6 zyrtarë të LSI drejt prangave, Meta kërcënon SPAK se do mbledhë popullin nëse arrestohen

561 Shikime 58 mijë

Komente

 1. Dardania Dardania
  Dardania Dardania
  Ditë më parë

  Ani kush pe valos gla.urin e USAs hajdutiat mbshefen pas flamufit te SHBAS.

 2. Bali Omuri
  Bali Omuri
  2 ditë më parë

  Burg

 3. Bujar Nallbani
  Bujar Nallbani
  2 ditë më parë

  Ne burg maskarenjte... partia me e korruptuar lsi eshte plaga me e madhe ne trupin e Shqiperise. Shkaterojini kta plehra me gjithe poshtersine Meta

 4. sabedin cala
  sabedin cala
  2 ditë më parë

  A kujton se janë bagëti që thotë se do t'i mbledh.? Hajde pall hajde

 5. Luan Luan
  Luan Luan
  3 ditë më parë

  Shko mer pall cha kujto ti do chohet populli per ty o pler ti Duhesh djegur

 6. Zhaklina11
  Zhaklina11
  3 ditë më parë

  Plera.te LSI

 7. Zhaklina11
  Zhaklina11
  3 ditë më parë

  Ilir floriri ik ik ik ik bashke me burrin tend monikun dhe LSI pleren. Te erdhi fundi.Pse nuk flet per Dvoranin,por llomotit perralla. Bitte EU rettet Albanien von ilir meta.Der muss sein Reichtum offen legen. Es kann nicht sein das er jeden tag lügt um sein Reichtum zu schützen. Wo ist Deutschland !!!!!! Meta wird albanien in Bürger Krieg schtürzen. Bitte

 8. Marjol Doksani
  Marjol Doksani
  3 ditë më parë

  Bravo!

 9. Marjol Doksani
  Marjol Doksani
  3 ditë më parë

  Bravo!

 10. Arsim Drmaku
  Arsim Drmaku
  3 ditë më parë

  Shifeni burra keto figura (faca) politikane u a ka ba ZOTI si Hijena figura të degjeneruara të vrazhda, në menden e tyre vetëm si me vjedh POPULLIN dhe si me ndejt në Pushtet marre marre, si në Shqiperi ashtu në Kosovë...boll jepni dorheqje o IDIOTA se keni teprua në sy të Botes.......

 11. Arsim Rrafmani
  Arsim Rrafmani
  3 ditë më parë

  Ptu, farë e keqe!

 12. Soni Pepa
  Soni Pepa
  4 ditë më parë

  he pra kur

 13. Murat Shehu
  Murat Shehu
  4 ditë më parë

  SHKELQIMI DHE RENIA E SHOKUT ILIR Une besoj se ky do të jete roli i fundit i Metes si president ne Teatrin politik të vendit tone. Rolin tjeter do t'ia japi drejtesia e pavarur qe mezi po krijohet. Dhe ai do të jete roli qe do ta ngreje ne shkallen me të larte talentin e tij aktoresk se do të perputhet me karakterin e tij te vertete dhe do te luhet pa maska, drejtperdrejt nga furgonet e policise, tek salla e gjyqit e me pas ne burg. Do me thene do të luaj veteveten nen petkun e nje të burgosuri mededemek politik sipas tij dhe ca të tjereve. Une kam besim se ky rol do të jete kryevepra e tij si aktor, jo ne skenen e teatrit por ne ate te jetes reale. Rol qe do ta beje atë jo vetem me te famshem se ç'eshte, por edhe plotesisht te pakorruptuar tashme. Do te kete shume ndjekes neper ekranet e televizioneve. Ai vete dhe ata qe e mbeshtesin ndoshta nuk kanë për ta pelqyer, por shumica dermuese e popullit po. Sidomos ata të cilet nuk kanë pelqyer rolet e tij të me parshem deri tani. Po e shoqja, do të pyese ndonjeri nga ju. Ç'fare roli do te luaj ajo? Per kete nuk di ç'te them se ajo, siç e dini, eshte shume e paparashikueshme. Po Rama, do të pyese nje tjeter. Rama do të luaje rolin e njeriut indiferent. Ndersa Saliu si veriu. Do justifikohet duke bëre me faj të tjeret. Prokurorine. Gjykaten. Por kurren e kurres veten e tij. Por roli i Berishes eshte nje mesele tjeter qe nuk besoj se do ta konkuroje tjeter njeri perveç vetes se tij. Po te tjeret, do te hidhet perpjete dikush. Te shohim keta te dy njehere, se jane bere shoke te ngushte, sa per ta mos u beni merak se Saliu dhe Meta kane per ta terhequr kemben zvare. Keshtu besoj e perfytyroj une. Ok?

