AfterParty - Ana Kauri “Fationit do i thoja...”

1 377 Shikime 142 mijë
Argëtim

#LuanaVjollca #AfterParty #AnaKauri
Hey miq të kanalit zyrtar të Luana Vjollcës në ALget! Çdo ditë të javës “ora 19:00” ju pret një “After Party” me intervista dhe pyetje pikante për personazhet më IN, të ftuarit specialë në “Shiko Kush LUAN” show!
Follow “After Party” on:
Instagram: afterparty_show
ALget: alget.info/top/7EhDmb0X1a6Sib8ncwoNHg.html
Follow Luana Vjollca on:
Website: www.luanavjollca.com/en/
Instagram: luanavjollca
ALget: alget.info/top/7EhDmb0X1a6Sib8ncwoNHg.html
Facebook: m. LuanaVjollca/

Komente

 1. Everything's about Cars
  Everything's about Cars
  Ditë më parë

  Per te pare cdo difekt dhe zgjidhje rreth makines suaj.. Ju lutemi subscribe ktu 👇👇 m.alget.info/top/QJWXQ9a6ZEeqTC59FqBPeQ.html

 2. Vani Matoshi
  Vani Matoshi
  3 ditë më parë

  Nice 👍

 3. sonila alicka Alicka
  sonila alicka Alicka
  3 ditë më parë

  Ana je nje femer e kompletuar,dhe shpresoj mos ta humbesh Rinianin keni kimi mbi te gjitha,dhe jam shum e sigurt qe plotsoni njeri tjetrin.a mos lejo te te ngarkojn me makiazhe sepse nuk ke nevej.

 4. Gentian Osmalli
  Gentian Osmalli
  3 ditë më parë

  Shum vari Karin je besoj se edhe ti e din

 5. five stars
  five stars
  4 ditë më parë

  Ceki kamt pak n'tok se shum nelt po t'rri , katastrof.... A thu je e vetmja në kët botë ,o Ana karakteri , o ana silicone, o ana ka(u)ri.

 6. Donjeta Gashi
  Donjeta Gashi
  4 ditë më parë

  Waw sa shume bronze ke vu ne gjoks, sikur te ishte nje cop plastic atu siper !! Shume keq duket 👎

 7. Lirim Elmadhi
  Lirim Elmadhi
  4 ditë më parë

  Veshje sportive thot ku shiko shi vishet gjoksin perjasht

 8. Lirie Kaziu
  Lirie Kaziu
  4 ditë më parë

  Ana nuk me pelqen fare 🤨🤨🤨🤨

 9. Ruana Sula
  Ruana Sula
  4 ditë më parë

  hahahahahhahah ncncn qfar qike

 10. Nefeli Crafts
  Nefeli Crafts
  4 ditë më parë

  duket sa i pelqen veshjet sportive ti motra😂

 11. Kledian K
  Kledian K
  5 ditë më parë

  A keni mikrofona a ca?

 12. his girl
  his girl
  5 ditë më parë

  Cne kjo videp tn ateher supozohej gjasme ana me arbrin🤦🏻‍♀️🤔fationi me melisen pfff skenare te shpifura bree

 13. Enkelejda Habili
  Enkelejda Habili
  5 ditë më parë

  Silikoni po plas.

 14. elena elena
  elena elena
  5 ditë më parë

  Si mund ta vesh kryqin mes gjoksit te ekspozuar o e pacipe. Ti s'di ca eshte feja as besimi moj idjote, ti mendon se kryqi eshte aksesor zbukurimi, injorante!

 15. elena elena
  elena elena
  5 ditë më parë

  bravo Ana, ke prespektive per pornostare 🔞

 16. Majlinda Ziu
  Majlinda Ziu
  5 ditë më parë

  Moj cfare sportive je ti trup jashte lakuriqe dite . Mos je meparkinsonn ti Anna se dridhesh shume

 17. Ana Kauri
  Ana Kauri
  5 ditë më parë

  Pershendetje jam Ana Kauri faleminderit per mbeshtetjen tuaj ky eshte kanali im zyrtar

