2TON - M’KUJTOHESH

31 959 Shikime 3,2 mln
Argëtim

Music : 2TON
Lyrics : 2TON
Beat : NEGO
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6BgVHrgMT4ny1K3CZBIhv8
iTunes: music.apple.com/us/album/mkujtohesh-single/1551331578?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/MKUJTOHESH
Follow 2TON on:
2tonofficial
Follow NEGO on:
nego_aye
Lyrics :
Smuj at kang me ngu se em kujtohesh
Smuj n at ven me shku se em kujtohesh
Ni got ver e pi ti em kujtohesh
Ma mir qe nuk e di me kon takohesh
Ko met taku prap prap, zemra po ma nin
Ti as nuk em thirr, as numrin nuk e fshin
Ti e din qysh marr frym ti ma din dopsin
Ti ma ke msu vujtjen ma ke msu dashnin

Qysh jom sill me ty ty nuk sillna sillna
Qysh jom mirr me ty ty nuk mirrna mirrna
Gjith ke dasht me ble tesha me firma firma
Me mu e ke pas jeten si n filma filma

Baby per ty kejt i disha
Per ty kom hargju krejt qka kisha
A ishe kon me mu mos t kisha
M kujtohet kur dilsha e t thirrsha

Smuj at kang me ngu se em kujtohesh
Smuj n at ven me shku se em kujtohesh
Ni got ver e pi ti em kujtohesh
Mamir qe nuk e di me kon takohesh

E kom dit kur rren e ki dit qysh m kthen
Un e di qka blen ti e di ku m gjen
Ti hala m permen un e di ket sen
Cuz you was my girl, and i was your maan
Mu kan vetja, s’tlen urrejtja
Tmungon prekja, spres mem thon sorry
Shum krenari , qata sem ki
Tmungoj e di , spres mem thon sory
Smuj at kang me ngu se em kujtohesh
Smuj n at ven me shku se em kujtohesh
Ni got ver e pi ti em kujtohesh
Mamir qe nuk e di me kon takohesh

Komente

 1. Ray Mond
  Ray Mond
  6 orë më parë

  Ata ce kan bo dislike jan fansa te autotune

 2. Faris Ali
  Faris Ali
  22 orë më parë

  Shum e mir kenga bravooo😙

 3. Алиса Алиса
  Алиса Алиса
  Ditë më parë

  OMG!I LIKE THIS ❤WITH LOVE FROM UKRAINE

 4. bilinas mini
  bilinas mini
  2 ditë më parë

  keng superr esht 😊😊😊😊😊😊 te lumt 2ton

 5. syla syl
  syla syl
  2 ditë më parë

  bravo hit bre si gjith kto kang

 6. Sikur Kaimov
  Sikur Kaimov
  2 ditë më parë

  Я ничерта не понимаю про что песня... Но 2Ton выдал отличную песню снова.... Отличный бит и музыка.. Красава

