Altin Sulku - Era (Official Video) ft. Stine | Prod. MB Music

3 187 Shikime 324 mijë
Argëtim

Produced by: Marengel Boja
Video by: Estia Film
Lyrics remix / Melody line: Stine Rec
Lyrics Ref: Sokol Marsi
Choreography: Tan Brama Academy
Skenografi: Florenc Bardhi
Kamera & Dron: Olti Almeta
Nori JD
Special efx:VisiGega Light and Sound
M.U.A: Sallon Monika
Thnx to: Miss Jeny Shshka
Restorant Tarantella

Follow Marenglen Boja on:
►Instagram: marenglen_boja
Follow Altin Sulku on:
►Instagram: altin_sulku
Follow Stine on:
►Instagram: stine_records
Follow Estia Film on:
►Instagram: estia_film
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/0HPl1Vnh0GmDZwd3fUCoXA
iTunes: music.apple.com/us/album/era-feat-stine-single/1553746801
#AltinSulku #Stine #Era

Komente

 1. Marinela nela
  Marinela nela
  2 ditë më parë

  💔💔💔💔💔💘💘💘

 2. E. D.
  E. D.
  2 ditë më parë

  Duhet te behej shkak virusi qe kengetaret tane nuk udhetojn dot jasht shtetit per te bere klipet......qe me ket rast te shohim bukurite e Shqiperise 🙄👍🏼 Por kenga shum e bukur anyway 🤗

 3. Barbie Melina
  Barbie Melina
  4 ditë më parë

  Me ne fund nje keng qe do e degjoj dit per dit per qejf 😍😍

 4. balo loko
  balo loko
  4 ditë më parë

  Kjo eshte e vjedhur nga greket..fisai apopse apo to spazmeno mu to tsami..plutarxos..

 5. Marghe
  Marghe
  5 ditë më parë

  Na kishte munguar ky ze😍Stine sa mire qe u riktheve ne baladat qe te shkojne aq shume per shtat.. Nje bashkpunim shume i bukur bravo cuna

 6. TONIEL TONI
  TONIEL TONI
  5 ditë më parë

  🔝

 7. Di Ko
  Di Ko
  6 ditë më parë

  Nice

 8. S M
  S M
  6 ditë më parë

  Këngë e vjedhur

 9. Bukra Agolli
  Bukra Agolli
  6 ditë më parë

  Erdhe si era dhe ike shpejt 😞

 10. Bukra Agolli
  Bukra Agolli
  6 ditë më parë

  Fry er e ftoht dhe trupin tim se ngrohë as zjarri 😔

 11. Teresa Pjetri
  Teresa Pjetri
  6 ditë më parë

  Kjo super keng me super kengetar ka kaq pak klikime shko melisa nje dit 1 mln ne kurr nuk i vlersojm sa duhet

 12. Ailsa Ni
  Ailsa Ni
  8 ditë më parë

  Si emri im qenka edhe titulli i kenges super kenge Suksese ❤❤💙💙💙💙💙👏👏👏

 13. Alda Xhika
  Alda Xhika
  8 ditë më parë

  Bravo nje keng shum shum e bukur shum ze te bukur te dy 🤗😍😍😍

 14. Ludovik Kociaj
  Ludovik Kociaj
  9 ditë më parë

  Me te mirët !

 15. Alda Xhika
  Alda Xhika
  9 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏😥

  1. Ailsa Ni
   Ailsa Ni
   8 ditë më parë

   1:14

 16. Nora Vesele
  Nora Vesele
  9 ditë më parë

  Suksese👌🙌👏👏

 17. visi pashkaj
  visi pashkaj
  9 ditë më parë

  like kush mendoj qe në kte kenge ishte dhe Era Istrefi.😃

 18. Marinela kumria
  Marinela kumria
  9 ditë më parë

  Suksese ❤👏👏💓💓💓💓

 19. Ilirjeta ilirjeta
  Ilirjeta ilirjeta
  9 ditë më parë

  Sa bukur 😍

 20. Artemis Marku
  Artemis Marku
  9 ditë më parë

  U rrita me kenget e Stines, do jet me i miri per mua edhe pas 1 mln vjetesh, respekt pa fund

 21. Silvana Canaku
  Silvana Canaku
  9 ditë më parë

  Eshre me te vertet shum e bukur jenj fantastik .Kur e degjova me ktheu mbarapsh me vite 🥰

