Alban Skenderaj - Kush ta ndien ty aromën (Official Video HD)

16 725 Shikime 1,7 mln
Argëtim

Music and lyrics: Alban Skenderaj
Produced by Lorenc Aliaj
Concept, script and video by Ajola Xoxa
DOP by Alexandar Krstevski
Produced by Anima Pictures
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/7LjFArtvwVA9t05zpaVIuD
iTunes: music.apple.com/us/album/kush-ta-ndien-ty-arom%C3%ABn-single/1558489833?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/KushTaNdienTyAromen

Komente

 1. Rudina Xhahysa
  Rudina Xhahysa
  Ditë më parë

  Super super kenge

 2. jurgen xhaferllari
  jurgen xhaferllari
  2 ditë më parë

  alget.info/too/video/lLuWtIuHraiunY4

 3. jurgen xhaferllari
  jurgen xhaferllari
  2 ditë më parë

  alget.info/too/video/lLuWtIuHraiunY4

 4. jurgen xhaferllari
  jurgen xhaferllari
  2 ditë më parë

  alget.info/too/video/lLuWtIuHraiunY4

 5. Ola Jon
  Ola Jon
  2 ditë më parë

  Le nam a derebardhe edhe ti. Nje ze i bukur si i joti qe kendon vetem balada. Sa te perveluar paska pasur ky vend a ja qi. Na bej ndonje kenge per te qene, hajde tani. Lerja keto "te vdes une per ty, s'jetoj pa ty, mar fryme nga ty" e traplliqe te tilla, pjeshkave kengetare qe kendojne me shale e jo me ze. Boll se na vdiqet me keto baladat tuaja me tekste me shume patetike se romantike.

 6. Florina Lule
  Florina Lule
  3 ditë më parë

  Na bane me u dridh😂😂

 7. Marsida marsi
  Marsida marsi
  3 ditë më parë

  Super perl e Alban skenders kenga me e bukur e viti duhet te jet kjo shuum e ndjer 💞🥰

 8. Anxhela Danellari
  Anxhela Danellari
  4 ditë më parë

  💗

 9. Anxhela Danellari
  Anxhela Danellari
  4 ditë më parë

  💝

 10. Anxhela Danellari
  Anxhela Danellari
  4 ditë më parë

 11. Anxhela Danellari
  Anxhela Danellari
  4 ditë më parë

  🌟

 12. Anxhela Danellari
  Anxhela Danellari
  4 ditë më parë

  🧡

 13. Anxhela Danellari
  Anxhela Danellari
  4 ditë më parë

  🤍

 14. Anxhela Danellari
  Anxhela Danellari
  4 ditë më parë

  ✨✨

 15. Anxhela Danellari
  Anxhela Danellari
  4 ditë më parë

  🔥

 16. Anxhela Danellari
  Anxhela Danellari
  4 ditë më parë

  🔥🔥

 17. Anxhela Danellari
  Anxhela Danellari
  4 ditë më parë

  😍😍

 18. Anxhela Danellari
  Anxhela Danellari
  4 ditë më parë

  ♥️♥️

 19. Perputhen Pikant
  Perputhen Pikant
  4 ditë më parë

  Kenga me e re e Julit dhe Mevlanit alget.info/too/video/x8i30nFreqKRbYI

 20. gioyu comi
  gioyu comi
  6 ditë më parë

  Respekt.Nuk je si antivlerat e perditshme me arme ,rrahje,dhune dhe shume skena negative qe i trazojne femijet tane.

 21. Μιρα Μπαριαμαϊ
  Μιρα Μπαριαμαϊ
  7 ditë më parë

  Kush mo Kush eshte ajo bushtra

 22. bilinas mini
  bilinas mini
  7 ditë më parë

  kenduar refrenin qe cdo fjal te prek ne shpirt qe mban shum ndjenja.Bravo dhe suksese.

