu
  Muaj më parë

  🤑🦗🐒🕷️🇷🇸

 99. Enkeleda Beluli
  Enkeleda Beluli
  Muaj më parë

  Respekte, je nje zotri i vertet Arjan Konomi. Ju jeni Shqiptar ju e doni Shqiprin ju duhet ta udhehiqni ate vend

  1. aola wili
   aola wili
   Muaj më parë

   shoqerise shqiptare qe shiten per pak fame..gjynah qe i ul vlerat vetes aty

 100. Dashurije Gashi
  Dashurije Gashi
  Muaj më parë

  More ti zotri moderator mos u perzi kur të flet një i ftuar