 22. Shenvalentin 2021
  Shenvalentin 2021
  10 ditë më parë

  Shum shum keng ebukur bravo 👏👏👏👏👏👏👏

 23. Βαλεντίνα Tv
  Βαλεντίνα Tv
  10 ditë më parë

  Refreni komplet i vjellur nga kenga qe kendon kengetari grek Jani Plutarkos . Fisai poli apto spazmeno mu to xhami 😂😂😂😂😂

 24. seeni gzty
  seeni gzty
  10 ditë më parë

  Gjithmon e kam adhuruar ket kenge 😊

 25. Gerta B.N
  Gerta B.N
  10 ditë më parë

  Gjithmon e kam adhuruar ket kenge 😊

 26. Amra Dashballa
  Amra Dashballa
  10 ditë më parë

  Suksese 🥰

 27. Perla Περλα
  Perla Περλα
  10 ditë më parë

  👏👏👏👏👏

 28. Sigh Hrio
  Sigh Hrio
  10 ditë më parë

  Jeni te dy njishat e Dibres.jeni njisha dibranet e mi

  1. seeni gzty
   seeni gzty
   10 ditë më parë

   Super keng krenar dibra me ju

 29. bcvbb hyui
  bcvbb hyui
  10 ditë më parë

  Fryn ere ne shpirtin tim lenduar sot nga malli.😢

 30. Ledi Luli
  Ledi Luli
  10 ditë më parë

  1:14

 31. ANIL XHANGOLI OFFICIAL
  ANIL XHANGOLI OFFICIAL
  10 ditë më parë

  Super 👌

 32. Boni Durres
  Boni Durres
  11 ditë më parë

  Shum Bukur

 33. Jo Na
  Jo Na
  11 ditë më parë

  Nostalgji 🥺 Love this song👊🔥

  1. bcvbb hyui
   bcvbb hyui
   10 ditë më parë

   😍💘

 34. Memet Rukaj
  Memet Rukaj
  11 ditë më parë

  Ca' tipi ky keng pa' lidhje

 35. Erjola Llangozi
  Erjola Llangozi
  11 ditë më parë

  Si emri im qenka edhe titulli i kenges super kenge Suksese ❤❤💙💙💙💙💙👏👏👏

 36. Dimri oh
  Dimri oh
  11 ditë më parë

  👍🏼

 37. Dimri oh
  Dimri oh
  11 ditë më parë

  Nice Altin and Stine

 38. Alban Bitri
  Alban Bitri
  11 ditë më parë

  Super kong bravo dibraaa

 39. Lalala Lalala
  Lalala Lalala
  11 ditë më parë

  Na knaqet syte me detin per kange pa lidhje

 40. Albanian boay
  Albanian boay
  11 ditë më parë

  🥇🥇🥇

 41. Olti Sdn
  Olti Sdn
  11 ditë më parë

  Si gjithmon me super hite STINE BRAVO !!

 42. unlock phones
  unlock phones
  12 ditë më parë

  Super keng krenar dibra me ju

 43. Giwrgos Tsobanis
  Giwrgos Tsobanis
  12 ditë më parë

  Giannis ploutarxos fysaei polu

 44. Erikson Tola
  Erikson Tola
  12 ditë më parë

  Suksese o voca e DIIBRES ju prsh kshu duhet tan artistat DIBRANE te jen bashk 👑❤

 45. Fjoralda Leka
  Fjoralda Leka
  12 ditë më parë

  Superrr👏👏

 46. Zhani Bejto
  Zhani Bejto
  12 ditë më parë

  😍😍😍

 47. E Rexhina
  E Rexhina
  12 ditë më parë

  😍💘

 48. Maria
  Maria
  13 ditë më parë

  Nostalgji Bravo Bisha

 49. Arbjol Rabija
  Arbjol Rabija
  13 ditë më parë

  Super hallall ja u beft zoti cuna jeni yje

 50. Diana Kulli
  Diana Kulli
  13 ditë më parë

  Stine ⭐

 51. Ina Inva
  Ina Inva
  13 ditë më parë

  Suksese kanga e re 👏👏😘😘❤❤😍😍

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 52. Rono Vata
  Rono Vata
  13 ditë më parë

  HIT🙏🎶

 53. Rea Ree Rea 777
  Rea Ree Rea 777
  13 ditë më parë

  Urime,Era quhet mbess ime 😇💜🙏 eshte vetem 8 muajshe dhe eshte lumturia e jetes time te trazuar!