 23. Nini Lumshi
  Nini Lumshi
  8 ditë më parë

  E car mund te thuash perAlban Je i pazevendesushem Nuk ka te dyte Ke nje ze brilliant

  1. gioyu comi
   gioyu comi
   6 ditë më parë

   Zëri jot është si ajër kur nuk mbushesh dot me frymë...

 24. bilishu aliss
  bilishu aliss
  8 ditë më parë

  kenduar refrenin qe cdo fjal te prek ne shpirt qe mban shum ndjenja.Bravo dhe suksese.

 25. Anxhela B
  Anxhela B
  8 ditë më parë

  E dashuroj këtë zë ♥️♥️♥️♥️

  1. bilinas mini
   bilinas mini
   7 ditë më parë

   Kong romantike dashurie

 26. Vlore Vlora
  Vlore Vlora
  10 ditë më parë

  Ti dhe shkumbi do bër bashk dhe të qani të dy

  1. gioyu comi
   gioyu comi
   5 ditë më parë

   Zëri jot është si ajër kur nuk mbushesh dot me frymë...

 27. Danjela Domi
  Danjela Domi
  10 ditë më parë

  Love this song❤

 28. doire aintu
  doire aintu
  10 ditë më parë

  dhe imagjinoj se si po fle ti mbi gjoksin e tijjjjj...💔🖤

  1. bilishu aliss
   bilishu aliss
   8 ditë më parë

   🥺

 29. jona lyto
  jona lyto
  12 ditë më parë

  💖💖💖

 30. Nida Canai
  Nida Canai
  12 ditë më parë

  Je unik, je I pa harritshem,,jan te kota fjalet sepse ti nuk pershkruhesh me fjal,,vetem TI,,,,,,,,,,,

  1. doire aintu
   doire aintu
   9 ditë më parë

   😱🤩😱alget.info/too/video/yJzK2GiSs4Cmjpw

 31. polimer habili
  polimer habili
  14 ditë më parë

  Je i pa arritshem urime nga zemra🤩🤩🤩🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

  1. doire aintu
   doire aintu
   9 ditë më parë

   Super këngëtar dhe super këngë nga çdo aspekt!!!! Shembull për këdo artist në të gjitha fushat!!

 32. Hajrullah Prokshi
  Hajrullah Prokshi
  14 ditë më parë

  Ic

  1. doire aintu
   doire aintu
   10 ditë më parë

   Te lumte do doja te takoheshim ne libohove por nuk lejohet sa keq

 33. Eliza Rraci
  Eliza Rraci
  14 ditë më parë

  Kjo kenge e meriton te jete kolone zanore e ndonje filmi ne hollywood, muzika e kesaj kenge eshte e mrekullushme. Alban je me i miri

  1. doliio volay
   doliio volay
   8 ditë më parë

   😱🤩😱alget.info/too/video/yJzK2GiSs4Cmjpw

 34. Albana Tahiricakaj
  Albana Tahiricakaj
  15 ditë më parë

  une une mendo\

  1. doliio volay
   doliio volay
   8 ditë më parë

   Super këngëtar dhe super këngë nga çdo aspekt!!!! Shembull për këdo artist në të gjitha fushat!!

 35. F
  F
  15 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥

 36. Mary Beshiri
  Mary Beshiri
  16 ditë më parë

  Respekte gjithmon per ty dhe familjen tende te mrekullueshme Alban ti ke qen dhe je nje kengetaret e mi te preferuar.

 37. Lene Morcaj
  Lene Morcaj
  16 ditë më parë

  Qq

 38. yuoop noke
  yuoop noke
  16 ditë më parë

  Zëri jot është si ajër kur nuk mbushesh dot me frymë...

 39. doliio volay
  doliio volay
  16 ditë më parë

  like nse ky eshte pasuri e gjith shqiptare ❤❤❤❤

 40. Klodian Osmani
  Klodian Osmani
  17 ditë më parë

  Kong romantike dashurie

 41. Pol Hasanlliu
  Pol Hasanlliu
  18 ditë më parë

  S gjeje dot ndonjë më të bukur se kaq për klipin?!!!!

