7 mëkatet e Shqipes! Ndizet diskutimi mes ish-konkurentëve të Përputhen“E Diell”, 21 Shkurt 2021

2 009 Shikime 227 mijë
Argëtim

Rubrika: Edi Manushi
Ervin Kurti, Argjira Spanca, Alesia Bami, Graciano Tagani, Dea Mishel, Ana Lleshi, Fation Kuqari
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALget Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#eDiell#TopChannel

Komente

 1. Alb Lami
  Alb Lami
  23 ditë më parë

  Gjith gejt aty mrena

 2. Erlind Haxhiaj
  Erlind Haxhiaj
  28 ditë më parë

  ore ca behet kshu e paska mar top chanell ne zoterim kte vend ncncnc

 3. snake blox
  snake blox
  Muaj më parë

  Aman nuk ka njerez te tjere te dalin ne TPC se na kan shpif keta personazhat e perputhen ammmm se po.na vjene vjelll

 4. Gentjana Kaja
  Gentjana Kaja
  Muaj më parë

  Bledi je i madh. Ja plas né sy tè verteten shqipes dhe anes. 🤮🤮

 5. Omi Omi
  Omi Omi
  Muaj më parë

  Ku eshte zemerimi 😂😂😂😂

 6. Omi Omi
  Omi Omi
  Muaj më parë

  Te lumt shqipe vetem fol Pa ngritje zeri . Mbaje vehten ndaj provokimene 👍👍👍

 7. Miss Ashes to Ashes
  Miss Ashes to Ashes
  Muaj më parë

  Manush sa futesh ti per te “mbrojtur” personazhet “trash” per ate palo’ shikueshmeri’ e palo’ views (bashke me klikimin tim) i frikesuar se mos ikin bashke me klikimet, vetem krijon kaos, rremuje, dhe ne fizionomine tende si drejtues emisioni vetem humb pike gjer ne neveri’. Nqs nga Dojna te Graciano tregojne qarte qe “u ka rene per pjese e duhet te merren dhe me Shqipen”, ti as kete nuk arrin ta besh. Dhe perseris “Dritan Hoxha, ku je?!”

 8. sparstar
  sparstar
  Muaj më parë

  Deksh o Shqipe o e pa ftyre

 9. adnom mo
  adnom mo
  Muaj më parë

  Bertit kot dmth...pellit si lopa,,,pa lidhje

 10. adnom mo
  adnom mo
  Muaj më parë

  Po ca strategjie ka shqipja o njerezzz...shqipja sdi te artikuloj dhe te flas nje fjali me me shum se 5 fjale 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 11. #DaMaster D4L4I
  #DaMaster D4L4I
  Muaj më parë

  Po kjo laraska pa dhemb e anabelit akoma nuk e paska drejtuar gojen?

 12. Nelas G75
  Nelas G75
  Muaj më parë

  Omg prap Shqipja si nuk I vjen turp qe del ne tv sh mir ja ben e kryqezuan injoranten ngeli si 💩,pale Ana dhe ky pabuksi..mbeturinat 🤮

 13. Semi __
  Semi __
  Muaj më parë

  Shume e zgjuar dhe e formuar Dojna!

 14. Jasin Vejseli
  Jasin Vejseli
  Muaj më parë

  A kapaku kurvave kan mri Te behen e ardhmj e trive Ku Po shkon kjo bot

 15. sara lutaj
  sara lutaj
  Muaj më parë

  Shqipja mendon se ka karakter të fortë! Por që karakter nuk ka ,jo më karakter të fortë Çfarë nuk tha për Anën,përputhen ,Olsa,Bora dhe tani thot skam pas gjë me kto. Pa Karakter!

 16. lepur li
  lepur li
  Muaj më parë

  Gjeja me e ulet qe te therresesh shqipe ku..,,en aty

 17. lepur li
  lepur li
  Muaj më parë

  Shqipja e thjeshte smund Te jet por eshte psikopate e semure menderisht

 18. Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa
  Muaj më parë

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💖💝💗❤❤

 19. Zana Zana
  Zana Zana
  Muaj më parë

  Mos krk falje shqipe mir ja u Bon

 20. ani ani
  ani ani
  Muaj më parë

  O zot si merren me kte kjo esht BOSH!