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 54. Albertina Qorrajjj
  Albertina Qorrajjj
  13 ditë më parë

  You guys are the best !!!! 👏🏻👏🏻👏🏻

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 55. Drini Trupja
  Drini Trupja
  13 ditë më parë

  Super bashkpunim,tkesh kshu muzikantesh e te degjosh don xhonin vetem shqiptart e bejn

 56. Arjana Jakimi
  Arjana Jakimi
  13 ditë më parë

  Dy zera shum te bukura,bravoooo Dibra!!

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 57. KING EDB ALREAL G
  KING EDB ALREAL G
  13 ditë më parë

  Ktu ska fjal per komlimente ...thjesht suksese🌷❤👊🙏☝🔥💣

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 58. blerim sadikllari
  blerim sadikllari
  13 ditë më parë

  👏👏👏👏

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 59. Agron Vija
  Agron Vija
  13 ditë më parë

  💥💥💥💥💥💥💥💥

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 60. Klajdi claydee
  Klajdi claydee
  13 ditë më parë

  Super 👑👑

 61. Anja Jolla
  Anja Jolla
  13 ditë më parë

  Super 🔥❤️

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 62. Tia Sina
  Tia Sina
  13 ditë më parë

  Woww bellissimo 😲😍😍😍❤❤❤🇦🇱🇦🇱

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 63. Muhametaj 07
  Muhametaj 07
  13 ditë më parë

  Erdha per te pare xhenin ❤️

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 64. Ervis Official
  Ervis Official
  13 ditë më parë

  Hey Altin, Stine esht rrit me autotune po ti cne me kte version kaq ftoht origjinali kenges me mire te ishte vendos si ishte sesa ky version i ri...

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 65. Edvini Tirane
  Edvini Tirane
  13 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👏👏👏👏👏👏👏👏

 66. Jonida Katzner
  Jonida Katzner
  13 ditë më parë

  Suksese!

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 67. Andreas Mengri
  Andreas Mengri
  13 ditë më parë

  Stine different level 🔥

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 68. Blledi
  Blledi
  13 ditë më parë

  Suksese vocat e Dibres 🔥💣🦁🦁🙌

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 69. tiku milan
  tiku milan
  14 ditë më parë

  Erdhi legjenda me stilin e vet Esti Aje Mi

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 70. Silva Lusi
  Silva Lusi
  14 ditë më parë

  Super keng

 71. Genti Gentian
  Genti Gentian
  14 ditë më parë

  Fryn era ne shpin time, Jo verme ere,😭😭 Shume e bukur, complimenti cuna.,🥰

 72. Unnamed@KT
  Unnamed@KT
  14 ditë më parë

  Ky stine ja ka heq lezetin muzikes sa her kendon ai e bej skip 😏

 73. 003 Bx
  003 Bx
  14 ditë më parë

  O xheni shaska o yll

 74. Mariglena Rama
  Mariglena Rama
  14 ditë më parë

  O zot nj mbrekulli 💔💔

 75. Gazmir Mema
  Gazmir Mema
  14 ditë më parë

  Sa shpejt mbaron 🤔 Shum e bukur

 76. Valentin Ago
  Valentin Ago
  14 ditë më parë

  bravo super 🙏🙏

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 77. Andy_ 25_al
  Andy_ 25_al
  14 ditë më parë

  Stine ke zerin perl presim nje duet me zinjon

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 78. Roli Landi
  Roli Landi
  14 ditë më parë

  Une jam fanatik dhe dashamirs i versjonit te vjeter te kesaj kenge si shqip dhe greqish ....

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 79. Eva Alldervishi
  Eva Alldervishi
  14 ditë më parë

  Erdhe si era e ike shpejt .