 14. Julian Jazaj
  Julian Jazaj
  4 ditë më parë

  Vetëm stresin mundë te mbledhim ky pa popullit i vin anës ky hajduti

 15. Sali Rerza
  Sali Rerza
  4 ditë më parë

  Cfar beni o. Spak populli eshte me ju

 16. Sava Braculla
  Sava Braculla
  4 ditë më parë

  Ju te gjith politikanet prej 90 e deri me sot ,vec keni vjedh, keni shkatruar te parin njeriun keni cvesh nga cdo edrejt ,keni kthyer nje qenje pa personalitet ,te mohoj veten te qenurit shqiptar ,e keni shit e poshteruar kete popull e vend ,pradaj per krime e vjedhje korupsjon,jeni te gjith Lsi pd ps per ne bangen ete akuzuarve etju sekuestrohet pasuria e grabitur ktij populli .

 17. Ludmilla Kucuku
  Ludmilla Kucuku
  4 ditë më parë

  Për çfar e do ky popullin?Që ti vë prangat?!

 18. Fran Gjeka
  Fran Gjeka
  4 ditë më parë

  Aman kur...

 19. Customer Service
  Customer Service
  4 ditë më parë

  META APO MUTI DHE LSI me SUDEN NE KRYE JANE BAJGAT DHE PLEHERAT E DHWIPERISE

 20. Ha Alu
  Ha Alu
  5 ditë më parë

  CFAR KE GRABITUR DHE VJEDHUR DO TI MARRIN TE GJITHA. TI JE PRESIDENTI ME I KORRUPTUAR I KOMBIT. MORALI JOT QE TI PO NA JEP ESHTE MUT. TIJE VRASES GRABITES DHE HAJDUT. NJE PREIDENT QE KA NJE GRUA QE MERRET ME KONTRABAN DROKE JE NJE HALE NUK I SHERBEN KOMBIT

 21. Besnik
  Besnik
  5 ditë më parë

  O VLLEZER ESHT PËR TË HABITUR CFAR PRET SPAKU I GJITH POPULLI E PA LAJV ILIR ZAGARIN QE PO BENTE PAZAR NE TAVOLIN

 22. Haki Bresa
  Haki Bresa
  5 ditë më parë

  Hajde zuzare hajde...ju shperlafte mortja

 23. Al Hasan
  Al Hasan
  5 ditë më parë

  Per ne te rroj amerika qe formoj spak, per ndryshe skish perendi ti levizete nga karrikja keta hajduta. Populli ska kuptuar gje akoma, ne vend te ngrihet ti shporri keta hajduta - del ne mitingje dhe i mbron! ! !

 24. Meri Buona
  Meri Buona
  5 ditë më parë

  Po kur maaaaa.Kur ne qoftë se un i arreston kesaj here..I befsha nji kokerr muti Drejtesise. Nuk i besoj maaaa i quaj te gjithe Genjeshtare Trufatore Mafiosa legato me Crimin. O Sot o kurrë se mbaroj Shqiperia. Populli ka kohe qe ka ngordhur