 21. Elel Resuli
  Elel Resuli
  Muaj më parë

  Nuk e di Po kjo shqipja e ka nje disorder menyra si leviz , reagon, qesh .

 22. Hysi Tropoja
  Hysi Tropoja
  Muaj më parë

  Ca bythqirash jeni mor kur te sulomon tjetri normal qe ke per ta sulmu pse bani kot si bqq kush tsulmo sulmoje kaq

 23. Kemi xana
  Kemi xana
  Muaj më parë

  kjo shqipja ta shpif

 24. Kemi xana
  Kemi xana
  Muaj më parë

  kjo shiqpja esht fejk komplet. bledi mane je realist bravo

 25. Elanda Sina
  Elanda Sina
  Muaj më parë

  Vetem e thjesht nuk mund te jesh ti shqipe ,je shum e komplikuar e paduruar

 26. Xhevaire Kristo
  Xhevaire Kristo
  Muaj më parë

  O zott sa me acaron zeri i shqipes 😠😠😠😠😠😠

 27. Malsore 17
  Malsore 17
  Muaj më parë

  Oj shqipe je cop 💩

 28. klodjana sina
  klodjana sina
  Muaj më parë

  Bravo dojna

 29. klodjana sina
  klodjana sina
  Muaj më parë

  Eka fut topi per zhurm ne korona kriz

 30. klodjana sina
  klodjana sina
  Muaj më parë

  Na eshpifi topchenll me kte dhqipen

 31. ARBI ARBI
  ARBI ARBI
  Muaj më parë

  na lodhet me kte shqipen e keni ber sikur cfare eshte pff un skam nerva e lash kete pa pare

 32. Aulona Aulona
  Aulona Aulona
  Muaj më parë

  Jeni bere fik si ”ai llumi qe ngelet ne trotuar pas nje dite te gjate ne kryeqytet”

 33. Jshsjsh Jsbsbdb
  Jshsjsh Jsbsbdb
  Muaj më parë

  O tch o kanal i feelliqur po ftoninjerz me vlera joo llumin anen fatjonin keto jan llumi funderrina e shoqeris .phyyyy tqr

 34. Meriton Bajrami
  Meriton Bajrami
  Muaj më parë

  shqipja vazhdon te na shpif

 35. Xhesilda Zeqo
  Xhesilda Zeqo
  Muaj më parë

  Ky Graciano keput ca te forta... 😂😂😂 e para me nuk esht askushi qe tha ne fillim dhe nga fundi ke rrug ti, kë ke me A ti per ervinin... 😂😂😂😂

 36. Παυλος Γκεγκαι
  Παυλος Γκεγκαι
  Muaj më parë

  Shqipia esht dobra esht realiste e sinqert esht krenaria e veriut

 37. Rovena Rovi
  Rovena Rovi
  Muaj më parë

  Kur bejnë si zonja😂

 38. Giovanna Joey
  Giovanna Joey
  Muaj më parë

  Kjo dea komplet kundra orbites 😂

 39. Xhesika Hyka
  Xhesika Hyka
  Muaj më parë

  Shqipen per ca e merni Se Ana te pakten esht ffemer e zgjuar

 40. Hyseni Albert
  Hyseni Albert
  Muaj më parë

  Nuk di.qka ber kjo shqipja qei japn kaq rendsi. A ka far shkolle, aka te kryer diqka mo kjo. Si behesh e famshme ne Shqiperi kaq leht. Pa fije shkolle.pa lexu kurr nje liber. Shqipja ika.te gjitha ne at tabel te zez. Ziliqare, urrejtje ejt

 41. Bukurije Dushaj
  Bukurije Dushaj
  Muaj më parë

  Ku e keni bere top Chanel si xhungel🤮🤮🤮

 42. Bukurije Dushaj
  Bukurije Dushaj
  Muaj më parë

  Skuptoj akoma se si marrin ne NJE studio su top Chanel njwrez te paedukate

 43. Vivi Shsh
  Vivi Shsh
  Muaj më parë

  Bravo dojna ia bere mire.ik o shqipe.

 44. Vivi Shsh
  Vivi Shsh
  Muaj më parë

  O shqipe ske ndryshu fare prap je acaruese kot ben si è urt se è tregove veten.

 45. Alb16
  Alb16
  Muaj më parë

  Shqipja eshte simpatike ne pamje por nga mendja eshte nje zero, naive e paformuar,shume e varfer ne argumente ,ne diskutimet qe ben s’kane lidhje logjike.......