 42. Aurela AP
  Aurela AP
  18 ditë më parë

  🥺

  1. yuoop noke
   yuoop noke
   16 ditë më parë

   muzika e vjedhur nga “Sail”

 43. Shauka Hodan
  Shauka Hodan
  18 ditë më parë

  Mos e the zemren time dy her Bravo grande alban ❤

  1. doliio volay
   doliio volay
   16 ditë më parë

   Nuk gjenden fjale te pershkruash c'ka Alban Skenderaj i ofron botes se musikes ..muzika vargjet zeri jan arte me pak fjale i pa pershkrueshem 👏🙏🎩💣

 44. Joli Hoxha
  Joli Hoxha
  18 ditë më parë

  Super këngëtar dhe super këngë nga çdo aspekt!!!! Shembull për këdo artist në të gjitha fushat!!

  1. Shauka Hodan
   Shauka Hodan
   16 ditë më parë

   👏👏👏👏💯💯💯

 45. Anila Gega
  Anila Gega
  18 ditë më parë

  😱🤩😱alget.info/too/video/yJzK2GiSs4Cmjpw

  1. Shauka Hodan
   Shauka Hodan
   16 ditë më parë

   Nuk gjenden fjale te pershkruash c'ka Alban Skenderaj i ofron botes se musikes ..muzika vargjet zeri jan arte me pak fjale i pa pershkrueshem 👏🙏🎩💣

 46. Galerdina Derka
  Galerdina Derka
  18 ditë më parë

  Je me i miri ne gjithe boten Zoti te bekoft ty dhe familjen tende te bukur suksese suksese 🙏🙏

  1. Shauka Hodan
   Shauka Hodan
   18 ditë më parë

   alget.info/too/video/s9PcyKaoiGuBhaw

 47. Klajdi Karavidha
  Klajdi Karavidha
  19 ditë më parë

  Te lumte do doja te takoheshim ne libohove por nuk lejohet sa keq

 48. Miranda Livadhi
  Miranda Livadhi
  19 ditë më parë

  Kenge e aromatizuar

 49. dolita windo
  dolita windo
  19 ditë më parë

  Sa krenare na ben sa here qe nxjerr nje perle! Kenaqesi pa fund ,pa fund ,te te degjosh!

 50. Emiljoiljo Emiljoiljo
  Emiljoiljo Emiljoiljo
  19 ditë më parë

  lni2I

 51. Enkel Kalemi
  Enkel Kalemi
  19 ditë më parë

  Pa fjalë!

 52. behije ruci
  behije ruci
  19 ditë më parë

  Bravooooo je artist i madh bravoooooo

 53. Selvi Tiran
  Selvi Tiran
  19 ditë më parë

  Wow super balada 👏👏👏👏👏

 54. ARIA Production
  ARIA Production
  19 ditë më parë

  Ide a e kenges me duket se ngjan shume me Earned it - The Weekend! Nje perzierje e blues muzikes me stilin modern te kohes!Sidoqoft bukur po tingellon dhe meriton nje vleresim ne realizim te kengeve nga ana juaj! Suksese!

 55. Ana Hamitaj
  Ana Hamitaj
  20 ditë më parë

  Shum shum keng e bukur dhe plot ndienj

 56. proud albaner
  proud albaner
  20 ditë më parë

  muzika e vjedhur nga “Sail”

 57. Ismy Fcim
  Ismy Fcim
  20 ditë më parë

  Nuk gjenden fjale te pershkruash c'ka Alban Skenderaj i ofron botes se musikes ..muzika vargjet zeri jan arte me pak fjale i pa pershkrueshem 👏🙏🎩💣

