Al Pazar - 20 Shkurt 2021 - Show Humori - Vizion Plus

1 046 Shikime 115 mijë
Argëtim

www.vizionplus.tv
albanianpazar
alpazarvizionplus
vizionplustv
VizionPlusTV
VizionPlusTV
Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.
#vizionplustv #alpazar #agronllaka
------------------------------------------------------------------
Subscribe: alget.info

Komente

 1. tani laci
  tani laci
  15 orë më parë

  Pershendetje kanali Memaliaj dhe rrefugjatet e korces ne Tiran

 2. nieooj gotoy
  nieooj gotoy
  22 orë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣

 3. Entela Shehu
  Entela Shehu
  Ditë më parë

  Lere lere nolt

 4. Tiku2008tiku
  Tiku2008tiku
  Ditë më parë

  gonit iu ka mbaru voji ka ngel vetem kanil.

 5. Rovena Gusho
  Rovena Gusho
  Ditë më parë

  Fantastic

 6. bocoy noiu
  bocoy noiu
  Ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂

 7. ujori ujori
  ujori ujori
  2 ditë më parë

  Visho ashensor na vdice pz 😂😂😂😂😂

  1. nieooj gotoy
   nieooj gotoy
   22 orë më parë

   😂😂😂😂😂😂

 8. Vjosana Dida
  Vjosana Dida
  2 ditë më parë

  Aneja & Xhevoica jeni me te miret

 9. Vjosana Dida
  Vjosana Dida
  2 ditë më parë

  Aneja & Xhevoica jeni me te miret

 10. Ana Ana
  Ana Ana
  2 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  1. bocoy noiu
   bocoy noiu
   Ditë më parë

   Oh sa kam qeshur me ashensorin. Jallah O vish bish hahaahahah

 11. ardjan ahmeti
  ardjan ahmeti
  2 ditë më parë

  O gongone ndro kaset se je bo bajat me anen

 12. Murat Shehu
  Murat Shehu
  2 ditë më parë

  GAFA E MADHE E VETEDIJSHME E RAMES Te nderuar miq, tere bota e filloi vaksinimin me me te moshuarit pa bere dallime ndersa kryeministri jone beri nje dallim per “personalitetet.” Lind pyetja a eshte shumica e popullit pa personalitet? Do te thote dikush nuk ka vaksina per te gjithe. As ne perendim nuk kishte vaksina per te gjithe por ata e filluan nga me te moshuarit pa bere dallime. Çfare tregon kjo per karakterin e Rames, per personalitetin e tij? Çfare do t’i thote popullit me kete veprim? Qe duhet te keni respekt per “personalitet.” Po per kryepersonalitetin qe ka ne dore jeten e te gjitheve qe eshte ai vete? Çfare duhet te kete populli per te? Krye respekt? Kult individi? Amin o Zot? E kuptoni o njerez te zakonshem kush eshte Rama i vertet? Nuk eshte ai qe u vjen ne shtepi e u lepin koken juve para kamerave e u jep çelsat e shtepise sikur t’i kete ndertuar ai me paret e gjyshit dhe nga ana tjeter iu le te vdisni duke ruajtur jeten e “personaliteteve.” Per mua ky veprim i tij eshte i padurueshem se eshte i lidhur me jeten, nuk eshte dhenie e nje dekorate apo televizori si ne kohen e Enverit. Te dhjefsha “personalitet” dhe ty gjithashtu se para jetes se prinderve te mi une nuk ve askend. Morre vesh! Megalloman hipokrit! Dhe ke fytyre te kerkosh mandat te trete nga ata qe i le te vdesin para “personaliteteve” Ok?

 13. Dhurata Dervishaj
  Dhurata Dervishaj
  2 ditë më parë

  Kane ikur me te miret, tani eshte bajat ky program

 14. numer one
  numer one
  3 ditë më parë

  Ku je moj artiste

 15. IndoDoesStuff
  IndoDoesStuff
  3 ditë më parë

  Obudalleqe si ndigjohen ne kyte emision nuke ndigjohen ne asnje emision turpi dha banaliteti ne Al pazare

 16. Mira
  Mira
  3 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂

 17. Mine Dervishi
  Mine Dervishi
  3 ditë më parë

  Jeni fantastik te gjith

 18. Koli Kola
  Koli Kola
  3 ditë më parë

  A ka mundesi ti ulni volumin ketyre te qeshurave se nuk kuptojme asgje. Dhe jo çdo fjale qe flisni fusni te qeshura. Na lini te qeshim ne

 19. Arian Mucollari
  Arian Mucollari
  3 ditë më parë

  Ik ore pirdhuni. Vetem humor nuk ka ketu.

  1. ardjan ahmeti
   ardjan ahmeti
   2 ditë më parë

   Pse ti stefano lakaqisi me zezakun qesh

  2. Στεφανος Λακας
   Στεφανος Λακας
   2 ditë më parë

   Τy do te dergojme nje afrikan, qe te guxhulisi, se qenke I veshtire ne humor.

 20. Tata Tata
  Tata Tata
  3 ditë më parë

  Mereni dhe orkestren se nuk ka lezet hic pa orkester,gjynaf dhe ato u bon nji vit pa pun,

 21. Vasilika Ffbdd
  Vasilika Ffbdd
  3 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂

 22. Vasilika Ffbdd
  Vasilika Ffbdd
  3 ditë më parë

  Haa visho me balen ne ashensor haaa

 23. Vasilika Ffbdd
  Vasilika Ffbdd
  3 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂❤️♥️♥️♥️

 24. Marcy cushi
  Marcy cushi
  3 ditë më parë

  Oh sa kam qeshur me ashensorin. Jallah O vish bish hahaahahah

 25. Franga Peraj
  Franga Peraj
  3 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣pjesa me e bukur e "Al pazarit"kur del Aneja me Xhevoicen🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Jeni fantastike!🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣❤❤❤

  1. Zana Kofsa
   Zana Kofsa
   17 orë më parë

   Ft we

 26. lili shyta
  lili shyta
  3 ditë më parë

  Kjo llafe stori eshte sa me mush numrin. Tironcja lun mire.

 27. Luljeta Luli
  Luljeta Luli
  3 ditë më parë

  Haha o zot me vdiqe nga te qeshurit je I madh aneja

 28. Eva Rriska
  Eva Rriska
  3 ditë më parë

  Ka vdek a ke me jahajaja

 29. Eva Rriska
  Eva Rriska
  3 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣

 30. Ilirjan Ndoja
  Ilirjan Ndoja
  4 ditë më parë

  Me makaronat reklam perfekt gone

 31. Irisa Peto
  Irisa Peto
  4 ditë më parë

  😂😂😂😂🙈🙈🙈🙈

 32. Mirela Çelaj
  Mirela Çelaj
  4 ditë më parë

  Aneja dhe xhevoica personalitet 😀😀😀😀👌👌👌👌👌 jeni te medhenj persh itali 😀🙎‍♀️😀