 18. Fationa Isiona
  Fationa Isiona
  5 ditë më parë

  A Vtm mua ma shpif kjo tipja 🤦🏻‍♀️😂

  1. five stars
   five stars
   4 ditë më parë

   Sje e vetmja. Me 2👋

 19. Anita
  Anita
  6 ditë më parë

  Kjo na paska nxjerr topat .medet

  1. rajan rajan
   rajan rajan
   5 ditë më parë

   Ka qe ne 2020

 20. Melos Ahmetaj
  Melos Ahmetaj
  6 ditë më parë

  Qyrja pash familen veshje sportive a qyre qysh u vesh 😂😂

 21. poete_16
  poete_16
  6 ditë më parë

  Per t gjith ju bukurosha qe po shani anen neper komente as te thoi i gishtit t vogel kembes majt nuk ja arrini dot asaj se eshte super femer e bukur dhe me vlera morale.kshuqe mos flisni shum se ju lodhet goja kot😚

  1. poete_16
   poete_16
   4 ditë më parë

   @missymarsi red jo shpirt jam feministe

  2. missymarsi red
   missymarsi red
   4 ditë më parë

   Poete mos je gje lesbike?😂

  3. elena elena
   elena elena
   5 ditë më parë

   s'ka gje se e arrijme te gishti i vogel i kembes djathte

 22. ALABANIA USA
  ALABANIA USA
  6 ditë më parë

  Kot se ftoi elvisi

 23. Andon Yilmaz
  Andon Yilmaz
  6 ditë më parë

  Ket anen e kisha hanger dit x dit 100%

 24. DARDANI
  DARDANI
  6 ditë më parë

  Femer qe pjerdh dhe i pin vete pordht

 25. Badboy Boy
  Badboy Boy
  6 ditë më parë

  Inshallah covid 19 traft hoo se mke gerdit

 26. Gili Gili
  Gili Gili
  6 ditë më parë

  Ana je maemira ne perputhen bravo 👍 der

 27. Tila Budin
  Tila Budin
  6 ditë më parë

  Bej dhe trurin me silikon se do te duket bukur,se gjoksi duket qe ktu e ne kine qe e ka mbyt silikoni oj shushke...

 28. evi evi
  evi evi
  6 ditë më parë

  Bobo sa make up i ke vene gjoksit pupu

 29. Emiljan Uka
  Emiljan Uka
  6 ditë më parë

  Asgjo skam mor vesh 😒

 30. Gazmend Nuhaj
  Gazmend Nuhaj
  6 ditë më parë

  Gjoksi ca e nxjer ashtu se e ke te ber edhe nuk te duket bukur po te duket shum keq

 31. Barbi
  Barbi
  6 ditë më parë

  Super woman ❤️

 32. Hello It'sMe
  Hello It'sMe
  6 ditë më parë

  0:19 sje nrm hahahahahahaha

 33. Stella stellina
  Stella stellina
  6 ditë më parë

  Cke e i si pernridhesh si prositut, hik ri lavire eeeee shpifaraqe sec ju duket vetja 🤮🤮🤮🤮🤮

 34. swizzhoney
  swizzhoney
  6 ditë më parë

  O ana po pse e vendos gjithmon doren para gojes kur qesh? Sa femer e ulet edhe kur flet srri dot qet🙄

  1. swizzhoney
   swizzhoney
   4 ditë më parë

   Po le ti rregullonte dhembet jo buzet😂

  2. missymarsi red
   missymarsi red
   4 ditë më parë

   Se i ka dhembet shtrema-shtrema si te thyer.

 35. Assassin xD
  Assassin xD
  6 ditë më parë

  asigjo skam marr vesh qr

 36. Dona Fusha
  Dona Fusha
  6 ditë më parë

  E plase per vemendje nxiri te gjitha jasht hiret e tua se vetem me ato mburresh se me trut aha

 37. geralda T
  geralda T
  6 ditë më parë

  Pordha madhe sikur vjen nga mbreteria e shteteve te bashkuara te leshit Shko moj bej naj giveway dhe ti dhe zhdukuni te gjith sic jeni Shum njerez lavira kte her ne perputhen. Shumica!

 38. Mr_ Ninja
  Mr_ Ninja
  6 ditë më parë

  Ca ropqireje

 39. Tattooss Cameleon
  Tattooss Cameleon
  6 ditë më parë

  Koe

 40. Don tom
  Don tom
  6 ditë më parë

  alget.info/too/video/qODapqZsaWuefY4

 41. Julian Fier
  Julian Fier
  6 ditë më parë

  #AnaKauri si fationi nuk gjen dot aty brenda emisionit ta kesh qart shtrig ebkr qe ben si kur do njeri aty emision ti yyyyyyyyyyy sa kot vl 🤣🤣🤣🤣🤣

 42. noname noname
  noname noname
  6 ditë më parë

  Silikon he bac

 43. Anna Anushi
  Anna Anushi
  7 ditë më parë

  Veshja shume e papershtatshme mendoj une per nje emision zbavites me lojera madje edhe ana vêt dukej ne siklet edhe ne program e Kam ven re megjithate Po te ishte ambient tjeter do ishte yll🌟

 44. FF ZOMBIE
  FF ZOMBIE
  7 ditë më parë

  Ana veshje sportive thot po shi si o vesh

  1. five stars
   five stars
   4 ditë më parë

   E për me lujt veshet sexi,,seriously???????