 46. Dona Fusha
  Dona Fusha
  Muaj më parë

  Shqipja. Si laja ke. Shembje idhujve. Po fatjon e ka nga menopausa e trurit. Ti nuk je krenare je inferiore prandaj mer kot

 47. Nurie Krasniqi
  Nurie Krasniqi
  Muaj më parë

  Nuk e di pse ftoni keto vajza pa pik vler dhe e prishni emisionin me dabate pa pik vler , kto se meritojn as famen as punen ne tv se skan asgje edukative me tregu .

 48. Privat Privat
  Privat Privat
  Muaj më parë

  Emisjon koti. Vk me qka merren shqiptart.

 49. Albiona Alickaj
  Albiona Alickaj
  Muaj më parë

  Domethen me kete qe po shikoj eshte menyra sesi ju nenvleresoni njerezit

 50. Vali Mali
  Vali Mali
  Muaj më parë

  Arjola shum vajz e lezetshem🥰😍♥️

 51. Leonora Rexhaj-Alija
  Leonora Rexhaj-Alija
  Muaj më parë

  Vetem te shqiptaret mundohen me kqyr e me gjet diqka per ta bejn te madhe, po kjo shqipja po mendon qe ka bere mire qka po bon, ne shtete tjera e kishin denuar qka ka bere kjo me foto e sene qe i ka nxjerr... turp per te e per ju qe e pelqeni qka po bon kjo, e ftoni gjithkund per te bere fame kjo po kjo eshte shum me nivel te ulet se qka ka bere.

 52. Sabi Baliaj
  Sabi Baliaj
  Muaj më parë

  Maredheniet ne Grup jane Disgusting....te Neveritesheme....sa turp dhe ketu .. mbrojne felliqesire. a kjo nuk eshte Homofoby.....nuk duam Maredheniet ne grup nuk eshte Homofoby..

 53. Anna Mirela Paloka
  Anna Mirela Paloka
  Muaj më parë

  Kush mund te ja shpjegoje Shqipes qe gjithçka ajo ka shfaqur deri tani nuk ka kokerr lidhje me te drejten dhe te verteten? Jo moj Shqipe nuk je kurr e drejte duke u munduar te ulesh te tjeret apo te nxjerresh ne pah te pavertetat e te tjereve. Ti qe thua qe je edhe besimtare, hapi pak librat e Shenjt e lexoj se ndoshta do te kuptosh diçka mbi te drejten dhe te verteten se na i shpife kto dy fjale kaq te bukura.

 54. Vipat Shqiptar
  Vipat Shqiptar
  Muaj më parë

  Ehh sa poshte keni ra🙁

 55. Esmeralda Pasho
  Esmeralda Pasho
  Muaj më parë

  Emisjon koti pa vlera

 56. Deni Malko
  Deni Malko
  Muaj më parë

  Mbajne Shqipen me te mira se mos ju plas bomben e radhes 💣💣🤣 . Nuk esht kjo forma me e mire qe nje vajze e pasqyron veten dhe te verteten. Bravo Dojna. Je nje Vajze e llogjikshme. 👏

 57. Anna Mirela Paloka
  Anna Mirela Paloka
  Muaj më parë

  Cila e vertet doli moj Shqipe? Mese i referohesh Teas dhe Beartit, genjen sepse ti nuk dije kokerr gjeje per kete derisa ato vete kan len te koptohet.Ti per kete e the vet qe kam takuar se fundi Beartin dhe e kishe menduar kurr se ishte i lidhur me Tean. Ti thjesht je xheloze qe Tea ishte dhe eshte e preferuara e djemve dhe e publikut.

