Antonela shpërthen ndaj Sindit, çfarë e irritoi marrëdhënien e tyre kaq shumë?! - Përputhen

9 821 Shikime 1,1 mln
Argëtim

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALget Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente

 1. Bardha Pllana
  Bardha Pllana
  6 ditë më parë

  Sa i bukur fistani i antoneles

 2. Muadin Shabani
  Muadin Shabani
  13 ditë më parë

  Mendje madhe shum kjo antonela bre kjo dot dale nga perputhja vete me ata taket e veta tu ba tak tak edhe tushku rruges

 3. Kralb Oz
  Kralb Oz
  15 ditë më parë

  Ok e kom mbrojte kete Antonelen , mo asniher! Me kto qka i tha Sindit tregoj qe smeriton respekt. E mvjen keq per Sindin qe gjithsecili i gjuhet. Kish qene e fort qe i duron! Bravo.

 4. Humor Shkodre
  Humor Shkodre
  18 ditë më parë

  🤮

 5. Isidor Dhrami
  Isidor Dhrami
  18 ditë më parë

  Sindi ka mungese te theksuar shprehije dhe nje injorance te dukshme

 6. Ada G
  Ada G
  18 ditë më parë

  Aman mi Antonela mos u predridh aq shume se do ngecesh shtremet ndonje dit

 7. Desara Hyka
  Desara Hyka
  18 ditë më parë

  Anxhelo cum i mil

 8. Florjan Mema
  Florjan Mema
  19 ditë më parë

  U bo kjo Kokepalara me fol per Kavajen dhe thot se kisha me te keq, si me qen njerzit budallenj dhe nuk kuptojn 🤦

 9. Paulin Paloka
  Paulin Paloka
  20 ditë më parë

  ma jepni mua se jau kthej prap hahahaha lat nam

 10. saliji merxhan
  saliji merxhan
  20 ditë më parë

  Haahahah po nuk ka faj Arijani se eshte qesharake kjo Sindi me Atdheun ahahahahahha qe atdheu as sa nje miz se llogarit Sindin po kjo aq naive eshte qe futet aty ku nuk pershtatet 😂😂😂😂

 11. saliji merxhan
  saliji merxhan
  20 ditë më parë

  Moj Antonel je bo a padurushme beso!! Po ti a jep koment te mir dikujt aty qe e kundershton Einjanin? Kurse vet ajo goj ste pushon i tras hunden kudo ne gjdo takim dhe flet keq per te gjith moj e poshter

 12. Kica Nebi
  Kica Nebi
  20 ditë më parë

  O kur flet sindi per ndjenja o zot I madh 😂😂😂😂🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

 13. asna604
  asna604
  20 ditë më parë

  tash e kuptoj babain e antoneles pashi e pash edhe mamin e saj

 14. tiran tirana
  tiran tirana
  21 ditë më parë

  Antonela o kecurrela e ke zemrën e madhe aq sa kush ta lypin ja u len hap nje shtepi private se ka fitim ajo pun

 15. Ilmi Zeka
  Ilmi Zeka
  21 ditë më parë

  Atdhe tregohu ishkathet izgjuar qe te dalesh iperqafuar

 16. Ilmi Zeka
  Ilmi Zeka
  21 ditë më parë

  Lum kush do ta ket ne kete jet

 17. Ilmi Zeka
  Ilmi Zeka
  21 ditë më parë

  Antonela jep jet e gjalleri humor edashuri

 18. Elisabeta Voci
  Elisabeta Voci
  21 ditë më parë

  34:02 ske pse kerkon falje nese ai e merr negativisht a sdini hic 🤦‍♀️

 19. Serano Defranco
  Serano Defranco
  22 ditë më parë

  Sindi thote ec te te perqafoj te te ndihmoj te ndjehesh me i qete, dhe vajzat e virgjera ndihmokan meshkujt ne takime te qetesohen lol keto fjale me kujtojn ca femra stazhinume te fshehta une e bera per ty se me erdhi keq , se une kto gjera si bej me asnje se nuk e Kom as kulture as edukate lol

