Antonela dhe Juli, një takim jo i zakonshëm në shpellë - Përputhen, 24 Shkurt 2021

11 098 Shikime 1,2 mln
Argëtim

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALget Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente

 1. Oriana T
  Oriana T
  2 ditë më parë

  Juli, jam shume kurioze kush do jete goca compatibel, se ska shume...po nje duhet... Brenda emisionit apo jashte... Uroj ta gjeje shoqen si vetja... Ishalla

 2. hanumllare trashulluqja
  hanumllare trashulluqja
  13 ditë më parë

  Shum takim i bukur Juli je shum Person interesant dhe i veqant

 3. Adrian Gashi
  Adrian Gashi
  14 ditë më parë

  Valla hupe ti moj Antunela👎 Ledijana ❤Mevlani

 4. TN
  TN
  17 ditë më parë

  Arian mos ha mut

 5. Rami Azemi
  Rami Azemi
  19 ditë më parë

  Oooo Juli je nr 1 kaam rrespekt te vecant

 6. Kleanth Nezha
  Kleanth Nezha
  20 ditë më parë

  Kto dy munden me. Qene shoke shume te mire dhe asgje me teper

 7. YoutubeDiscriber
  YoutubeDiscriber
  20 ditë më parë

  Skisha dasht sen tjeter veq iher me shku qaty n’Përputhen,e me pyt Borën, a mund ta kem nje Vallzim me Borën?. She is a Queen 👑.

 8. Teuta Shala
  Teuta Shala
  23 ditë më parë

  Pol

 9. saliji merxhan
  saliji merxhan
  23 ditë më parë

  Antonela ti je aty per fam se me Julin ti nuk perputhesh aspak mos genje askend se nuk eshte askush aq budalla qe mos te kuptoj ty se pse je aty ne perputhen

 10. Ramiz Ibrahimi
  Ramiz Ibrahimi
  24 ditë më parë

  Anton Antonenela person shum me Humor dhe intelegjenci Respekt

 11. Rich Beast
  Rich Beast
  24 ditë më parë

  E bukra dhe bisha(ne kontekstin e mire te fjales)

 12. Anisa Zane
  Anisa Zane
  Muaj më parë

  Shume bukur ky takim ishte shume ndryshe nga takimet e tjere ishte super❤ Juli:uuuuuuuuu Antonela:ledijanaaaaa ik zhdukuuuuu

 13. Renaldo Vlore
  Renaldo Vlore
  Muaj më parë

  ky arjani eshte shum idjot dhe nuk flet sic duhet flet ter iroini e mbajn dhe si burr te mir

 14. Gentjana Kaja
  Gentjana Kaja
  Muaj më parë

  Besoj dhe mendoj se Juli eshte djali me i zgjuar né program.

 15. Dava May
  Dava May
  Muaj më parë

  Hahahaha ashte dhelper shkodrane per te mbulue budalliqe e asaje

 16. Halime Syla
  Halime Syla
  Muaj më parë

  Nuk te vlejn ato dhurata nuk ju jep shije ti oj sorr as arianit as bores se tan bota po te shohin qa ben ti r le po stafi i ati emisioni ik dil nga aty

 17. Halime Syla
  Halime Syla
  Muaj më parë

  Mir juli qe ke qu ne shpell ate te pa lare se ajo bash per shpell o se jeten reale e ka neper biruca se meriton ma mir

 18. the world
  the world
  Muaj më parë

  Ku po esht takim 😂

 19. berti llani
  berti llani
  Muaj më parë

  Qiqiq qiqwiw qiqiwj wjwjw qjqiw wwjwh

 20. Ferdane Ahmet
  Ferdane Ahmet
  Muaj më parë

  etgktkye

 21. Dionis Hyseni
  Dionis Hyseni
  Muaj më parë

  Antonela ik zhdukuuuuuuu

 22. altin mares
  altin mares
  Muaj më parë

  m.alget.info/too/video/t8vWlLGnrZWeZXo

 23. Haki Gashi
  Haki Gashi
  Muaj më parë

  Bravo Antonela je psikologe

 24. Haki Gashi
  Haki Gashi
  Muaj më parë

  Antonela je Artiste e mirfillt pardon rrespekt per juve kemi

 25. Haki Gashi
  Haki Gashi
  Muaj më parë

  Je mbretresh e perputhush

 26. Elton Shahu
  Elton Shahu
  Muaj më parë

  Ky juli esht ALgetr :Aventurat e Julit

 27. Bruna N
  Bruna N
  Muaj më parë

  Kjo dhelpra esht vesh si per pub Se clidhje ka Kjo me julin

 28. arbenita nziri
  arbenita nziri
  Muaj më parë

  i love juli personality like he is acc soo sweet sa me pelqen prz easht shumm naturale njeri shum njeri qete