 7. Elisabeth Strassheim
  Elisabeth Strassheim
  3 ditë më parë

  Love from Germany ❤

  1. bilinas mini
   bilinas mini
   2 ditë më parë

   Je super fare 2 Ton👍

 8. dolita windo
  dolita windo
  3 ditë më parë

  Love from Pakistan ❤️😎

 9. Avni Krasniqi
  Avni Krasniqi
  3 ditë më parë

  💫👑

 10. Shefkije Shartari
  Shefkije Shartari
  4 ditë më parë

  Sa mir

 11. agi agi
  agi agi
  4 ditë më parë

  👌👌👏👏👏👏👏bravo

 12. bajramche
  bajramche
  4 ditë më parë

  Gjith King 🔥💯

  1. dolita windo
   dolita windo
   3 ditë më parë

   2 Ton-shum e pelqej-LIKE 2 Ton-hic se du-DISLIKE

 13. pida siouy
  pida siouy
  5 ditë më parë

  Kush meriton ma shum fam ?? 2ton-Like Bardhi-Comment 🙂🙃

 14. Luaras Rudi
  Luaras Rudi
  5 ditë më parë

  ljfskgdgdtfh

 15. Fariel TV
  Fariel TV
  5 ditë më parë

  Super kenge 2Ton bravo. Big salam from Azerbaijan. Te dua Shqiperia

 16. mirela bakiasi
  mirela bakiasi
  6 ditë më parë

  Thjesht suuupppeeerrrrr

 17. armando bleta
  armando bleta
  7 ditë më parë

  FEMRA NGELET NE ZEMER E NE memorje NJESOJ sic ngelet KOKAINA NE GJAK ❤❤❤💘

  1. armando bleta
   armando bleta
   4 ditë më parë

   @pida siouy 🖐❤

  2. pida siouy
   pida siouy
   5 ditë më parë

   Hi i get 1k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

 18. Arbania roots
  Arbania roots
  7 ditë më parë

  2 Ton reperi ma i mire shqiptar! 🙋🏻‍♂️

 19. Mirjeta Hoxha
  Mirjeta Hoxha
  7 ditë më parë

  2ton m kujtohesh

  1. fouoii gyhh
   fouoii gyhh
   5 ditë më parë

   🐖🐖💩💩🙈i ferizait qorri me syze shko qoban🐖🐖🐖🐖🐖💩

 20. Emily An
  Emily An
  8 ditë më parë

  I m waiting ❤🌹🇩🇿

  1. Piano Shqip
   Piano Shqip
   8 ditë më parë

   what??

 21. Travis Stoaty
  Travis Stoaty
  8 ditë më parë

  *Dio ha dimostrato il suo amore per noi mandando suo Figlio Gesù Cristo, morto e risorto dai morti per darci la vita eterna.* *Egli ha anche promesso di guarire il tuo corpo.* *(alza gli occhi e chiediglielo)*

  1. bodoti qwiu
   bodoti qwiu
   6 ditë më parë

   like nqs po degjon kengen dhe po lexon komentet

 22. Stefa Sotiom
  Stefa Sotiom
  8 ditë më parë

  Je super fare 2 Ton👍

  1. bodoti qwiu
   bodoti qwiu
   6 ditë më parë

   Hey! I loved the video!!

 23. Aurora Berisha
  Aurora Berisha
  8 ditë më parë

  Ky vertet eshte i cmemdur

  1. Piano Shqip
   Piano Shqip
   8 ditë më parë

   psyychoooo

  2. Emily An
   Emily An
   8 ditë më parë

   🥰🥰🥰🥰

 24. opzz xsin
  opzz xsin
  9 ditë më parë

  I m waiting ❤🌹🇩🇿

  1. bofooit gojo
   bofooit gojo
   7 ditë më parë

   🥰🥰🥰🥰

  2. bofooit gojo
   bofooit gojo
   7 ditë më parë

   Bravo 🙌🏼

 25. tesa Pacolli
  tesa Pacolli
  10 ditë më parë

  albanian music us the best!! shqipe

  1. fouoii gyhh
   fouoii gyhh
   5 ditë më parë

   Kenge e mrekullushme

 26. me dorë në zemër
  me dorë në zemër
  10 ditë më parë

  2 Ton-shum e pelqej-LIKE 2 Ton-hic se du-DISLIKE

 27. SHQIPvideolojra
  SHQIPvideolojra
  11 ditë më parë

  shum fort kendon veq qeli sy be haha

  1. SHQIPvideolojra
   SHQIPvideolojra
   9 ditë më parë

   @opzz xsin haha ska koment amo veq qe kendon mme sy mshel se kshtu facell o haha

  2. opzz xsin
   opzz xsin
   9 ditë më parë

   e vetmja mangesi e kesaj kenge eshte se mbaron shum shpejt🥺

 28. niduoe stre
  niduoe stre
  11 ditë më parë

  I'm waiting

  1. bofooit gojo
   bofooit gojo
   10 ditë më parë

   2ton the BEST

 29. Luanmondi Nuhaj
  Luanmondi Nuhaj
  12 ditë më parë

  Girls in this time...very hard to find one normal girl..not fake and monny in the mind😅😅😅😅😂😂🤣