 20. Serano Defranco
  Serano Defranco
  22 ditë më parë

  Morali eshte aftesia per te dalluar te miren dhe te keqen, ska te bej fare me seksin apo te ruash virgjerin, as parimet as principet skan lidhje te ruash virgjerin, te ruash virgjerin eshte zgjedhje dhe e drejta cdo femre, ndryshe si i bie te themi per femrat e zhgenjyera apo the ndara nga nje lidhje dashurie apo martese , Jane te pamoralshme ? Kjo eshte injorance papjekuri e shoqerise shqiptare. Nese njerzit kryejn marredhenie seksuale midis tyre eshte drejta e tyre ju pelqejn sepse ndjejne dicka terheqese ndaj pales tjeter dhe kto ndjenja na bejn Njeri Jo te Pamoralshme.

 21. John Ndoj
  John Ndoj
  22 ditë më parë

  Nuk e kuptoj perse jane djemt ne kete ambient te merzitshem, femrash grindavece, sherrtare, non sense. Haram ju djem qe nuk keni ikur ne shtepi deri tani

 22. Lediana Kociu
  Lediana Kociu
  22 ditë më parë

  Arjan Konomi je i mrekullueshem, te uroj shendet!!

 23. Agron gashi Ademi
  Agron gashi Ademi
  22 ditë më parë

  Lop ish ky blerimi

 24. star lord
  star lord
  22 ditë më parë

  O sindi po car hidhke ropqire je kshu

 25. Blind Blind
  Blind Blind
  22 ditë më parë

  Tgjitha femrat jan te terhekura nga atdheu sikur dalin te gjitha nga e njejta uzinë 😁. Mall kot

 26. alma alma
  alma alma
  22 ditë më parë

  sindi je me e mira mos u merzit gjatesin ta ka fal zoti aq sa je jo antonela qe i ka floket si gjiraf😂😂😂😂😂

 27. elisabeta ferati
  elisabeta ferati
  22 ditë më parë

  Nje emision qe përcjell vetëm gjëra qe nuk kanë vlerë aspak ne një shoqëri normale! 🤮🤮🤮🤮

 28. Joana Bostanxhi
  Joana Bostanxhi
  22 ditë më parë

  Blerimi i vetmi karakter i vertet aty brenda . Te gjithe luajne teater

 29. Besmir Ruci
  Besmir Ruci
  22 ditë më parë

  Si lat nam femra te ndyra sidomos antonela ne.fillim pata rrespekt po qenka si puna e bletes qe gjezdis lule me lule mevlani esht njesh bravo mevli

 30. Drane Gjergji
  Drane Gjergji
  22 ditë më parë

  Ti nuk je e vendosur fare .Ti po humb shume pike me daljen me Atdheun.Te sugjeroj qe te largojesh nga gabeli .

 31. Drane Gjergji
  Drane Gjergji
  22 ditë më parë

  Po ti Antonela cfare nuk tregon ne takime me Atdheun nuk dukesh fare serioze.

 32. Drane Gjergji
  Drane Gjergji
  22 ditë më parë

  Antonela hiq dore nga budalleku qe vazhdon

 33. Drane Gjergji
  Drane Gjergji
  22 ditë më parë

  Antonela nuk duhesh te dilje me ate palaco!

 34. Drane Gjergji
  Drane Gjergji
  22 ditë më parë

  Antonela e ke humbur !

 35. teuta berisha
  teuta berisha
  22 ditë më parë

  Antonela e tregoj dobsinë e vet Nese mendon qe ka bukuri Ne mbrendsi ka brishti e bobësi Ashtu bukuri artificiale Antonela

 36. J SH
  J SH
  22 ditë më parë

  Me duket mua apo Sindi ka vene lente vetem ne njerin sy 🙄

 37. Daniela Meta
  Daniela Meta
  22 ditë më parë

  Sindi Mevlan normal me kunja ta tha qe ti je nga kavaja ti besoj duet ta kuptosh

 38. Mrs
  Mrs
  22 ditë më parë

  I’m done with this show!!! This is the last time I watch any of the perputhen It’s become vulgar, and chaotic. I’ve always known it’s fake but it’s gone to another level of deception of the viewers and I will not partake in this circus show