 58. Llajna Llajna
  Llajna Llajna
  Muaj më parë

  Mane nuk je mire a po e shehh veten qysh je bo si me qen i ftuar me lujt rolin e te qmendurit ne portokalli

 59. Sabina Morinaj
  Sabina Morinaj
  Muaj më parë

  per te qesh eshte se Shqipja demaskoi Anen qe ishte me Arjonin , dhe tani me bejne si me te dashurat e botes , nejsee

 60. Ona Ona
  Ona Ona
  Muaj më parë

  Krenare shqipja e anna hapu dhe

 61. era haj
  era haj
  Muaj më parë

  Kja ana1 u lodh tu qkep parctamolla 🤦‍♀️😭🤮💊

 62. Dd 250 Yamaha
  Dd 250 Yamaha
  Muaj më parë

  Hahahahaha bledi je I madh

 63. Vini Heqimaj
  Vini Heqimaj
  Muaj më parë

  O Shqipe .. o bajge lope .. ti je cop cop moj debile stazhionuar .. kur shet pordhe surrati jot .. kush te fton ty ne program i rente audienca ne zero ishalla

 64. Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce
  Muaj më parë

  O pika ne kok o shqipen kur do ti pika pika po ti ke fol se nje rrugace po te mbajn qe te shikonin se i ligu te lutem mos e nxirrnin me ne televizor se na vjen per te vjell

 65. Marjana Shkoza
  Marjana Shkoza
  Muaj më parë

  Shqipja eshte mektare ka ofenduar gracjanin

 66. Akexandra Sitnova
  Akexandra Sitnova
  Muaj më parë

  Kta jane zogjte E SORRES.

 67. Marco Canini
  Marco Canini
  Muaj më parë

  O Karikatura ju te perputhen o ordinera

 68. Morena Latin Face
  Morena Latin Face
  Muaj më parë

  Na ke lodh koken me kete te verteten tende je kaq rrob i flliqur je kaq kot. Me vjen keq qe je njeri e mbi te gjitha femer. Njeri qe gjith kohes justifikohet njeri qe gjith kohes thot une une une ytttt

 69. Morena Latin Face
  Morena Latin Face
  Muaj më parë

  Ah moj vajz sa libra duhet te lexosh e sa vite duhet te kesh qe te kuptosh Bledi Manen dhe Permetaret. Mbase Bledi ka pak aroganc por per zgjuarsi nuk ka shance asnje sorr nga ju te mund te dali siper tij. A dhe dicka kujdes se ne te miren e tij ai eshte thengjill i mbuluar aty te qesh por po perpara teje nje dite prej ditesh do te zhveshi nga gjithcka dhe vetem po te te griset cipa ne faqe do dalesh prap ne ekran ose kariera jote mbaron aty. Kujdes Ana mos e kruaj shume.

 70. Dona Fusha
  Dona Fusha
  Muaj më parë

  Je shum po shum inteligjent dhe i zgjuar bledi

 71. Flavio Hakai
  Flavio Hakai
  Muaj më parë

  Shqipja do hanxhar

 72. Erjo xhaferraj
  Erjo xhaferraj
  Muaj më parë

  Uu sa mashtruse kjo Shqipja po e pam te gjithe moj qe e shave e bullizove Gracjanon, ti e shave dhe ofendove me shume ne ate emisjon, ca e ftoni kete na i shpifet

 73. Ardita Mucaj
  Ardita Mucaj
  Muaj më parë

  sa fallco doket Shqipja kur buzeqesh🤮🤭🤮, ani mo ana tmerr

 74. Erjo xhaferraj
  Erjo xhaferraj
  Muaj më parë

  Topi po promovon injorantet e servilet, mbetet duke ftuar shqipen qe sillet si shtaz, dhe Anen servilen pa karakter qe nuk kan as nivel llogjike, kan mbaruar njerzit qe mund te ftoni? Fatjoni pastaj 1 cop injorant

 75. Rezarta Sula
  Rezarta Sula
  Muaj më parë

  Shqipe ylll

 76. Denildo Pitushi
  Denildo Pitushi
  Muaj më parë

  O manush me duket se ke filluar se po harxhon dhe ti vaj

 77. Suela Kovarik
  Suela Kovarik
  Muaj më parë

  Aman si e ftoni kët idiote shqipe në program

 78. Kristina Filaj
  Kristina Filaj
  Muaj më parë

  Ke qejf ta degjosh Dojnen hallall✋

 79. Juli Juli
  Juli Juli
  Muaj më parë

  mua me plq shqipja 😎

 80. Meta Ksa
  Meta Ksa
  Muaj më parë

  Kjo ana e perhershme aty, hajde hajde mortia

 81. Ari
  Ari
  Muaj më parë

  O Top Channel television I degjeneruar. nuk mund te hapim tv sepse nga cdo an perputhen.