 30. Justin Moresby
  Justin Moresby
  13 ditë më parë

  Wow i get 4k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

  1. bofooit gojo
   bofooit gojo
   10 ditë më parë

   ❣❣

 31. Aaron Jenks
  Aaron Jenks
  13 ditë më parë

  Hi i get 1k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

  1. soinu foig
   soinu foig
   11 ditë më parë

   You were my girl i was ur man. O trum Jo. You was my girl

 32. Moni Mahony
  Moni Mahony
  13 ditë më parë

  kusch po wjen mema hanger Karin 200 Euro jam ne germani München 😘

  1. niduoe stre
   niduoe stre
   11 ditë më parë

   You were my girl i was ur man. O trum Jo. You was my girl

 33. Elona Sina
  Elona Sina
  13 ditë më parë

  Kenge e mrekullushme

  1. Piano Shqip
   Piano Shqip
   8 ditë më parë

   e vertetee....

  2. Ptao Tom
   Ptao Tom
   12 ditë më parë

   E kupton se e ke dasht dikon me zemer nese tu e ngu qet kang ai person tsillet n'mene 💔

 34. Anisa Nisa
  Anisa Nisa
  14 ditë më parë

  🐖🐖💩💩🙈i ferizait qorri me syze shko qoban🐖🐖🐖🐖🐖💩

  1. Ptao Tom
   Ptao Tom
   12 ditë më parë

   Hitmaker ✌🏼

 35. GameZone BellaBoy
  GameZone BellaBoy
  14 ditë më parë

  G tkom

  1. GameZone BellaBoy
   GameZone BellaBoy
   9 ditë më parë

   @soinu foig walla po 😅😅😅

  2. soinu foig
   soinu foig
   11 ditë më parë

   e vetmja mangesi e kesaj kenge eshte se mbaron shum shpejt🥺

 36. bodoti qwiu
  bodoti qwiu
  14 ditë më parë

  like nqs po degjon kengen dhe po lexon komentet

 37. G Kristel
  G Kristel
  14 ditë më parë

  King 🥰🥰🥰🥰😻😻😘😘😘

  1. soinu foig
   soinu foig
   13 ditë më parë

   Ky eshte i lodh veq muzika si ban te shurdho veshet kte eshte me e qu te psikiatri ada

 38. G Kristel
  G Kristel
  14 ditë më parë

  Je ma i mir 😍😍😍💙💙💙🤩🤩😘😘😘😘😘😍😍😇😇😻😻😻😻❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💙💙💙💙💙💙😇😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  1. soinu foig
   soinu foig
   13 ditë më parë