 25. Avni Berisha
  Avni Berisha
  5 ditë më parë

  Mece mos u tut se nga skrapari ose me ndryshe bythqim

 26. Auf Wiedersehen
  Auf Wiedersehen
  6 ditë më parë

  Sa poshte ka rene populli shqiptar te zgjedhi deputet qysh ne vitin 1992 ilir meten dhe moniken Nuk e di por njeriu njifet qe nga surati si corbe e prishur Si mer guxim dhe thot do mbledh popullin Kaq poshte kane rene shqiptaret qe ti shofi si derra ilir meta Nuk ka turp me te madh te kesh meten president dhe moniken miliardere Mos valle ka ardhur koha te mohojme se jemi shqiptar Turp tuep turp per ju qe jetoni ne shqiperi Cdo fytyre duhet te falni si saliun ramen bashen nanon por surat prishurit meta dhe monika nuk ka bythe ku te rije

 27. Makfire Krasniqi
  Makfire Krasniqi
  6 ditë më parë

  Cilin popull?, të afganistanit a? Eshtë vejdisuar populli svjen pas teje ,ata dojn një vetëvendosje si ne në Kosovë , hajnat

 28. love you
  love you
  6 ditë më parë

  po kari po

 29. Ibro Bašič
  Ibro Bašič
  6 ditë më parë

  SE BESOJ QE DIKUSH NORMAL DEL NE PROTEST E PERKRAH KTA HORRA PLAQKITES SI METEN E BERISHEN E SHUM PLAQKITES TJER VEQ ME QEN NERIU TOTAL BUDALLA E QE E KA TRURIN E BLLOKUAR PO BOLL MORE ME KTO KLANE MAFIOZE PLAQKITSE QE 30 VITE JU RREJN JU PLAQKISIN E JU O POPULL I MJER SIKUR ME QEN ANALFABET TOTAL SPO KUPTOJ ASGJE MA

 30. Durim Ismaili
  Durim Ismaili
  6 ditë më parë

  Po pse vetem te LSI. Po ky te PD dhe te PS

 31. good shit
  good shit
  6 ditë më parë

  Shtet kriminel

 32. Massimo Remis
  Massimo Remis
  6 ditë më parë

  Zoti i vraft

 33. Genci Vlore
  Genci Vlore
  6 ditë më parë

  Akoma se ke kuptuar qe ty zIlir nuk te pjerdh njeri fare .Edhe qente e rrugve tashme dine se cfar presidenti je .Je president i te gjitha te keqiave .Keto jane presione dhe perpelitjet e fundit te politikes se poshter tende .

 34. El Capedan
  El Capedan
  6 ditë më parë

  Vidh populin dhe kerko mbrojtje nga populli qe vodhet gjithe keto vite

 35. Vlora Vlora
  Vlora Vlora
  6 ditë më parë

  Po kushe te vjen mbrapa ty o ilir muti o hajdut i popllit te vishe mbrapa ty dhe monikes.sikure vete mbrapa nje qeni te ngordhur.ne buge te veshe o hajdut

 36. Argetim Demiri
  Argetim Demiri
  6 ditë më parë

  Oh more hajduta keni jetuar me mundin e popullit nuk keni pa pěrpara syve asgja tjetěr pěrveçse miljonave eurave tě pa ngopur çe 30 vite. Pěrpara spak krejt hajdutět ně burg lirojeni popullin 🙏🙏🙏

 37. Landi Merkaj
  Landi Merkaj
  6 ditë më parë

  Mir e ka Meta qe do te mbledhi popullin si do vej ne burg pa ceremoni ... Ne do mblidhemi te gjith si popull o zoti Meta qe te cojm me duart tona ne burg..se boll na bet lolo budallenj dhe te pa aftë tani esht radha jon qe tu japim fund juve krimbave

 38. Virsion Prifti
  Virsion Prifti
  6 ditë më parë

  Po kush vete mbas tija qe ka vjedhur gjith djersen e popullit shqiptar nuk e di pse nuk eshte akoma mbas hekrave

 39. Jus HD Mullahi
  Jus HD Mullahi
  6 ditë më parë

  Tik ta tik ta po i vjen koha dreitsia fiton kujtim haxhia bexbach

 40. Refat Fier
  Refat Fier
  6 ditë më parë

  Meta ti rruaj leshte spakut I poshtri .ndyresira ..ta harroj popullin Iliri njeher koha e ndiqnin se i genjeu po tani ti o ndyresir e keqe ..nuk vjen me njeri me ty

 41. Manuela Kropp
  Manuela Kropp
  6 ditë më parë

  Pamflet MOS Na Trego Kur Jane Prangos. Jo Drejt Prangave.