 58. Linda Lindaa
  Linda Lindaa
  20 ditë më parë

  👏👏👏👏💯💯💯

 59. Roku Kovaci
  Roku Kovaci
  21 ditë më parë

  Jo nuk jetoj pa ty dhe ti e di kjo keng per ne te 2 dashuri 🦉🦉

 60. Ladia Oswald
  Ladia Oswald
  21 ditë më parë

  Meriton te shkojn ne Eurovision .... nderon Shqipnin e gjith shqiptart ne mare Boten

 61. All My Shqipes
  All My Shqipes
  21 ditë më parë

  alget.info/too/video/s9PcyKaoiGuBhaw

 62. soinu foig
  soinu foig
  21 ditë më parë

  dhe imagjinoj se si po fle ti mbi gjoksin e tijjjjj...💔🖤

  1. zijuiy wttuy
   zijuiy wttuy
   20 ditë më parë

   Si gjithmon te ben ta nigjosh 1000 her dhe nuk ngobesh me zerin e ti dhe tekstin👏👏👏👌👌te kendoft zemra

 63. Martin Mar
  Martin Mar
  21 ditë më parë

  J shpresoj ta kedh degjuar kete dhe ta kesh kuptuar .... me mungon 😥😥😥 ... 26.03.2021 Paris... po aty ne selanike te dua

 64. Dritan Mici
  Dritan Mici
  22 ditë më parë

  gvbb

 65. Blerta Voja
  Blerta Voja
  22 ditë më parë

  Copy Fifty shades of grey

 66. Joanna
  Joanna
  22 ditë më parë

  Albani, nje artist i vertet. Cdo keng qe ben, te kenaq. Ze i paster, tekst me mesazh, gjuha 100% shqip. Gjithmon kenaqsi te degjosh kenget e tij ❤️

  1. soinu foig
   soinu foig
   21 ditë më parë

   Super te pergezoj Alban se je kengetar qe kendon me shpirt jo per te ber bisnes me kenaqesi i degjoj kenget tende .Pershendetje nga Viterbo Italia

 67. Play with Elois
  Play with Elois
  23 ditë më parë

  alget.info/too/video/zrOnmoyEi5Z9rY4

 68. miri jak
  miri jak
  23 ditë më parë

  I love it ❤️ something new 💯

 69. Megisa Shehu
  Megisa Shehu
  23 ditë më parë

  Sa like per Albanin

 70. Elaine Cox
  Elaine Cox
  23 ditë më parë

  Strong, beautiful voice

  1. Joanna
   Joanna
   22 ditë më parë

   Super keng me pelqen sh.por se di pse eshte pak e ngjashme si kenga e weekend

 71. Esmeralda Shtembari
  Esmeralda Shtembari
  23 ditë më parë

  Bravooo

 72. opzz xsin
  opzz xsin
  23 ditë më parë

  dhe imagjinoj se si po fle ti mbi gjoksin e tijjjjj...💔🖤

 73. Mitsos Mitsi
  Mitsos Mitsi
  23 ditë më parë

  bravo alban .

 74. Bruna N
  Bruna N
  23 ditë më parë

  Muzika e vjedhur nga cher Zeri autentik i albanit

 75. zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy
  24 ditë më parë

  Respekt.Nuk je si antivlerat e perditshme me arme ,rrahje,dhune dhe shume skena negative qe i trazojne femijet tane.

  1. opzz xsin
   opzz xsin
   23 ditë më parë

   cdo fjale nje emocion

 76. Pranvera Vulaj
  Pranvera Vulaj
  24 ditë më parë

  Si gjithmon te ben ta nigjosh 1000 her dhe nuk ngobesh me zerin e ti dhe tekstin👏👏👏👌👌te kendoft zemra

 77. Une Jam
  Une Jam
  24 ditë më parë

  Kam nevoj per suportin tuaj alget.info/too/video/vZaqpn5pp2xlfn4

 78. Efi Lamaj
  Efi Lamaj
  24 ditë më parë

  Jo nuk jetoj pa ty .

  1. zijuiy wttuy
   zijuiy wttuy
   24 ditë më parë

   Albani eshte mbreti kenges shqiptare lehte pop , ndersa Dafina Zeqeri mbreteresha. si keto te dy ska kengetare jane vertet te paaritshem.