 39. Roal Arlo
  Roal Arlo
  22 ditë më parë

  Aman moj Antonela se nuk te ngel gjo mangut nga gjatsia por nga mend e dashur Sic duket Si ke fare

 40. Vojsava Mecaj
  Vojsava Mecaj
  22 ditë më parë

  Sindi nzehet shpejt po si vajz eshte me e mira i hidhen kot se nuk e arin dot kujtojn se po te nderosh djem je me e mir se ajo qe ska e kan ngateruar keq vajzat shqiptare sindi je me e mira

 41. Vojsava Mecaj
  Vojsava Mecaj
  22 ditë më parë

  Antonela lojtare e keqe e nzori qe luan po me sindin cpati si kish faj sindi

 42. Blerdian Gjoka
  Blerdian Gjoka
  22 ditë më parë

  na ke ca k... me kto rreklamat

 43. Lina Linaa
  Lina Linaa
  22 ditë më parë

  Edhe sindi ti je qe ithojshe julit ik nga ktu etani pot vjen rond

 44. Nadia Cela
  Nadia Cela
  22 ditë më parë

  Sindi ❤

 45. itsPUPU
  itsPUPU
  22 ditë më parë

  Spo kam rrjet ne appstore me mar ket program a me ndihmon dikush 🤦🏻‍♂️😂

 46. Bes Bau
  Bes Bau
  22 ditë më parë

  Sindi ska as moral as esht e penduar dhe esht nje flliqsire Femer

 47. Nadia Nady
  Nadia Nady
  22 ditë më parë

  Murat ke per ti rren pishman👍👍👍

 48. ashley kay
  ashley kay
  22 ditë më parë

  Antonela mos u fut si 7 n13 kur ske lidhje ne muhabet fare😂😂😂

 49. Ariste Velcani
  Ariste Velcani
  22 ditë më parë

  Doli nje emision kot me koti Tani e shikojme te shtyjmë kohen

 50. Filma Nostalgjike
  Filma Nostalgjike
  22 ditë më parë

  alget.info/too/video/mbG_nYtrhJiPpqg

 51. Elona Salaj
  Elona Salaj
  22 ditë më parë

  ohhhhh zote i madhe c'fare nxjerin keta njerez me kan len pa fjal eshte nje program i pa vlere per asnje njeri humbje kohe🤢🤢

 52. abuelo ?
  abuelo ?
  22 ditë më parë

  Sa fake jeni

 53. Larry 28
  Larry 28
  22 ditë më parë

  Sa u behet qejfi atyre meshkujve atje kur vajzat kundershtojne njera -tjetren. Dhe ta dini o vajza qe ata kuptojne sh nga keto kundershtime. 😉Duhet te jeni me te rezervuara.

 54. Antigona Cirkolli
  Antigona Cirkolli
  22 ditë më parë

  Sindi eshte ma e drejt ne kete emesion andersa juu tjert jeni krejt fallco.

 55. Νικολέτα Παναγιώτη
  Νικολέτα Παναγιώτη
  23 ditë më parë

  Vetem prej sindit po shikoj perputhen actually

 56. elvis xhelo
  elvis xhelo
  23 ditë më parë

  o arjan kurvlliku i ktyre ska justifikim

 57. G1 P4
  G1 P4
  23 ditë më parë

  Sindi duhet te perjashtohet direkt !!!

 58. xhemki xhelili
  xhemki xhelili
  23 ditë më parë

  turpi turpit ky emision nket ramazann

 59. Wolf 1
  Wolf 1
  23 ditë më parë

  Sindi te presim me sapun ne dore ne kavaje..welcome

 60. Viki kiki Jankovic
  Viki kiki Jankovic
  23 ditë më parë

  I vetmi person se asht ma I mire asht juli respekt e urime ramazani fetarve musliman 💞💞❤️❤️👏

 61. Kreshnik Dalipaj
  Kreshnik Dalipaj
  23 ditë më parë

  Antonela I humbi shume pike vetes vet dhe eshte femer shume e ulet dhe mashtruese

 62. Elli metani
  Elli metani
  23 ditë më parë

  Pse qesh arjani kur thot per xhelozi atdheu ofendon pse ...