 42. Avenir Agastra
  Avenir Agastra
  6 ditë më parë

  po po meta vetem njerzit interesaxhinj mund tju ndjekin nga mbrapa e te ngrihen per ty se populli nuk ngrihet me per ju legena si pona juaj se ju e vrate neper ruge kur ata kerkonin te drejtat e tyre dhe moren rugen e mergimit tani se e pane qe vendi nuk kish ndonje te ardhme nga ju ,e me ne krye komunistin sali ,prandaj burgu eshte pak per ju ajdutat e mashtrusat e ketyre 30 viteve drejtesia vonon por nuk haron burg e tu meret pasuria qe i keni mare popullit per keto 30 vite e te shpetoje nga ju njehere e pergjithmon mjaft me ju futyra te krimit e te hajduterise pa mase . . .

 43. N Veseli
  N Veseli
  6 ditë më parë

  Spaku e.ardhmja e.Shqipris Ama.Shqiptaret qe kan gjak Shqiptari duhet ta mbrojn ,jo vetem me.parolla po ..............!

 44. OrderGaming
  OrderGaming
  6 ditë më parë

  Po e mblodhe popullin ti mendon se mos do të fërkojmë kokën o shkëtdhatë e Skraparit.

 45. Alikaj Shezai
  Alikaj Shezai
  6 ditë më parë

  Akoma si kan arrestuar qente e. Shtetit shqiptare akoma me duket se u vjen fundi para zgjedhjeve prangate prangat e le popullin se populli sdo qente ne. Pushtet president leshi vjedh dhe bene presjon spakut

 46. Βαλεντινα Πρι
  Βαλεντινα Πρι
  6 ditë më parë

  Meta he odjot

 47. Libero Koxha
  Libero Koxha
  6 ditë më parë

  Ky është kokrra e budallait të popullit shqiptar dhe dhe legjenda e vjedhjes së florinjve të gjithë shqiptarëve duhet me í varë në sheshin Skënderbeu ndyresira

 48. Alfred Margjoni
  Alfred Margjoni
  7 ditë më parë

  I ka ardh veza te bytha ktij😂😂😂.

 49. Albert Haka
  Albert Haka
  7 ditë më parë

  Lesh lesh ata aty jane e do te jene perderisa populli fle gjume. Duhet te cohemi te gjithe qe ti rrezojme njehere e pergjthmone keta ndyresira mbeturinat e komunizmit PS PD LSI.

 50. Kuku kuku
  Kuku kuku
  7 ditë më parë

  Popullin nuk e keni mrapa keto tre partit e mafies albaneze duhet te ikin dhe nje parti e re i duhet popullit hallexhi jo keta palacot qe e shkateruan ket vend te cohet populli per te drejtat e tyre

 51. Zeni Myftari
  Zeni Myftari
  7 ditë më parë

  Boll me se me 4 depute ka shkaterruar shqiperine bashke me sale komunistin

 52. Rrahman Veseli
  Rrahman Veseli
  7 ditë më parë

  Na lodhet me Ilir Meten lereni vlla se ska kush ket njeri qe e rrezon,Po te ishte ai ne Kosove,panlat ne pike qielli do tja qonim,Eshte kaluar qdo kufi,qka flitet kunder tije eshte kot,ska bire Nane,ska instutcion,ska gjygj,ska prokurore qe ja mban me te te mirret:po te ishtin Shqipetar me zemer,qe ta duash Shqiperin me shum se veten,ky moti duhet te ishte ne burg:por kunder tije,duke folur do e mbrrim kohezgjatjen e enverit.Per Enverin zgucoje fare te flisje.Por sot ne Demokraci,lereni vlla dej sa te vdes vet,dhe kur vdes me zdo ja degjojme zerin.