 29. Adea
  Adea
  Muaj më parë

  Ju sjeni cift jeni trekendesh ledjana mevlani dhe antonela

 30. Collonelo
  Collonelo
  Muaj më parë

  23:54 haahahhaahha Julit Gjigand 😄😄💪

 31. Lavdrim Tanushi
  Lavdrim Tanushi
  Muaj më parë

  Antonela eshte ne boten e saj nese juli ne boten e tij

 32. crazzy kosovo
  crazzy kosovo
  Muaj më parë

  kta po lypkan q... nane krejt perpos julit dhe antonela mas shumti po lypka qyky plaku i k.... juli jemi me ty 100 % njeri i thjesht edhe njeri me shkoll jo mendje madh

 33. pida siouy
  pida siouy
  Muaj më parë

  Eri sa here e shoh me jep ankth se me kujton ata “bullies” e gjimnazit

 34. Fabio Dan
  Fabio Dan
  Muaj më parë

  Mhb kot fare

 35. Gazmend Dashi
  Gazmend Dashi
  Muaj më parë

  Ky Arjani bën si filozof dhe sikur njeh botën por duhet të jetë shumë i på dal Juli është djalë me kultur Evropjane Në Skandinavi njerëzit jetojnë për qejf në natyrë nëpër çadra Këtej femrat merren me sport dhe besoj se Juli do përputhej më shumë me një femër Skandinave apo nga vendet Baltike se sa në Shqipëri

 36. Albana Gjoni
  Albana Gjoni
  Muaj më parë

  Një takim i bukur Antoneda dhe Juli❤️❤️❤️❤️😘😘😉😍😘😍 Bora je shumë e mir

  1. pida siouy
   pida siouy
   Muaj më parë

   Hahah juli mose bertiti se ke mikrofon😂😎

 37. En Ton
  En Ton
  Muaj më parë

  O ariiii arijan Kur njeriu jeton ne natyrr dhe jo vetem ka shum per te siguruar buken strehen ngrohtesin e tjj dhe dhe ti mundesosh kto ka sh mund, llogarite nese duhet ti besh kto i vetem per me shum persona sesa vetja, pranda mendoj se e pyet antonelen dhe jo per spekullimeee.

 38. abbsnn cose
  abbsnn cose
  Muaj më parë

  Juli permend universitetet qe ka mbaruar Sindi : kjo s eshte e drejte ai sapo me bullizoi dhe ofendoi shkollen qe kam mbaruar 4 vite ne Rumani 😂

 39. Keos_ Horror
  Keos_ Horror
  Muaj më parë

  Antonela dhe juli jane super cift

 40. Tomorr Shpiragu
  Tomorr Shpiragu
  Muaj më parë

  Pordhacet juli eshte real une nuk kam problem parane po prap kur vete ne shqiperi vete ne stanin e gjyshit dhe rri nji jave me pushime kam mesuar dhe familja ime se si te jetoj ne stan eshte nji kenaqesi natyrore qe as nji hotel me 5 yje nuk ta jep

 41. Raian Roi
  Raian Roi
  Muaj më parë

  Bravo bora .esht jeta e julit e jeton ku do ai

  1. abbsnn cose
   abbsnn cose
   Muaj më parë

   Bravo Juli rrespekte 🇦🇱

 42. Viovan Cici
  Viovan Cici
  Muaj më parë

  Juli me I miri nga te gjithe djemte dhe te tjeret te marrin shembull nga Juli per super inteligjencen, shkollat qe ka mbaruar, gjuhet e huaja qe di plus ekperiencen qe ka grumbulluar gjate kesaj kohe. Ky emison shikohen vetem nga Juli. Urime Juli bravo!!!!!!!!