 45. Kumrije Hasani
  Kumrije Hasani
  7 ditë më parë

  O Zote sa palidhje e dredhon kte zerin shum je fallco,sa mir dukesh kur nuk i ben kto gjeste palidhje,edhe ne disa takime ce ke dal me kto lazdrime ce nuk te kan hije,edhe mos u bej aq serioze se nuk je ato gjint me silione ce i ke nxjerr ate,te ti shohen te gjith,e kur flet kurese jam serioze,nuk e dij cka drecin shohin djemt te ti.

 46. Jeta 1
  Jeta 1
  7 ditë më parë

  Silikoni qe ke ne gjoks verehet qe nga aeroplani e dashur!!

  1. Jeta 1
   Jeta 1
   4 ditë më parë

   @missymarsi red 🤣🤣🤣

  2. missymarsi red
   missymarsi red
   4 ditë më parë

   Silikon dhe make up gjoksi.

  3. HACK IT
   HACK IT
   5 ditë më parë

   jo silikon po makeup cice

  4. Doni Shuka
   Doni Shuka
   5 ditë më parë

   Problematika shqiptare alget.info/too/video/07jRtY6KfGmDrI4

  5. Badboy Boy
   Badboy Boy
   6 ditë më parë

   Pak ma larg se aeroplani 😂😂😂😂

 47. StAr's Channel
  StAr's Channel
  7 ditë më parë

  Yll esht😍😍😍😍😍🥰

  1. Mr_ Ninja
   Mr_ Ninja
   6 ditë më parë

   🤮🤮🤮ytqr

 48. Greiss
  Greiss
  7 ditë më parë

  Veshje sportive thot😂🙄🤦 Sa perdridhet sikur do kputet😳

  1. five stars
   five stars
   4 ditë më parë

   ....Zgjedh veshje sportive😏 Në" kush luan" (zh)vishet sexi🤔 Sa kontradiktore je me veten moj aaaannnnnnaaaaaa☹ sa përdredhje o zot I madh, shuuuuum acarueseee e shum prej fjalve s'ti kuptum❌ Si përfundim: Edhe ti do t'kesh neps per grosh, siç thot Loco😅shtoja edhe ni pilaf on top🍛 (💨me rigon)❌

  2. missymarsi red
   missymarsi red
   4 ditë më parë

   Veshje sportive me gjoksin jashte.

  3. ginger 07
   ginger 07
   5 ditë më parë

   Po' pra veshje sportive +4 kg iluminant 😵

  4. Engjellushja Jote
   Engjellushja Jote
   7 ditë më parë

   O zot sa kam qesh

 49. Eljo Eljo
  Eljo Eljo
  7 ditë më parë

  Kjo do der

 50. Dejvi Lamuca
  Dejvi Lamuca
  7 ditë më parë

  Pse nxirren me vones vidjot

 51. Deniz Yilmaz
  Deniz Yilmaz
  7 ditë më parë

  Per at që se dgj Ana i tha fatjonit “qendro kështu sic je” … se flet me pordh kjo dhe nk dgj 🤦🏻‍♀️

  1. D D
   D D
   4 ditë më parë

   Hahahah flm se une se degjova qka tha,mikrofonin e paska pas ndal ndoshta

  2. Endi Nexus
   Endi Nexus
   6 ditë më parë

   @Una Tina robt fiks, po kerkoja nje sms te sigurohesha qe tha ashtu apo jo, asnje fjal si kam marr vesh, le me ze te ult por edhe thuthuqe , trapja

  3. Una Tina
   Una Tina
   6 ditë më parë

   🤣🤣🤣🤣🤣 lotttt...e kisha kthyer 10 here ta degjoja 😅

 52. Reneo Bala
  Reneo Bala
  7 ditë më parë

  Ca do i thonte fatjonit kjo se nuk e degjova???