 53. Bashkim Karamuca
  Bashkim Karamuca
  7 ditë më parë

  Te erdhi fundi o maloku i skrparit dole nga ferra e ubere politikan

 54. Thomas Moni
  Thomas Moni
  7 ditë më parë

  Populli do ju beje nje avantazh do kerkoje qe tu vene burre e grua ne nje qeli bashke

 55. MIRANDA LULAJ
  MIRANDA LULAJ
  7 ditë më parë

  Ky do jet fundi dhe clirimi i shqiperise nga djallet

 56. Naser Aruci
  Naser Aruci
  7 ditë më parë

  Hajt Ilir Floriri ka ardh koha me shkua se boll e ka pas.

 57. TORR NADO
  TORR NADO
  7 ditë më parë

  Pamfleti dolet hapur fare tani, BRENDA JAVES PES PUBLIKIME KUNDER LSI, DHE PD. CNE KETA TE RIVDEKIES I PASKENI HARUAR. PO KU I HA ME POPULLI KETO PUBLIKIME QE BENI JU, DIHET BOTERISHT QE TE TREJA KETO FORCA POLITIKE E NDAJN TORTEN BASHK.. PER DERI SA PO ANONI NE MOS GABOJ SHQIP I THON KENI MAR DHE JU KOCKEN 👌

 58. Aleksander Thana
  Aleksander Thana
  7 ditë më parë

  Ky eshte I pari qe duhet arrestuar

 59. Artan Zenuni
  Artan Zenuni
  7 ditë më parë

  Populli qe ti kerkon né ndihme jan ca ne burg ca ne varreza e te tjer qe do vin ne burg me ty legen ! ! ! ! ! !

 60. Onufri onufri
  Onufri onufri
  7 ditë më parë

  E kane fjalen per Gjushin Gjiknurin Manjan?

 61. helltoserbia
  helltoserbia
  7 ditë më parë

  Ha ha ha ha

 62. Gigi Gigi
  Gigi Gigi
  7 ditë më parë

  Te erdhi fundi o hajdute.,kriminel maskara ke grabitur populli , ke vrar..... Do I pagash o qen...

 63. Gerti Gerti
  Gerti Gerti
  7 ditë më parë

  Populli me ty nuk eshte ti duhet te prangosesh bashk me gruan tende

 64. Gezim Delilaj
  Gezim Delilaj
  7 ditë më parë

  Po floririn

 65. Violet Violet
  Violet Violet
  7 ditë më parë

  Lajmet qe ju jepni nuk vetetohen

 66. Dimitris Kod
  Dimitris Kod
  7 ditë më parë

  Kujdes! !Kecin e Skraparit mos e prekni, se ai theret 10 milion shqiptar dhe ben revolucion popullor. I mjeri Meta 10 hajdut do kesh me vete. Te erdhi fundi more karagjoz prandaj flet perçart.

  1. Argetim Demiri
   Argetim Demiri
   6 ditë më parë

   👍

 67. landi interisti
  landi interisti
  7 ditë më parë

  Po kush vjen ne shesh per ty?veç ca zagare magjypa e koke tula se kush ka dy grame tru te ve dajakun.....rrofte Kosova Shqiperia e Madhe e nane Çameria

  1. Argetim Demiri
   Argetim Demiri
   6 ditë më parë

   👍

 68. Ylli Maxhari
  Ylli Maxhari
  7 ditë më parë

  Spak duet tecoi mbrapa hekuraveor ty muet per viedhjet historike qe ikeber keti vendit dhe kush tevjen ty mbrapa me vetem ata larot qe kanhengur bashknenje tenxhere.

 69. Ylli Maxhari
  Ylli Maxhari
  7 ditë më parë

  Cjan kta ajut duen hedhur nekosh te plerave

 70. Ballkoni Vlora
  Ballkoni Vlora
  7 ditë më parë

  Po te mbidhen te gjithe liderat e partive, deputet, gjykates, doganier, pedagog, administate e larte shteti, doktora vrases etj etj qe kan vjedh popullinketo 30 vjet nje shesh te vogel e mbush like mafiozi.