 43. xhoni bravo
  xhoni bravo
  Muaj më parë

  kjo antonela goce pune 100% qeron koka peshku ne milano

 44. mikea hiooi
  mikea hiooi
  Muaj më parë

  Mevlani : Te n'a rrojne nuset! Antonela: Po Iljaz, po... 🤣🤣

 45. Arjanaalfredi Arjana
  Arjanaalfredi Arjana
  Muaj më parë

  Hahahaha

 46. j s
  j s
  Muaj më parë

  Po ky juli ka ardh me shit men😅 Eshte aty si gjith te tjeret vec per tu ber i njohur, shum fallco

 47. Bledielisa2 Taipi
  Bledielisa2 Taipi
  Muaj më parë

  Lediana me ben te vjell

  1. mikea hiooi
   mikea hiooi
   Muaj më parë

   A6😀😂😂😀😊😀😊😆😊😊😆😊😆😊

 48. Anxhela Deda
  Anxhela Deda
  Muaj më parë

  Ledjena...ik zhduku

 49. Sara Malaj
  Sara Malaj
  Muaj më parë

  PERSHENDETJE JAM SARA JU UROJ SHIKIM TE KENDSHEM. JU LUTEM ME BENI SUBSCRIBE.ZOTI JU BEKOFTE.🙏🙏💗💓💗💓💕💕

 50. Pengu Ester
  Pengu Ester
  Muaj më parë

  Ledjanaaaa ik zhduku🤣😿

 51. Blerona Hasani
  Blerona Hasani
  Muaj më parë

  Hahah juli mose bertiti se ke mikrofon😂😎

 52. Elena Oikonomopoulou
  Elena Oikonomopoulou
  Muaj më parë

  Κετα sven mir juli me i zgjuari me i mir aty keta thon gjyna jan keta qe sdin se cthon.

 53. Sherif Abdullahu
  Sherif Abdullahu
  Muaj më parë

  ĺ

 54. aola wili
  aola wili
  Muaj më parë

  Eri sa here e shoh me jep ankth se me kujton ata “bullies” e gjimnazit

 55. Arios 1
  Arios 1
  Muaj më parë

  10:20 shkrim shot🤣🤣🤣

 56. Xhevahir Disha
  Xhevahir Disha
  Muaj më parë

  Bravo Juli rrespekte 🇦🇱

 57. Gazi Kazanhiu
  Gazi Kazanhiu
  Muaj më parë

  Për kta dy djemt kam shum respekt

 58. Gazi Kazanhiu
  Gazi Kazanhiu
  Muaj më parë

  Juli ësht djal me norma dhe mevlani

 59. Arjanaalfredi Arjana
  Arjanaalfredi Arjana
  Muaj më parë

  ❤❤❤❤❤❤❤❤

 60. flavjo misliu
  flavjo misliu
  Muaj më parë

  Eetysyysy516q6qyqqhgafagagwuwi1uu😄😁😃😁😎😁🙂😁🙂☺😁☺😉☺😉☺😙😑👡👞👠🎩🧢💎🧢💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎🕳🗯💦🧣💣🦁🦍🐵🐈🐵🐈🍇🍓🍎🍆🍈🍆🍏🏜🌋🏖🌋🌐🌍🌐🌎🏙🗻🏙🏕🏘🏔⛰⛰🐖🐷🐼🐻🐭🍃🍂☘🌲🌸🕷💐🦗🐞🐜🐞🐜🐝🌹🐝😀😎🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣🤣😂🤣🤣😂🤣🤣🤣😙😆🧢🎩🧢👞🧢🎩🗯👛💭💣👓🧤💣🕳💣🕳💭💋💟💛💋💚💘💓👣❤💚💚💚

 61. flavjo misliu
  flavjo misliu
  Muaj më parë

  A6😀😂😂😀😊😀😊😆😊😊😆😊😆😊

 62. flavjo misliu
  flavjo misliu
  Muaj më parë

  Tara54q2ys5s5ssrus6276s6eydt

 63. erlind elezaj
  erlind elezaj
  Muaj më parë

  Keta bejn sponsor freez edhe pin golden eagle 😂😂

 64. Ales Alea
  Ales Alea
  Muaj më parë

  Ku e ke inteligjencen ti Moj Ledjana tek Dhjami

 65. Besjan Spahiu
  Besjan Spahiu
  Muaj më parë

  Bravo Juli mir I fole ai e kishte inatin me ty ngaqe ne ndjekim me shum sinqeritetin tend