   Like:gota Koment: m'kujtohesh

 39. Lossy Abazi
  Lossy Abazi
  14 ditë më parë

  Bravo 🙌🏼

  1. bodoti qwiu
   bodoti qwiu
   14 ditë më parë

   Hitt do behet pa perjashtim💘🙈

 40. Fjori Fjori
  Fjori Fjori
  14 ditë më parë

  Bravoo

 41. Megi Adl
  Megi Adl
  14 ditë më parë

  😻

 42. Ptao Tom
  Ptao Tom
  15 ditë më parë

  e vetmja mangesi e kesaj kenge eshte se mbaron shum shpejt🥺

 43. Ab Aba
  Ab Aba
  15 ditë më parë

  ❣❣

 44. Tony
  Tony
  15 ditë më parë

  2ton the BEST

 45. Ari S Ana
  Ari S Ana
  15 ditë më parë

  e vetmja mangesi e kesaj kenge eshte se mbaron shum shpejt🥺

  1. Piano Shqip
   Piano Shqip
   8 ditë më parë

   në repeatt ooo 😂

 46. Ledian Morina
  Ledian Morina
  16 ditë më parë

  You were my girl i was ur man. O trum Jo. You was my girl

  1. Ptao Tom
   Ptao Tom
   15 ditë më parë

   Hitt

 47. edon heta
  edon heta
  16 ditë më parë

  Hitmaker ✌🏼

 48. Minife Pacolli
  Minife Pacolli
  16 ditë më parë

  🙄🤔👍kenga qe te ngjall ndjenjat 😫

  1. fouoii gyhh
   fouoii gyhh
   15 ditë më parë

   Hita mas hita

 49. Love Calming Relax
  Love Calming Relax
  16 ditë më parë

  *Good evening*

 50. fouoii gyhh
  fouoii gyhh
  16 ditë më parë

  Like:gota Koment: m'kujtohesh

  1. fouoii gyhh
   fouoii gyhh
   15 ditë më parë

   Si e ka emrin ajo kënga e 2ton kur i msheli syt je njeriu par qe m kujtohesh

 51. Anisa Nisa
  Anisa Nisa
  16 ditë më parë

  Ky eshte i lodh veq muzika si ban te shurdho veshet kte eshte me e qu te psikiatri ada

 52. minij hooi
  minij hooi
  17 ditë më parë

  8 minutes✨

 53. bofooit gojo
  bofooit gojo
  18 ditë më parë

  Hitt do behet pa perjashtim💘🙈

 54. Arsim Berisha
  Arsim Berisha
  18 ditë më parë

  NNe got ver e pi ti e me Kujtohesh 😂🤷‍♂️

  1. fouoii gyhh
   fouoii gyhh
   16 ditë më parë

   O be qishtu knojn shqiptart👰👸👰👸

 55. Ilire Sadiki
  Ilire Sadiki
  19 ditë më parë

  Nxndndndjdjenrjrkrjrjrjrjdjdjdkkddmddkldkessddkjr

 56. Al Beshure
  Al Beshure
  19 ditë më parë

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  1. bofooit gojo
   bofooit gojo
   18 ditë më parë

   Super

 57. Tali Gims
  Tali Gims
  19 ditë më parë

  Viva 2ton I’like You Your Music 🇲🇦🇲🇦

  1. Enver Troci
   Enver Troci
   17 ditë më parë

   Viva bruda is Noizy not 2ton

 58. Lossy Abazi
  Lossy Abazi
  19 ditë më parë

  Kurr nuk deshton 🙌🏼

  1. minij hooi
   minij hooi
   17 ditë më parë

   ❤️❤️❤️

 59. ?????????
  ?????????
  19 ditë më parë

  Hitt

 60. Sejdi Sadiki
  Sejdi Sadiki
  19 ditë më parë

  Fjfjdodofofoforky4llthczf. #😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😇😡😬😐😬