  1. Elsa Gashi
   Elsa Gashi
   7 ditë më parë

   Qendro keshtu sic je

 53. Ana Jahaj
  Ana Jahaj
  7 ditë më parë

  🥺🥺🥺🥺🥺

 54. Ana Jahaj
  Ana Jahaj
  7 ditë më parë

  🤮🤮🤮🤮

 55. Amir Halili
  Amir Halili
  7 ditë më parë

  Fationit do I thoja? Sen nuk degjova

  1. Elsa Gashi
   Elsa Gashi
   7 ditë më parë

   Qendro keshtu sic je

 56. Atird Atird
  Atird Atird
  7 ditë më parë

  Shum mimik te shemtuara ke ana

 57. Atird Atird
  Atird Atird
  7 ditë më parë

  O zot sa fake, dhe sa ne siklet ishte me at “fustan” kurvash, nje zonj e vertet shifet nga veshja

  1. Stela D.
   Stela D.
   4 ditë më parë

   @missymarsi red E di dhe une shume dakort jam po sot vajzave su intereson fare ku te nxjerrin pak trupin dhe kshu por as mua sme pelqen klasi mbetet vertete klas

  2. missymarsi red
   missymarsi red
   4 ditë më parë

   @Stela D. c'lidhje kane koherat.Klssi mbetet klas.Fustani i saj ishte teper vulgar.Gjoksi komplet jashte.

  3. Stela D.
   Stela D.
   6 ditë më parë

   Mir e ke ti po kane ndryshuar koherat

  4. Engjellushja Jote
   Engjellushja Jote
   7 ditë më parë

   Sa injorante

  5. naiviv viv
   naiviv viv
   7 ditë më parë

   Pzz

 58. Endri Dimo
  Endri Dimo
  7 ditë më parë

  Veshe sportive ahhaa ik mi bulle vit veten atehere pse je vesh seksi 😂😂

  1. Stela D.
   Stela D.
   6 ditë më parë

   @klejd ixm Pikerisht 😅

  2. klejd ixm
   klejd ixm
   6 ditë më parë

   Se është interviste.

 59. Marinelaa
  Marinelaa
  7 ditë më parë

  Ana nje yll😍

 60. Linda
  Linda
  7 ditë më parë

  Kjo eshte me e bukura aty ne emision! 💜

  1. djal mergimtar
   djal mergimtar
   6 ditë më parë

   Ma kur.. e mesheft ashte me besoni se kjo ashte shum e mesheft e shumtuar ne karakter si vjen pak durb per mu mir me pa keshto a ne ralitet hm zdi qa them me tjter

 61. Lala D Lu
  Lala D Lu
  7 ditë më parë

  Sa skandaloze 😏

 62. Melisa Lleshi
  Melisa Lleshi
  7 ditë më parë

  💁‍♀️

 63. best- one
  best- one
  7 ditë më parë

  Kjo ngaj karakteri mir qenka marshalla 🤣😂😆😂🤣😂

  1. missymarsi red
   missymarsi red
   4 ditë më parë

   Fake "KARAKTER"(Silikon)

 64. Kuti Kutat
  Kuti Kutat
  7 ditë më parë

  Kur do e kupton kjo qe kamera nuk e don Semudje per tru te njeriut

 65. itsAnidTV Anidarmy
  itsAnidTV Anidarmy
  7 ditë më parë

  E paskembyt gjoksin me shum silikon

 66. Heras Heras
  Heras Heras
  7 ditë më parë

  Mi i mbyllur ftusanin

 67. Sofie kociu
  Sofie kociu
  7 ditë më parë

  me i gjate se una

 68. ajsa ajsa
  ajsa ajsa
  7 ditë më parë

  😍😍😍😍

 69. Egzona Bela
  Egzona Bela
  7 ditë më parë

  Ana je shum e mir te dua ❤❤❤❤❤

 70. Meral Meral
  Meral Meral
  7 ditë më parë

  Shumm keq veshjen ❌🤦🏽‍♀️

  1. Luiza Shkambi
   Luiza Shkambi
   6 ditë më parë

   @Esli Sefaj exactly por te pakten mos te jemi njerezit qe i bejme te tjeret te ndihen keq per zgjedhjet e tyre

  2. Esli Sefaj
   Esli Sefaj
   6 ditë më parë

   @Luiza Shkambi O motra te hysh te merresh me njerzit sja del kurre ne kete jete. Sindin e shajn se eshte e virgjer, Anes e shajn se qet gjoksin, Melisen se qet bethen. Njerzit gjithmon flasin, prandaj une e jetoj jeten si dua dhe per te tjeret I don’t give a fuck

  3. Esli Sefaj
   Esli Sefaj
   6 ditë më parë

   @Luiza Shkambi Mir moj une nuk thash gje. E ka te bukur pse mos ta ekpozojn🤪

  4. Luiza Shkambi
   Luiza Shkambi
   6 ditë më parë

   @Esli Sefaj si mos te kishit pare kurre gjoks beniii.