 66. kuqo 333
  kuqo 333
  Muaj më parë

  O ka lek juli ..o ska njeri aty

 67. Gjergji Kuqo
  Gjergji Kuqo
  Muaj më parë

  Arjan konomi Ben si pjeshke e virgjer per arsye qe te nxjerr juli pak keq ne ato qe thote po eshte e kote sepse juli eshte 100%100 djale ne ter kuptimet. Kurse arjan konomi e ka Bere prapa kolpin cop cop 👃👃👃

 68. Rudolf Malko
  Rudolf Malko
  Muaj më parë

  gabimi julit qe ka ardh aty te ai emision i digjeneruar .me ata amatore qe nuk dine as te flasin .kultura e julit ben qe kurvlliku dhe injoranca te mendojne se mund ta ulin ate

 69. Vjollca Dardhanjori
  Vjollca Dardhanjori
  Muaj më parë

  Ahh moj Leďjana sa e cekt je ne diskutime e ne intelekt !!

 70. Makra Kwmi
  Makra Kwmi
  Muaj më parë

  Z. ARIAN fol per veten qe je dembel jo per kombin sepse te gjith kan shkuar te Kisha E Shen Nojt ne Laç dhe te Teqeja ne mal te Tomorit dhe ne cdo vend per ecje . Mos u bej ofendus me popullin se je dhe njeri me kultur . Shendet dhe fol nga vetja pastaj tek te tjeret 😉 . E.H Permet .

 71. iso 9001
  iso 9001
  Muaj më parë

  1Milion klikime per 1 dite 🥳🥳🥳

 72. Nderim Adili
  Nderim Adili
  Muaj më parë

  Haj mo ma ha k.... o Arjan Konomi

 73. Fabricio Suma
  Fabricio Suma
  Muaj më parë

  Super takim

 74. Elton Eltoni
  Elton Eltoni
  Muaj më parë

  Bravo juli je shembull aty te gjithe ata aty jane fallso se nuk e dine jeten si behet apo ta ken jetuar nje dit te vetme sepse punojne baballaret per ta dhe prandaj jene njeres te perkedhelur ose njerez patatinash une te keshilloj te dalesh nga ai emision pa vlere sepse nuk eshte ai vend per ty dil vella bej jeten tende ashtu si je mos u bej dhe ti si ata qe mundohen te tallen me ty sidomos ai qe as emrin nuk ja di qe rri ulur si pasha qe kurr ne jeten e vet nuk ka punuar nje dite te vetme dhe si njeri i zgjuar qe mundohet te vere ne loje ty shume bukur ja ktheve pergjigjen kur te pyeti per shpellen por ai konomi si è ka emrin nuk e di qe shpella ka shume kuptime se i tille eshte vete si shpelle dhe ti ju tregove shpellen qe te kuptojne qe ata nuk dine gje tjeter vetem te flasim si shpellat qe kur therret te vjen zeri mbapsh respekt nga Italia isha duke è pare rastesisht kete ne ALget e ndjeva te shkruaja dhe sa per para me shkruaj une i kam aq mundesi te ndihmoj se i kam para djerse jo si ata qe i kane baballaret hajduta dhe femijet bejne jete me parate e vjellura te popullit shqipetar turp shqipetareve qe shikojne femijet e hajduteve qe bejne fame me djersen e tyre dhe timen qe kur vi shqiperi paguaj dhe per ata shqiperise i duhen njerez te thjesht dhe zgjuar si ti juli jo si ata qe pinjne qumesht akoma dhe rrine me babelina akoma qe vete ora 09:00 shkojne ne shtepi se nuk u jep para babai per te bere qeftet te nesermen apo te bejne nje jete normale po jane si njerez patatinash boll se me bet tju flas keq se jeni te gjithe fallso turp tju vije cazzo