 82. Ilda
  Ilda
  Muaj më parë

  Sa keq me vjen per ket rubrik se ishte e preferuara ime por tani me kto hyrjet e reja bash sme terhek me e pa ma sidomos tashi qe ju bashku dhe shqipja 😖

 83. Francesko Garibaldi
  Francesko Garibaldi
  Muaj më parë

  Ça krenarie me ju qfsh. R ju jeni pa karaktere ju Bleu olsa lopa per nji cop buk njerez fallco pa karakter

 84. rimi rimi
  rimi rimi
  Muaj më parë

  Sindi vaj i borshit 😂😂😂😂😂😂😂😂budallaqka

 85. Laura Marku
  Laura Marku
  Muaj më parë

  Obobo servilet po ty moj shqipja sla gja pa then per ty i harrove kaq shpejt sinqerisht kjo ahqipja ta shpif

 86. Erla Shtama
  Erla Shtama
  Muaj më parë

  o shqipe o yll bote je njish leji ca thon kto laraskat

 87. Eli
  Eli
  Muaj më parë

  Shume zhurm per asgje. Me pak fjal na cat tra

 88. rob elezi
  rob elezi
  Muaj më parë

  Shqipja: jam trajtuar me psikolog, e askush se diskuton!(min.30:40)

 89. Eli
  Eli
  Muaj më parë

  Dhe Shqipja si Sindi. A e din ti cdo te thot inferjoritet.Sindi a e di ti cdo te thot pervers? Sa me dal nga situata

 90. Maria Ml
  Maria Ml
  Muaj më parë

  Sa PA munges respekti per tileshekuesit kur flasin gjith si delet

 91. Juna Gjata
  Juna Gjata
  Muaj më parë

  Dojna ke fol si kare

 92. Ela Lee
  Ela Lee
  Muaj më parë

  Cdo dite e me shume po i degradoni emisionet.Personazhe llum qe vec shthurrjes nuk shfaqin gje tjeter.Se kuptoj cfare kane bere keto vajza per te qene te denja te jene prezent ne cdo program??Ju po promovoni imoralitetet e po i jepni vlera ketyre kategorive qe skane asgje per te tramsmetuar vec shembullit negativ.

 93. Lela Gjergji
  Lela Gjergji
  Muaj më parë

  Fustani i Dojnes veper arti 😍😍😍

 94. Mos fol kot se flet kot
  Mos fol kot se flet kot
  Muaj më parë

  Shqipja qe mundohet te kundershtoje Manen🙈. Domethene Shqipe e semura mendore mendon se mund te debatoje me Blendi Manen😂😂😂😂😂

 95. Eva Zh
  Eva Zh
  Muaj më parë

  Opo kush ua ka thene ktyre qe karakteri i forte eshte kokfortesia,e bertitura, arroganca dhe te qenit i drejt perdrejt?!!

 96. Eva Evisa
  Eva Evisa
  Muaj më parë

  Rrini tani urt. Kish të drejtë e ka të drejt shqipja Ju njeh mirë terve. Kurse kjo ana e do k. Në goj 🙈🙈🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 97. Llajfet e shqiptarve
  Llajfet e shqiptarve
  Muaj më parë

  Shqipeeeeeee ❤️❤️❤️

 98. Llajfet e shqiptarve
  Llajfet e shqiptarve
  Muaj më parë

  Kur shof komentet me vjen per t vjell , po kqs seriozisht i keni mar more sikur i keni ne shpi po rrini mer urt e shijoni programin

 99. G.R.J.S loco
  G.R.J.S loco
  Muaj më parë

  Ahh moj shqipe po shko o qyqe kurohu o e dashur se ngelen duke u tallur me ty ne ter mediat .

 100. Laureen Tela
  Laureen Tela
  Muaj më parë

  Shqipe s’te paska kuptuar as edhe nje panel si ai ku ishe ule? Po qe mbase ti nuk di te shprehesh mendimet e tua??? Apo qe per nje cope pune ne tv behesh corape e harron cfare u ke thene te tjereve???? Ti nuk je per aty ne fakt po niveli i tv ka arrite deri aty sa nje “askushi” si ty ti dedikojne edhe minuta. Dhe vazhdon merresh me Tean vetem sepse ty te vjen me plase se nuk ta vari nje cun e Tea paska gjete dashurine...xheloze, e lige dhe hipokrite