 63. Lina Lina
  Lina Lina
  23 ditë më parë

  Sinqerisht me Sindin krejt dun mu kap per fare asgje,sa ofendime te vogla kshu i bojn ato Sindit gati ne cdo puntat,ato si shohen te vetat

 64. ernest ernesti
  ernest ernesti
  23 ditë më parë

  O Mevlan mos u merzit se nuk ka faj Sindi qe i ka dal nami Kavajes. Kam shoke te mi nga Kavaja e tallen vet me kete punen qe i ka dal nami kavajsve, po kjo nuk ka lidhje me realitetin pasi nami ka dal prej nje lajmi ne gazete, nuk do te thote qe kavajsit jane te gjithe gay, vec shaka ishte o shok mos u bo kaq hatermbetes.

 65. lklklklkk lklklk
  lklklklkk lklklk
  23 ditë më parë

  Sa here e ka thene Sindi fjalen konotacion sot une nuk e kam thene gjithe jeten time 🤣🤣🤣

 66. Eni Babeni
  Eni Babeni
  23 ditë më parë

  54:24 bravo Arjan 👏 👏 🤣🤣

 67. Redi Topi
  Redi Topi
  23 ditë më parë

  Ore Sara ku o?

 68. Eni Babeni
  Eni Babeni
  23 ditë më parë

  42:47 sa budallack o zot, pse ne kaq budallack aman o Sindi... 43:29 Na e cpife, po na ben sikur kishe rene dashuri me Muratin... Sindi eshte ezauruar.. Duhet te Dali ska cte bej me aty, te marri dhe Antonelen se na e cpifi

 69. Agron Maliqi
  Agron Maliqi
  23 ditë më parë

  Pershendetje kush din me tregu per mevlanin qka po prêt mevlani e lediana mos po presin trupat e natatos per mi terheq nga emisioni se as njeri nuk jan te vendost por si si vje marre mevlanit qe 7 muj edhe akoma zero kuku à gjermanija eka prish nuk osht isigurt per martes hehe

 70. Erisa Veizi
  Erisa Veizi
  23 ditë më parë

  Boll e cenuat Sindin. Po e teproni!!!!!

 71. Besmir Gashi
  Besmir Gashi
  23 ditë më parë

  e paska mesuar sindi nje fjal konotacion phaaaa na qmeni

  1. Eni Babeni
   Eni Babeni
   23 ditë më parë

   🤣 🤣 🤣 Ate mendova dhe une 😂 😂 spo pushonte

 72. Behare Saidi
  Behare Saidi
  23 ditë më parë

  Blerimi I menuc dukat

 73. A. Thaqi94
  A. Thaqi94
  23 ditë më parë

  Bora shum llafazane .

 74. Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri
  23 ditë më parë

  🤩🤩👏👏 Antonela

 75. A. Thaqi94
  A. Thaqi94
  23 ditë më parë

  Blerimi me Sindin çifti me i mir ,duhet nje takim ta bejn .