 71. Ballkoni Vlora
  Ballkoni Vlora
  7 ditë më parë

  O bythqir burr na jep floririn dhe te gjitha pasurite qe na ke vjedh, o te vrafte Zoti femijet qe i ke rrit me gjak Shqiptari.

 72. Selfo Rrokaj
  Selfo Rrokaj
  7 ditë më parë

  Like Floriri duhet të jetë sa më shpejtë në pranga

 73. Ballkoni Vlora
  Ballkoni Vlora
  7 ditë më parë

  Mbase kan mbaruar qorrat qe u vene na pas ketyre vrasesve te politikes.

 74. Selfo Rrokaj
  Selfo Rrokaj
  7 ditë më parë

  Duhet të arrestohet koka e mafies që është në presidencë të cilën e ka braktisura atë prej kohësh dhe delë në fushatë në mbrojtje të korrupsionit dhe krimit të organizuar duke sulmuar spakun

 75. Bledar Faslliu
  Bledar Faslliu
  7 ditë më parë

  Vete po qe popull kot vijna mbas jush politikan te degjeneruar haidut

 76. Nity Dily
  Nity Dily
  7 ditë më parë

  I LEJOHET PRESIDENTIT TE DALE PER FUSHATE ELEKTORALE

 77. Luan Paja
  Luan Paja
  7 ditë më parë

  Hengshit kokat tuaja me njeri tjetrin se populli nuk di cfare te beje ,eshte i paafte

 78. Pullumb Misiri
  Pullumb Misiri
  7 ditë më parë

  Oh mu te guri qe ben xixa, hajde o popull ta cojm per cica

 79. Kadri Krasniqi
  Kadri Krasniqi
  7 ditë më parë

  Me keq ardhje Por Populli duhet te jep fjalen e fundit. After Jan zgjedhjet Mos e zgjidhni asenjerin nga ta dhe gjerat bien ne vend.

 80. Artur Ago
  Artur Ago
  7 ditë më parë

  Eh more Liçke Floriçka 🤣🤣🤣

 81. Mark Hajati
  Mark Hajati
  7 ditë më parë

  Nji hap i mire per hapjen e negociatave.Kryeni detyren brenda muajt Shkurt.

 82. Minecraft Pocket Edition
  Minecraft Pocket Edition
  7 ditë më parë

  Burg sa me pare . Se na moren frymen keta plera . Vec populli seshte me me ju o hajduta si do ju ndjeke ju .populli qe kini 30 vjet . Jini kail dhe ajrin ta komandoni ju .e tja jepni popullit me shiringe

 83. cris Rea
  cris Rea
  7 ditë më parë

  Ato qe mblodhe me 2 mars ishin militante te Pd qe i kishte ngritur Saliu mos te genjeje mendja,nga te Lsi nuk te ndjek me njeri por tani edhe Saliu nuk te ndihmon me sepse eshte ne hall vete.

  1. Argetim Demiri
   Argetim Demiri
   6 ditë më parë

   👍

 84. Shaho Shahaj
  Shaho Shahaj
  7 ditë më parë

  ATJE TE GURI ME VERE, NJE NGA NJE DO SHKOIN TE TERE POPULLI

 85. cris Rea
  cris Rea
  7 ditë më parë

  Reformen ne drejtesi nuk mund ta ndale askush aq me teper njerez qe jane te urryer ne popull.

 86. TOMA BERISHAJ
  TOMA BERISHAJ
  7 ditë më parë

  O KY MUNOHET TA.MBROJ VETI SE EDHE KY ASHT SIKUR ATA BDHKPUNTOT I TYRE

 87. Artan Tare
  Artan Tare
  7 ditë më parë

  Xhikja I qënit o Xhike , o hajdut me çizme.