 61. Sejdi Sadiki
  Sejdi Sadiki
  19 ditë më parë

  Bgvhhhhfgyhhhhhhhhhhhuikkoii

  1. Cassie
   Cassie
   19 ditë më parë

   Disa kujtime po na vrasin dhe lëndojn sado kohë që kalon nuk harroen 🥺

 62. Sejdi Sadiki
  Sejdi Sadiki
  20 ditë më parë

  😁😐😇😇😇😇😇😇😇😴😇😴😇😴😇😇😇😇😇😢😇😇😴😇😇😴😇😇😢😇😇😇😇😇😴😇😇😇😇

  1. Sejdi Sadiki
   Sejdi Sadiki
   20 ditë më parë

   Kvkfnfjfkhkgfjniyioeng

  2. Sejdi Sadiki
   Sejdi Sadiki
   20 ditë më parë

   😉😢😢😇😢😇😇😢😇😢😢

  3. Sejdi Sadiki
   Sejdi Sadiki
   20 ditë më parë

   Fnfmfmrnrnrnrjtjtjtjrjrjrj

  4. Sejdi Sadiki
   Sejdi Sadiki
   20 ditë më parë

   Eitkrgjyj itfjt 6fklt fjtmjddofirijririrriiri lddltdkkdkddjfkkdkdjdlfkfkfkdjddnr Flflflforfifjjrrkerkrkeklrlrkrorlepepepepeepeprtp7oetsdter61sfgfstt2sfgsty3sdfwxhu82ggģüuwtfsyhc0ypyoyoyptptltlrorttptototorotorototototototttptotoorotototototorotirirorrorororo4

  5. Sejdi Sadiki
   Sejdi Sadiki
   20 ditë më parë

   Rkfkrorotlto

 63. kidabutrintimeri Butrintkidaimeri
  kidabutrintimeri Butrintkidaimeri
  20 ditë më parë

  Si e ka emrin ajo kënga e 2ton kur i msheli syt je njeriu par qe m kujtohesh

  1. Cassie
   Cassie
   19 ditë më parë

   Bravo 2ton 💖🇦🇱

 64. FootballisaboutJoy
  FootballisaboutJoy
  20 ditë më parë

  Hita mas hita

 65. soinu foig
  soinu foig
  20 ditë më parë

  Like kush menon qe e ka djeg me kit muzik 😍

 66. Anisa Nisa
  Anisa Nisa
  20 ditë më parë

  I kujtohet dashnorja sa i shpif o zot ada

 67. Genta Lena
  Genta Lena
  21 ditë më parë

  💖💖💖💖

 68. Genta Lena
  Genta Lena
  21 ditë më parë

  O be qishtu knojn shqiptart👰👸👰👸

 69. Albin Bytyqi
  Albin Bytyqi
  21 ditë më parë

  2:02

  1. soinu foig
   soinu foig
   20 ditë më parë

   Konga e mire, vec mos me pas vjedh klipin prej kenges Leila nga Reynmen ish kon shume mire.

 70. Tolja Gazmend
  Tolja Gazmend
  21 ditë më parë

  ❤️❤️❤️

 71. Frida Fridaa
  Frida Fridaa
  21 ditë më parë

  Super

 72. Joanna
  Joanna
  21 ditë më parë

  Kush e bon nji like Zoti e Bekofte Ju pershendes nga London 🇦🇱🇬🇧🥰🥰🥰🥰🥰🙌

 73. Bono Vox_2
  Bono Vox_2
  21 ditë më parë

  S'muj at keng me ngu se m'kujtohesh, po e ndegjoj kete me nje gote vere, shko n djall e kurr mos u kthe me, shendosh kryet se ka kapela plot. ...