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 80. Kela Hajdari
  Kela Hajdari
  14 ditë më parë

  kjo eshte kenge greke se ka ber asnjeri ngate dy Altini e kendoj vetem tani me Stine mbas 5 vjet me ylli baken ndonje varjat tjeter0

 81. AN Prod
  AN Prod
  14 ditë më parë

  Po me i brim ... vokali komplet autotune ... 👎

 82. VIDEO INTERESANTE AL
  VIDEO INTERESANTE AL
  14 ditë më parë

  Stine na kisjte marr malli 😍😍😍😍 Imagjinoni nje keng dashurie stine ft noizy😍

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 83. Giulia giuliana
  Giulia giuliana
  14 ditë më parë

  Ah kjo era shpirti ta merr ju uroj gëzuar shën valentini të gjithve te dashuruarve pos paci fatin tim që nuk bera kur pjes tek kjo fest💔💔💔

  1. Giulia giuliana
   Giulia giuliana
   14 ditë më parë

   @Adelaida Ada gëzuar e dashur shpresojmë

  2. Adelaida Ada
   Adelaida Ada
   14 ditë më parë

   Gezuar e dashur , por kur nuk e pret vjen vet dashuria ♡

 84. Andrej Stojanovski
  Andrej Stojanovski
  14 ditë më parë

  Uaaauu suer kenge bravo dy zera te mrekullushem 👌👌🤗🤗

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 85. Besnik Hasko
  Besnik Hasko
  14 ditë më parë

  E bukur kenga po nuk eshte nevoja te frymezoheni me kenge te huaja ne kemi "Eren" ton

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 86. Daniel Aris
  Daniel Aris
  14 ditë më parë

  Suksese! 👑👑

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 87. Tila Tila
  Tila Tila
  14 ditë më parë

  Kjo keng Ka vite qe eshte kenduar Por ka ndryshim me kengetarin Stine qe e shoqeron

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 88. Toni Araniti
  Toni Araniti
  14 ditë më parë

  Hiqni DORE NGA këngët te modifikuara më kompjuter 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 89. Anila Baco
  Anila Baco
  14 ditë më parë

  Siete bellissimi una canzone splendida e bellissima..non ciò parole...Altin..Dibra ca nxiher gjithmon kengetar..shuuuume..te medhenje..por nje kombinim shume i bukur me Stin..suksese...siete meravigliosi e bellissimi..con rispetto Gessi Nila itali Firenze 🌟⭐ ❤️ sono di Valona però il mio sangue...di mio..babo..Dibra...

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 90. Jani Torra
  Jani Torra
  14 ditë më parë

  Edhe ne 2021 vazhdojme te kopjojme

  1. VIDEO INTERESANTE AL
   VIDEO INTERESANTE AL
   14 ditë më parë

   Gjeja me e bukur kjo esht remake nqf se kupton 2 gjera nga muzika

 91. Roovi
  Roovi
  14 ditë më parë

  Like it ❤

 92. Antonis Taushani
  Antonis Taushani
  14 ditë më parë

  Super 👌 ❤️ 😍 😍 o Stine ka qen gjithmon I Mir dhe I pelqyer 😍😍😍🤗🤗🤗na I prek pak telat tani😢😢

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 93. ornela bela
  ornela bela
  14 ditë më parë

  Bravo Altin, dhe Stine dy 💞💞💞💞

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 94. xhuliano mucollari
  xhuliano mucollari
  14 ditë më parë

  🔥🔥🔥 na keni fut ne mendime me ket muzik .👏👏👏👏👏 ..bravo jeni t pa pare

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 95. Power Dinami
  Power Dinami
  14 ditë më parë

  Dhe pas 30 vjetesh prap duke emituar kenge greke,shko re be ndo nje pune tjeter se kjo ka sh.vite ne greqi dhe tani me se preferon njeri.

 96. Dionel Shajaku
  Dionel Shajaku
  14 ditë më parë

  Sa zë të ëmbël ka stine talent i math

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 97. Antonella Kovaci
  Antonella Kovaci
  14 ditë më parë

  00:34 sa bukur tingëllon zeri Stines. ❤ Je legjendar definitivisht!

  1. Andreas Mengri
   Andreas Mengri
   13 ditë më parë

   💯

  2. Block Hand Test
   Block Hand Test
   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 98. Saimir Muhaxhiri
  Saimir Muhaxhiri
  14 ditë më parë

  Kopjo nga kenga fryn shum nga xhami thyer. Janis plutarkos.

 99. Gamingplay01
  Gamingplay01
  14 ditë më parë

  🔥🔥🔥

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 100. Eldi Plaku
  Eldi Plaku
  14 ditë më parë

  Stine ka histori ne fushen e muzikes, stine Eshte legjende dhe jane te paket ato qe e kuptojne Sh mire frymen e tije, stine ka lene gjume te medha 🙏🙏🙏

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   13 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw