2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)

58 116 Shikime 6 mln
Argëtim

Lyrics 2TON
Prod by Nego
Video : n’Pik Creative
Metro Music
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1OdMuiNA6JV7hxbJA1SwQw
iTunes: music.apple.com/us/album/ftyra-jote-single/1560617860?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FTYRAJOTE

Komente

 1. mateoaci d
  mateoaci d
  Orë më parë

  BRAVO 2 TON

 2. ERBLIN GABRICA
  ERBLIN GABRICA
  7 orë më parë

  Good idea!

 3. niduoe stre
  niduoe stre
  15 orë më parë

  Si gjithmon 2TON na len pa fjale nga kenget e tij💣🤍

 4. Sarah Hohn
  Sarah Hohn
  22 orë më parë

  🇩🇪🇽🇰💋

 5. Bardhi Qershori
  Bardhi Qershori
  Ditë më parë

  L

 6. Artin Haliti
  Artin Haliti
  Ditë më parë

  kurr nuk perdor fjale fyse respekt

 7. Bojana Radevska
  Bojana Radevska
  Ditë më parë

  Eleonora milkovic

 8. i was right
  i was right
  Ditë më parë

  From Rotterdam we love this song 🥰😍

 9. Mario Petro
  Mario Petro
  Ditë më parë

  Respekt 🇦🇱

 10. The Unique
  The Unique
  Ditë më parë

  0:23 kur te hy vetja ne qef dhe i beson djallit

 11. ujori ujori
  ujori ujori
  Ditë më parë

  2 ton 🌟🌟🌟🌟🌟

 12. Shegushe Kadiu
  Shegushe Kadiu
  Ditë më parë

  💥💥💥💥

 13. Laureta Berisha
  Laureta Berisha
  Ditë më parë

  Thjsyihhgvjgfhvb Bkff

 14. bodoti qwiu
  bodoti qwiu
  Ditë më parë

  2Ton King 🥇 / Mega Hit 🔥

 15. Anita Rruga
  Anita Rruga
  Ditë më parë

  Super je nje ze te shkelqyeshem

 16. hedllo hellow
  hedllo hellow
  Ditë më parë

  Kengetar shum I Mir bravo

 17. Klea Veshi
  Klea Veshi
  Ditë më parë

  shiko me poshte

  1. Klea Veshi
   Klea Veshi
   Ditë më parë

   zoti ju ruajt

 18. Fier Jon
  Fier Jon
  2 ditë më parë

  Man nuk me pelqen 2toni por kete kenge e ka bere te bukur

 19. Raju arora
  Raju arora
  2 ditë më parë

  I am listening from India 🇮🇳🇮🇳❤️❤️

 20. Fidan Coljaj
  Fidan Coljaj
  2 ditë më parë

  💋💋❤❤❤❤

 21. Valmir Dalloshi
  Valmir Dalloshi
  2 ditë më parë

  Kengtari me i dobt

 22. Arsim Gashi
  Arsim Gashi
  2 ditë më parë

  Shkon dy toni te menaxheri me ba kang menagjeri: qka me tbo dy ton 2 toni: si gjeth babush 🤣🤣🤣

 23. Emily An
  Emily An
  2 ditë më parë

  Se ftyra jote jote jote em tranoji🥺❤️ E deri ne fund ksaj bote bote bote me ty shkoj.🙌🏻❤️

 24. Valzim Gashi
  Valzim Gashi
  2 ditë më parë

  my idol💜💜

 25. FF TOXIC
  FF TOXIC
  3 ditë më parë

  Sa e bukur kenga

 26. DURO S
  DURO S
  3 ditë më parë

  Paska ardh ne Shkoder per t bere videoklipin.

 27. B A
  B A
  3 ditë më parë

  1:47 😍😍

  1. Emily An
   Emily An
   2 ditë më parë

   o zot gjithmone e degjoj kete kenge e kam te makina e kam alarme edhe zile telefoni bravo 2ton ja dole te na mahnitesh

 28. ARTUR BUCI
  ARTUR BUCI
  3 ditë më parë

  kingi i muzikes 👑👑👑

  1. zijuiy wttuy
   zijuiy wttuy
   2 ditë më parë

   Ky veq hite qet bravo njeri 🤔🤔🤔👏👏👏

 29. Laureta Berisha
  Laureta Berisha
  3 ditë më parë

  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 30. suela bunjaku
  suela bunjaku
  3 ditë më parë

  Me pelqen emri dhe kenga jote😗😍😍😗😗😗

 31. Mondi Palloshi
  Mondi Palloshi
  3 ditë më parë

  Ooose

 32. Merita Lleshi
  Merita Lleshi
  3 ditë më parë

  Super kengtar

 33. *Stella*
  *Stella*
  3 ditë më parë

  💎❣️E&S❣️💎

 34. Nasi Brahimaj
  Nasi Brahimaj
  3 ditë më parë

  👌👍

 35. Perputhen Pikant
  Perputhen Pikant
  4 ditë më parë

  alget.info/too/video/x8i30nFreqKRbYI Mevli dhe Juli - Dashnia, per te mos u humbur...

 36. A
  A
  4 ditë më parë

  Sluskeo

  1. soinu foig
   soinu foig
   3 ditë më parë

   kenga ime prill 2021

 37. A
  A
  4 ditë më parë

  Meda

 38. lyrics_K1DA
  lyrics_K1DA
  4 ditë më parë

  alget.info/top/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg.html

  1. soinu foig
   soinu foig
   3 ditë më parë

   Si gjithmon hit

 39. Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss
  4 ditë më parë

  Il me déçoit vraiment jamais 2ton , la chanson est vraiment au top comme d'habitude 🥳🥳🥳🥳🥳

 40. Nadi Hoxha
  Nadi Hoxha
  4 ditë më parë

  Kenga e bukur

  1. lyrics_K1DA
   lyrics_K1DA
   4 ditë më parë

   alget.info/top/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg.html

 41. Eldi Fejza
  Eldi Fejza
  4 ditë më parë

  o zot gjithmone e degjoj kete kenge e kam te makina e kam alarme edhe zile telefoni bravo 2ton ja dole te na mahnitesh

 42. SHAIP cuclla
  SHAIP cuclla
  4 ditë më parë

  Ky veq hite qet bravo njeri 🤔🤔🤔👏👏👏

  1. lyrics_K1DA
   lyrics_K1DA
   4 ditë më parë

   alget.info/top/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg.html

 43. Moe Kaan
  Moe Kaan
  4 ditë më parë

  🇵🇰♥️🇦🇱☝🏽

 44. Shkurt Murati
  Shkurt Murati
  4 ditë më parë

  Të gjitha këngët i ke të Përkryera.

 45. Xheni Xheni
  Xheni Xheni
  4 ditë më parë

  O zot si eshte ajo vajza qe kercen 😍😍😍😍😋😋

 46. Ms. I
  Ms. I
  4 ditë më parë

  Konga e mir veq clipi palidhje. Sdin njeri a po kqyr videoclip a por**

 47. Klea Veshi
  Klea Veshi
  5 ditë më parë

  kush e digjon ne 2021

 48. Oksana Haydey
  Oksana Haydey
  5 ditë më parë

  👍❤❤🇺🇦

 49. Vladimit Eshja
  Vladimit Eshja
  5 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 50. Gashi Noar
  Gashi Noar
  5 ditë më parë

  Smyr

 51. Juljan Tufa
  Juljan Tufa
  5 ditë më parë

  Si gjithmon hit

 52. Elinda Kelmendi
  Elinda Kelmendi
  5 ditë më parë

  kenga ime prill 2021

 53. Izabela Kolli
  Izabela Kolli
  5 ditë më parë

  😍😍😍😍😍

 54. Bleana Bejaj
  Bleana Bejaj
  5 ditë më parë

  😍😍😍😍

 55. SHANMUGHA DASAN Kannoly
  SHANMUGHA DASAN Kannoly
  5 ditë më parë

  Raja Yoga është një sistem i lashtë i meditimit dhe mirëkuptimit shpirtëror. Kjo na mundëson të kthehemi në një gjendje të paqes së brendshme, fuqisë personale dhe vetëvlerësimit përmes rindezjes së cilësive dhe virtyteve origjinale të shpirtit. Ai siguron shumë përgjigje për pyetjet e lashta në lidhje me identitetin dhe qëllimin tonë dhe hap një rrugë për paqen e vërtetë të mendjes dhe një gjendje natyrore të lumturisë. Raja Yoga ju jep një kuptim të qartë shpirtëror të vetvetes, ju ndihmon të ri-zbuloni dhe përdorni cilësitë pozitive tashmë të fshehura brenda jush. Ju ndihmon të krijoni qëndrime të reja dhe të zhvilloni përgjigje të reja. Si çdo aftësi, kjo kërkon praktikë. Duke bërë një meditim të vogël çdo ditë, ai shpejt bëhet një zakon i natyrshëm dhe i lehtë, i cili ju shpërblen bujarisht për përpjekjen që përfshin. Luaj Video Meditimi Raja Yoga është një teknikë me sy të hapur që mund të përdoret nga kushdo, kudo. Nëse doni të mësoni se si të relaksoheni, duhet të jeni më të përqendruar dhe krijues ose po kërkoni ndriçim personal, Meditimi Raja Yoga mund të plotësojë secilën prej atyre nevojave. Ju lutemi vizitoni qendrën tuaj më të afërt të Brahmakumaris ose www.brahmakumaris.com

 56. Aurel Preca
  Aurel Preca
  5 ditë më parë

  Bravo ....

 57. ami l
  ami l
  5 ditë më parë

  🔥🌹🔥

 58. Djdjdjsj dhvsvshs
  Djdjdjsj dhvsvshs
  5 ditë më parë

  Valla shum I Mir je bre respekt 💋☺️❤️❤️❤️❤️❤️❤️✅✅✅✅✅

 59. Aurel Preca
  Aurel Preca
  6 ditë më parë

  Kenge shume e bukur me pelqen shume 😜😘

 60. hip hop Rap
  hip hop Rap
  6 ditë më parë

  Kerkoni ne youtube 👉👉Frenzy - Fillimi pa mbarim👉👉 (Diss Don Xhoni ,Marin )...

  1. minij hooi
   minij hooi
   5 ditë më parë

   Askush : Truni jem : se ftyra jote jote em tranoj ose surrati rrati rrati jot em tranoj 😂😂

 61. DATSE OFFICIEL
  DATSE OFFICIEL
  6 ditë më parë

  🦅🦅🦅🦅🦅🦅

 62. Serdi Doku
  Serdi Doku
  6 ditë më parë

  Se ftyra jote jote jote em tranoj e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj une nuk tdu veq sonte zemra tdon te une e pranoj ti je shum ndryshe she syri jem veq ty tsheh veq ty tsheh syt e mir zemren e but per ty naten po rri qut qut veq ti zemren ma ke zbut zbut si syt ka me trujt ki mu kon me mu e disha disha ment veq te ti un i kisha kisha ku ishe ti une isha isha per ty me tjera nuk rrisha rrisha tkom lazdru ty ty tkom lazdru ti po bon bon bon qka nuk du 2x se ftyra jote jote jote em tranoj e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj une nuk tdu veq sonte zemra tdon te une e pranoj ti je shum ndryshe she syri jem veq ty tsheh veq ty tsheh kur jom gabim thuma me ndrru per ty duhna sdu me tpa me quna tani me pas pun na sdihet qysh vjen puna mos me gabu runa diqka kur ti e bon mi mshel syt nuk muna ti mke bo per veti zor si un me gjet ti njo si une baby njo si ti lady du me kan i vetmi krejt qa ki ti jepmi krejt qa kom ti jepi ti jepi ti je ndryshe she syri jem veq ty tsheh tsheh merri merri krejt ti qe qe asnjo te une mos e le se ftyra jote jote jote em tranoj e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj une nuk tdu veq sonte zemra tdon te une e pranoj ti je shum ndryshe she syri jem veq ty tsheh veq ty tsheh

 63. Bleona Xhilaj
  Bleona Xhilaj
  6 ditë më parë

  Super kengetar je 2 ton 👏👏👏🥰🥰

 64. claire t.
  claire t.
  6 ditë më parë

  0

 65. Arjeta R.
  Arjeta R.
  6 ditë më parë

  😍

 66. teodor Bida
  teodor Bida
  6 ditë më parë

  My song

 67. teodor Bida
  teodor Bida
  6 ditë më parë

  alget.info/too/video/2dC9sJuzgaitroo

 68. Suzana Neziri
  Suzana Neziri
  6 ditë më parë

  0 y qqll

 69. PAULIN MEDHA
  PAULIN MEDHA
  6 ditë më parë

  Cdo kenge e jotia eshte perfekt bravo 😎

 70. Joanna
  Joanna
  6 ditë më parë

  Ti je shum ndryshe she she Syri jem veq ty t sheh Veq ty tsheh♥😇

 71. Reyhan Kuris
  Reyhan Kuris
  6 ditë më parë

  Sa mir musica 🥰🥰🥰

 72. lejla Hamiti
  lejla Hamiti
  6 ditë më parë

  Wow🦋💙💜

 73. Jurgen Trojer
  Jurgen Trojer
  6 ditë më parë

  Super kng

 74. HSB MYL
  HSB MYL
  7 ditë më parë

  🇦🇫 Likes your songs🤙

  1. HSB MYL
   HSB MYL
   6 ditë më parë

   Wich language do you speak joanna? I cant read IT🙈

  2. Joanna
   Joanna
   6 ditë më parë

   Keng e mrekullushme nga kengetar I i mrekullushem suksese

 75. ema elena
  ema elena
  7 ditë më parë

  Askush : Truni jem : se ftyra jote jote em tranoj ose surrati rrati rrati jot em tranoj 😂😂

 76. Afrim Bugari
  Afrim Bugari
  7 ditë më parë

  I vetmi artist Qe kongt e tij muj mi ngu me non e bab Pa pik derti Mes po fol najsen palidhje

 77. Driton Selmani
  Driton Selmani
  7 ditë më parë

  Qe 10 vjet e njejta melodi e njejta Tem😂😂😂🤦🏻🤦🏻🤦🏻

 78. kancelari ermali
  kancelari ermali
  7 ditë më parë

  best ever

 79. Hucaj Elvin
  Hucaj Elvin
  7 ditë më parë

  hallo

 80. opzz xsin
  opzz xsin
  7 ditë më parë

  Ti je shum ndryshe she she Syri jem veq ty t sheh Veq ty tsheh♥😇

 81. Mateo Kejsi
  Mateo Kejsi
  7 ditë më parë

  m'lujti kjo muzik 🍓✨🎶🤷‍♂️🦋

 82. Etleva Markaj
  Etleva Markaj
  7 ditë më parë

  Je shum i mire

 83. Bealdo Dosku
  Bealdo Dosku
  7 ditë më parë

  👏👏👏

 84. Xhensilda Mydini
  Xhensilda Mydini
  7 ditë më parë

  Kenga me e bukur

  1. Xhensilda Mydini
   Xhensilda Mydini
   2 ditë më parë

   Hahah

  2. opzz xsin
   opzz xsin
   7 ditë më parë

   almir6000000goet

 85. Leo Halilaj
  Leo Halilaj
  7 ditë më parë

  Te lumt keng e mrekullueshme

 86. Lavdim Lavdim
  Lavdim Lavdim
  7 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤😍😍😍😍💖💖💖💖🌏🌏🌏🌏🌏💖💖💖💖😘😘😘😘

 87. So ll
  So ll
  8 ditë më parë

  Si gjithmone superrrr sna zhgenjen me hitet 😀😀😉

 88. Edmond Bullari
  Edmond Bullari
  8 ditë më parë

  Keng e mrekullushme nga kengetar I i mrekullushem suksese

 89. N88 Sv
  N88 Sv
  8 ditë më parë

  Fyreeee,Fyreeeee,Fyreeee 🔥🔥🔥🔥

 90. The Eagle
  The Eagle
  8 ditë më parë

  I vetmi qe ka ber karriere me talent 👏👏👑

 91. Arianit Imeri
  Arianit Imeri
  8 ditë më parë

  Oooo 2ton

 92. zeqie Zendeli
  zeqie Zendeli
  8 ditë më parë

  ❤❤❤🥰🥰🥰

 93. VR VR
  VR VR
  8 ditë më parë

  Wow sgum mir bravo

 94. Sara Dervishi
  Sara Dervishi
  8 ditë më parë

  Bravo 2ton ti je kengertari im i preferuar😊😊

 95. Sara Dervishi
  Sara Dervishi
  8 ditë më parë

  Ky esht njish o lal

 96. Adres Ere
  Adres Ere
  8 ditë më parë

  Shum e bukur 😍😍😍😍😍😍

 97. Lona L
  Lona L
  8 ditë më parë

  👍👍💞💘💘💚💛💓❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋👀👀👀

 98. Suad Beraj
  Suad Beraj
  8 ditë më parë

  almir6000000goet

 99. Ermelinda Dhembi
  Ermelinda Dhembi
  8 ditë më parë

  Nje artist I merituar

 100. Geni Taci
  Geni Taci
  8 ditë më parë

  Nice 👍 Sehr gut Junge 🎼