 76. Dita Cani
  Dita Cani
  23 ditë më parë

  Skenar komplet si qaunmjo pler antonela turp

 77. Aleks
  Aleks
  23 ditë më parë

  Merni masa per kete antonelen

 78. Elda Jani
  Elda Jani
  23 ditë më parë

  Sindi eshte me e mira aty , ishalla del cift me Atdheun shkojn shum

 79. Adriatik Balliu
  Adriatik Balliu
  23 ditë më parë

  Na e nxit jeten me kto reklama publicitete

 80. Adriatik Balliu
  Adriatik Balliu
  23 ditë më parë

  E keni bo si emision televisiv lajmesh

 81. Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri
  23 ditë më parë

  👏👏👏👏

 82. Njeri Mir
  Njeri Mir
  23 ditë më parë

  Sa bukur kur ajo byth derrasa antonela,nuk flet 😇 ka lezet ta ndjekesh emisionin

 83. Anduena Paqani
  Anduena Paqani
  23 ditë më parë

  Kjo Antopela e pa moral flet per moralin 🤮

 84. emma
  emma
  23 ditë më parë

  Atdheuu o zot 🤢🤢🤢🤮🤮🤮 si ka mundesi te ket burra me kaq pak burreri tmerr po na hap barkun . Antonela =0

 85. Lela
  Lela
  23 ditë më parë

  Antonela je shume bullizuese, ironike Dhe e lige sic eshte nena jote Donika!

 86. UÇK-JA E DUKAGJIN-IT
  UÇK-JA E DUKAGJIN-IT
  23 ditë më parë

  Alesandro po sindi duhet te dal nga emisioni po ti qka po kerkon aty more djal spo ta var askush

 87. Monty Alnl
  Monty Alnl
  23 ditë më parë

  Ktu perdoret ramazani per like ajde edhe kuptoje shqiptarin hahahaha rrofte sebepi i thone kesaj ...

 88. Enida Sulaj
  Enida Sulaj
  23 ditë më parë

  Hahah atdheu...ketu i jap noten 10 me kete qe i tha sinsit, me ka ikur pelqimi..hera e dyte qe e injoron nje mashkull

 89. Valon
  Valon
  23 ditë më parë

  33:33 sa here thot sindi konotacion i duket sikur vetja gjasme cpo thot

  1. Eni Babeni
   Eni Babeni
   23 ditë më parë

   Siduket eshte fjala e re qe ka mesuar Sindi

 90. UÇK-JA E DUKAGJIN-IT
  UÇK-JA E DUKAGJIN-IT
  23 ditë më parë

  Edhe ky ANDI gjdoher ka qka flet SI BIBERI

 91. UÇK-JA E DUKAGJIN-IT
  UÇK-JA E DUKAGJIN-IT
  23 ditë më parë

  Kjo fjala e antoneles JAM BINJAKE NA LODHIII ME HOROSKOPIN EDHE NE FJALEN OKAAAAAAYYYYYY .FEMER QE TA SHPIF FEMREN KJO ANTONELA SHYQYR QE SJAN TE GJITHA NJEJSOJ

 92. Mia Tips
  Mia Tips
  23 ditë më parë

  Sindi me e mira..mu knaq zemra qe u kthy atdheu..vetem per faktin qe do jet nje mbeshtetje e fort per Sindin ..Ariani shum negativ ndaj Sindit

 93. Nezir Beqiri
  Nezir Beqiri
  23 ditë më parë

  Antonel ti je nje kafsh e rre ne ket bote kafsha e rre ( KONGOLLA )

 94. Black White
  Black White
  23 ditë më parë

  konotacion negativ

 95. Ibrahimi Preparim
  Ibrahimi Preparim
  23 ditë më parë

  ca ke o mevlan plot bythqira esht kavaja pse te djeg

 96. Istog 03
  Istog 03
  23 ditë më parë

  Sa ma shpif kjo antonela 🤮🤮🤮🤮🤢

 97. Mimmo Relax
  Mimmo Relax
  23 ditë më parë

  Takimi 4 min me atdheun sa vazhdoj e hoqa direkt shum te neverit te dy

 98. Snow White92
  Snow White92
  23 ditë më parë

  Anxhelo me pelqen, duket djale serioz dhe i sakte dhe ne pyetjet e bera ne takim. Sindi te shikoj me Anxhelon..

 99. Marjeta Kasa
  Marjeta Kasa
  23 ditë më parë

  Acarim kjo antonela 🤦‍♀️🤦‍♀️🤮

 100. nora nora
  nora nora
  23 ditë më parë

  Bravo Sindi qe nuk I hap kembet gjithkuj si kto qe e kan mizen mas veshi