 88. Dalip Krymi
  Dalip Krymi
  7 ditë më parë

  Po do mlidhet mona ndoshta dhe kalamajt usht kush vjen mbas teje idjot se le nam burgu esht pak per ty

 89. Osumi Osumi
  Osumi Osumi
  7 ditë më parë

  SPAKU TE MOS TREMBET NGA CIERJET E HAJDUTEVE TE KORUPTUAREVE SE POPULLI ESHTE ME ZEMER ME SPAKUN .!?Nxiruni uje te zi hajduteve pershendetje.!?👍👍👍👍👍👋👍👍👍

  1. Argetim Demiri
   Argetim Demiri
   6 ditë më parë

   🖐👍

 90. Dritan Semani
  Dritan Semani
  7 ditë më parë

  🇦🇱💪🏻🇺🇸

 91. Bardhok Brushtulli
  Bardhok Brushtulli
  7 ditë më parë

  KUSH SHKON MASTI

  1. Ballkoni Vlora
   Ballkoni Vlora
   7 ditë më parë

   Per fate te keqe ka akoma ca budallenj e injorant qe japin dhe bythen per partite.

 92. Bardhok Brushtulli
  Bardhok Brushtulli
  7 ditë më parë

  LESZI

 93. Foti Asdfg
  Foti Asdfg
  7 ditë më parë

  Ka demokraci ka ligje pse nuk zbatohen pse denohen vjedhsit e vegjel qe vjedhin per te ngren buke dhe nuk zbatohet ligji per ata qe kane vjedjur milljona heuro vjedhur Shqiptaret dhe Shqiperi per keta kerkuam demokraci qe te vinin keta ne pushtet kusar.zbatimi ligjit nga institucionet ligje zbatuese te bejne detyte ne zbatim dhe nbrojtje te ligjit Shqiperia dhe pasuria eshte e popullit nuk eshte e pese kusarve politikan qe ka fakte qe jane pasuri dhe nuk zbatoht ligji. Ky eshte nje Regim qe istaluan vet keta per te vjedhur pasurit e Shqiptarve dhe per ti shpetuar ligji, ata munt te bejeme gjithçka per te shpqtuar ligjit per kremet per vjedhjet korupsionin dhe kerkojne prap pushtet kane 30 vite qe vjevin Shqipetaret Shqiperin dhe kerkojne nje 97 te dyte.

 94. Kiku Hajdari
  Kiku Hajdari
  7 ditë më parë

  Ky mbledhe hajdutet po jo popullin

 95. Leonard Hoxhaj
  Leonard Hoxhaj
  7 ditë më parë

  Bravo bravo 👏

 96. Savior Akef
  Savior Akef
  7 ditë më parë

  Po shume mire, cfare ka per tu cuditur, si njera dhe tjetra pale le te paguajne para ligjit,

 97. Diana Katundi
  Diana Katundi
  7 ditë më parë

  I tmerruar , i shperfytyruar dhe i menjanuar nga miqte dhe populli , ky moster del dhe ben deklarime destabilizuese, kujton se do ti vene pas.Iku koha juaj , pangopesira ju dalte neper hunde , bashke me ata liliputet qe te studiojne ne kolegje.Popullin e shkateruat , tani pritet shkaterimi dhe ju pafshim perpara dtejtesise.Boll u tallet 30 vjet u lumadh, u bete pashallare nga djersa e popullit , por asnje nuk i ka gezuar deri ne fund.Haka duhet te veje ne i zoti.

 98. Jolanda Puci
  Jolanda Puci
  7 ditë më parë

  Kush te del ty ne shesh more, per ty dolen ne 21 mars dhe i vrate , ne burg e keni vendin te gjithe qe e shkaterruat kete vend sot e 30 vjet

 99. Liliana Saliasi
  Liliana Saliasi
  7 ditë më parë

  Viva spaku

 100. Giulietta Stara
  Giulietta Stara
  7 ditë më parë

  Ca popull kerkon ky. Populli kerkon dhe arrestimin e tij

  1. Argetim Demiri
   Argetim Demiri
   6 ditë më parë

   👍