 74. Aferdita gj.
  Aferdita gj.
  21 ditë më parë

  Wauuu shum nice🌹🙌

 75. Erdi zeqiri
  Erdi zeqiri
  22 ditë më parë

  Bravo 2ton 💖🇦🇱

  1. Joanna
   Joanna
   21 ditë më parë

   King

 76. Cassie
  Cassie
  22 ditë më parë

  Disa kujtime po na vrasin dhe lëndojn sado kohë që kalon nuk harroen 🥺

 77. stefani franc
  stefani franc
  23 ditë më parë

  i njejti stil gjithmon kot .... gjith konget qe ka po isoj jan

 78. Gameon
  Gameon
  23 ditë më parë

  Qysh pe don kang dashnie a rrep 2 ton baba i kti sporti,like per hitin e ri 🧿

 79. zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy
  23 ditë më parë

  Nuk e di a ka naj kong qe su bo Hit 2TON ma i forti 💪

 80. Aranit fishti
  Aranit fishti
  23 ditë më parë

  Super

  1. Cassie
   Cassie
   22 ditë më parë

   MERCEDES GT-63S alget.info/too/video/pbSYtYpwrpWdfHE

 81. Nazmi Kaludra
  Nazmi Kaludra
  23 ditë më parë

  2 TON ***JE NUMER NJE NE ALBANIAN MAKING MUSIC 👍

 82. Princ D
  Princ D
  24 ditë më parë

  Nuk e di a ka naj kong qe su bo Hit 2TON ma i forti 💪

 83. Arb Blessed
  Arb Blessed
  24 ditë më parë

  Konga e mire, vec mos me pas vjedh klipin prej kenges Leila nga Reynmen ish kon shume mire.

  1. zijuiy wttuy
   zijuiy wttuy
   23 ditë më parë

   Perrfektt 🔥🔥🤙🏻

 84. Roovi
  Roovi
  24 ditë më parë

  I love this song 😍❤

 85. Mervete Shukolli
  Mervete Shukolli
  24 ditë më parë

  👍👍👍👍👍

 86. Kitha SHQIP
  Kitha SHQIP
  24 ditë më parë

  Me Ne Fund Mezi Prita

 87. Shkodra Shkodra
  Shkodra Shkodra
  24 ditë më parë

  Oo djalo kanget e tuja jan njejt viq gocat po i dron njeri pa stilllll ku beeee po i qan keto goca oo mshyt

 88. Emily An
  Emily An
  24 ditë më parë

  8 minutes✨

 89. Albanian Version
  Albanian Version
  24 ditë më parë

  Super keng Super kengetar Super Ndjesi 🎶🎵🎶

 90. Vionton Prenka
  Vionton Prenka
  24 ditë më parë

  King

 91. JONI OFFICIAL
  JONI OFFICIAL
  24 ditë më parë

  Kenga me e re e imja ju lutem shikojeni JONI - WHOOPTY ALBANIAN VERSION alget.info/too/video/rKyVy5exf4SQgmk

  1. Emily An
   Emily An
   24 ditë më parë

   Disa kujtime po na vrasin dhe lëndojn sado kohë që kalon nuk harroen 🥺

 92. JONI OFFICIAL
  JONI OFFICIAL
  24 ditë më parë

  Kenga me e re e imja ju lutem shikojeni JONI - WHOOPTY ALBANIAN VERSION alget.info/too/video/rKyVy5exf4SQgmk

 93. JONI OFFICIAL
  JONI OFFICIAL
  24 ditë më parë

  Kenga me e re e imja ju lutem shikojeni JONI - WHOOPTY ALBANIAN VERSION alget.info/too/video/rKyVy5exf4SQgmk

 94. ATEŞLER
  ATEŞLER
  24 ditë më parë

  MERCEDES GT-63S alget.info/too/video/pbSYtYpwrpWdfHE

 95. Anno Vm
  Anno Vm
  25 ditë më parë

  This auto tune thing Made people famous 🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♂️

 96. pool empire
  pool empire
  25 ditë më parë

  Love from Pakistan ❤️😎

 97. Bessa Ferizi
  Bessa Ferizi
  25 ditë më parë

  Perrfektt 🔥🔥🤙🏻

 98. adonis mulolli
  adonis mulolli
  25 ditë më parë

  nje tjeter hit

 99. ema elena
  ema elena
  25 ditë më parë

  TDU PASHA JETEN 🔥

  1. Princ D
   Princ D
   47 sekonda më parë

   Amin 😂😂😂

  2. ema elena
   ema elena
   7 orë më parë

   @Princ D 😂😂😂 zot na ruj

  3. Princ D
   Princ D
   24 ditë më parë

   Mem dasht mu sa don kta ku me dit qa kisha bo 😂😂😂

 100. cnmmd qiuoo
  cnmmd qiuoo
  25 ditë më parë

  Si qdo her ka mu kan hit,kurr ska me deshtu,i dhasht zoti shnet dhe fat🤲🏻🙏🏻