 75. Ekrem Bunjaku
  Ekrem Bunjaku
  Muaj më parë

  Juli: mire,po hiqe batanijen I madh prz 😂😂👍

 76. Bamby Bamby
  Bamby Bamby
  Muaj më parë

  Po ky juli esht inteligjent po esht pak i cudicem i veçantë 🤔🤔🤔

 77. Jo skanderbeu
  Jo skanderbeu
  Muaj më parë

  Bravo Arjan Ja mbylle gojen ketij Juli surrat pa lare Ky nuk rri ne shpelle, nuk ka internet Dhe gjithe diten publikon ne instagram dhe rrin ne internet, Ai qe rrin ne shpelle nuk kerkon fame or shemtire 😂😂

 78. Albana Kurti
  Albana Kurti
  Muaj më parë

  ,

 79. Ameni Nticha
  Ameni Nticha
  Muaj më parë

  Lediana perfundon me mevlanin andonela esht goc positive bravo 💞

 80. Arben Tunaj
  Arben Tunaj
  Muaj më parë

  Jeni arrogant se juli esht nishi dhe pytja e julit nuk ishte se adojetoje ne shpell po adojetoje nje muaj ne shpell o injoranta kur ibeni pytje leni te pergjigjet se ka aftesi sa gjith ju bashk aty se jeni si qakenj

 81. alessiado alessiado
  alessiado alessiado
  Muaj më parë

  Juli: Mos bertit se ke mikrofon 😂

 82. Eddy Kukës
  Eddy Kukës
  Muaj më parë

  Kush Jeton dhe Vdes perfundimisht eshte I MADH

 83. Epic_Gaming_Plays
  Epic_Gaming_Plays
  Muaj më parë

  A krahasoheni ju me julin o plera i henkshit mutin julit

 84. Budakova KS
  Budakova KS
  Muaj më parë

  Respekte Arjan Konomi 🌟 njeri i vetem pa skenar qe fol drejt

 85. Loki 666
  Loki 666
  Muaj më parë

  O arjan o varikars edhe un jam i sigurt qe ti sja dije emrin asajt shpelles po ta than nkufje varikarispekullist

 86. B Dmn.
  B Dmn.
  Muaj më parë

  Njish te kemi.djal trim qe nuk trembesh nga prrballja

 87. dijamanta Arifi
  dijamanta Arifi
  Muaj më parë

  Antonela dil me julin une jav blej unazat efejeses

 88. Mirko Shima
  Mirko Shima
  Muaj më parë

  Juli sei grande nuk Din Ata aty si behen gjerat ne nature ..aha aha aha.. shpjegoi Je madheshtia e shqiperis

 89. Argjent Fejzi
  Argjent Fejzi
  Muaj më parë

  Juli eshte KING , te tjeret jan ne vegjel ndaj Julit

 90. Behare Saidi
  Behare Saidi
  Muaj më parë

  Julli I pa parr esht. Intelligent bravoooooooooooooooooo

 91. Eri M
  Eri M
  Muaj më parë

  O juli ngrihi ato pantallona ja qr si ti kishe dhjer breket

 92. Tnt
  Tnt
  Muaj më parë

  Me beni subscribe nese jeni perkrahesit e Julit

 93. Xhuli Rrodhe
  Xhuli Rrodhe
  Muaj më parë

  Ua nuk kapi prap 1 miljon te gzohet olsaaa 🤢🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 94. loni's podcast ,
  loni's podcast ,
  Muaj më parë

  kanilin e hener qorit kfejeni ju lutem se u shkatru djali

 95. valon hajrushi
  valon hajrushi
  Muaj më parë

  Bash perputhen bash dhe kjo antonela mdoket e rrafsht

 96. ORJEN
  ORJEN
  Muaj më parë

  Juli cun bob me edukat e inteligjenc👌

 97. hana b
  hana b
  Muaj më parë

  Atdheu me Covid ndersa Sara qendron aty pas puthjes 🤷‍♀️

 98. klodjana sina
  klodjana sina
  Muaj më parë

  Si esht fryer ledjana si poc buz etrup shum keq

 99. valon hajrushi
  valon hajrushi
  Muaj më parë

  Un nuk e mar per xhyna por bash kisha pas qef te bej rrugtime me te

 100. valon hajrushi
  valon hajrushi
  Muaj më parë

  Bravooo juli vlla je i veqant dhe i respektushm respekt per ty ti je i vetmi qe poe shikoj ket emisjon sepse ka disa qe jan lylyly