 79. Nati Krosi
  Nati Krosi
  24 ditë më parë

  Me thoni nje kenge te vetme te alban skenderaj qe sna ka prekur ne zemer? Fantastike cdo kenge

 80. Klodiana Alla
  Klodiana Alla
  24 ditë më parë

  😍😍😍

 81. Marsi Dine
  Marsi Dine
  24 ditë më parë

  Super te pergezoj Alban se je kengetar qe kendon me shpirt jo per te ber bisnes me kenaqesi i degjoj kenget tende .Pershendetje nga Viterbo Italia

 82. fouoii gyhh
  fouoii gyhh
  24 ditë më parë

  Çfar kënge mo vlla, aq sa e bukur, shumë e trishtueshme, mos vdeksh kurr o Alban 👏👏

 83. Judina Hamzallari
  Judina Hamzallari
  24 ditë më parë

  Kenge fantastike, me nje tekst te ndjere, e kenduar me mjeshteri si gjithmone nga Albani . Suksese te metejshme 👏👏👏

 84. alda aldas
  alda aldas
  25 ditë më parë

  Super keng me pelqen sh.por se di pse eshte pak e ngjashme si kenga e weekend

 85. Rudina Shaba
  Rudina Shaba
  25 ditë më parë

  Habitem qe mer kaq pak klikime ky kengetar kjo kenge si ka mundesi.

 86. Lindita Caushaj
  Lindita Caushaj
  25 ditë më parë

  Sa kenge e ndjere 😊

 87. Elisabeta Sulenji
  Elisabeta Sulenji
  25 ditë më parë

  artist me kuptimin e plot te fjales jo si fallcitetet qe shofim perdit suksese Alban

 88. Vasilika Prifti
  Vasilika Prifti
  25 ditë më parë

  Je me i miri Alban ⭐️

 89. Ida Balliu
  Ida Balliu
  25 ditë më parë

  suuuuperrr keng

 90. Bar Kevin Financa
  Bar Kevin Financa
  25 ditë më parë

  cdo fjale nje emocion

 91. bodoti qwiu
  bodoti qwiu
  25 ditë më parë

  je alban👏👏👏

 92. Xhemi Spaho
  Xhemi Spaho
  25 ditë më parë

  Super, cdo dit e degjoj dhe e perseris 100 her

 93. Debian
  Debian
  25 ditë më parë

  Albani eshte mbreti kenges shqiptare lehte pop , ndersa Dafina Zeqeri mbreteresha. si keto te dy ska kengetare jane vertet te paaritshem.

 94. Arbiensa Shahini
  Arbiensa Shahini
  26 ditë më parë

  Një nder kengetatet me te talentuar ne gjithe boten Alban Skenderaj

 95. marieplayroblox deusch
  marieplayroblox deusch
  26 ditë më parë

  @@......

  1. bodoti qwiu
   bodoti qwiu
   25 ditë më parë

   E çuditshme dashuria. Të bën t’i këndosh dikujt që është e dikujt tjetër... 🤣 Më pëlqeu, na i dhurove dhe një këngë të bukur.

 96. Aurora Ago
  Aurora Ago
  26 ditë më parë

  Ti je vetm 1 dhe ska tjeter ALBAN SKENDERAJ🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🙏🙏

 97. Beta Dervishi
  Beta Dervishi
  26 ditë më parë

  P⁹ll⁹l⁹99999

 98. Adrian Ruko
  Adrian Ruko
  26 ditë më parë

  Shum emocione te jep cdo kenge e Albanit 🌟🌟✨✨ suksese👍

 99. Antonela
  Antonela
  26 ditë më parë

  Shumeeeeee eeeee bukurrrrrr

 100. Gerti Skandaj
  Gerti Skandaj
  26 ditë më parë

  Po mendoj se esht i duhuri per te perfaqesuar shqiperin dhe besoj fitoren