  5. Esli Sefaj
   Esli Sefaj
   6 ditë më parë

   @Luiza Shkambi karakteri i kishte dal ne drit😂😂😂

 71. Cal Boy
  Cal Boy
  7 ditë më parë

  O ana dashuri♥️♥️♥️♥️

 72. VIDEO ARGETOHU
  VIDEO ARGETOHU
  7 ditë më parë

  Sa shpejt e hodhet

  1. Adela F
   Adela F
   Ditë më parë

   hahahha

  2. mjaftime Shaini
   mjaftime Shaini
   6 ditë më parë

   uvoj

  3. Laura D
   Laura D
   7 ditë më parë

   Hahahah po pra

 73. DL ϟ EULEX
  DL ϟ EULEX
  7 ditë më parë

  Berati on top😈🔪

 74. Ardita
  Ardita
  7 ditë më parë

  menemadhe shum o

 75. Besarta Halili
  Besarta Halili
  7 ditë më parë

  Pse hyna un ktu me ja prish nervat vetit 🙄🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯

 76. Almir Gjocaj
  Almir Gjocaj
  7 ditë më parë

  Poe keqe

 77. ferat
  ferat
  7 ditë më parë

  Kur e e pash after partyn thash mos Kum hi tshoh millfa gabim

  1. Doni Shuka
   Doni Shuka
   5 ditë më parë

   Problematika shqiptare alget.info/too/video/07jRtY6KfGmDrI4

  2. Nilsa Aslin
   Nilsa Aslin
   6 ditë më parë

   @kodi kodi per zotin se di🤦‍♀️...

  3. kodi kodi
   kodi kodi
   7 ditë më parë

   @Nilsa Aslin ben demek sikur nuk e din

  4. Nilsa Aslin
   Nilsa Aslin
   7 ditë më parë

   Qa jan millfa-t

  5. Brunette Lady
   Brunette Lady
   7 ditë më parë

   😂😂😂😂😂😂😂🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🤪🍾🥂🤗🤗🤗🤗🤣🤣🤣🤣🤣

 78. Devis lilo
  Devis lilo
  7 ditë më parë

  Ajde cica ajde 🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄😲😲😲😲😲

  1. Stela D.
   Stela D.
   6 ditë më parë

   Gjoks*

  2. djal mergimtar
   djal mergimtar
   6 ditë më parë

   Hahah si bustanat kur marrin formen hhaha

  3. Devis lilo
   Devis lilo
   7 ditë më parë

   @itsAnidTV Anidarmy tamam

  4. itsAnidTV Anidarmy
   itsAnidTV Anidarmy
   7 ditë më parë

   Ajde silikon ajde

 79. Orkide Official
  Orkide Official
  7 ditë më parë

  Oi si flet kjo sikur e ka te ngulur

  1. GERI
   GERI
   6 ditë më parë

   @Elona Gjata Si bo tipin kot me emer fake o ta shkaperdhefsha rracen stil gjarpri

  2. Orkide Official
   Orkide Official
   6 ditë më parë

   @Elona Gjata rrofsh kari

  3. Elona Gjata
   Elona Gjata
   6 ditë më parë

   @Orkide Official aaaa dmth ti po hamendesoje aaaa brra brra brravo kari brravo bravo

  4. Orkide Official
   Orkide Official
   6 ditë më parë

   @Elona Gjata o trap lexoje mir ca kam then.kam then sikur.jo qe e kam par

  5. Elona Gjata
   Elona Gjata
   6 ditë më parë

   @Orkide Official po ti ia ke par

 80. Genita Limani
  Genita Limani
  7 ditë më parë

  Anaaaaaaa

 81. Menara Mamuti
  Menara Mamuti
  7 ditë më parë

  1

 82. Blinera Berisha
  Blinera Berisha
  7 ditë më parë

  First

 83. Erona Bicaj
  Erona Bicaj
  7 ditë më parë

  1

 84. vlog yes
  vlog yes
  7 ditë më parë

  1